reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
albo można spróbować wariacje z budyniem - dać np kokosowy albo czekoladowy :)
szkoda że się tak zgapiłam bo myślałam że zdążę jak mój Tato wróci z pracy ale już wiem że nie bo ciasto dopiero 1.5h siedzi w lodówce a Tata po 14 będzie...
 
reklama
BALBINKA- no dokladnie-moze budyn kokosowy kiedys sprobuje dac...a tata jak przyjdzie to zanim zje obiadek ,potem troche Go zagadaj i moze uda sie do 14.30 przetrzymac w lodowce;-)bedzie dobrze:tak:ja zawsze przed wlozeniem do lodowki daje ciasto na pltyki w kozytarzu-sa zawsze zimne i szybciej sie chlodzi:-)
a ja walcze z moim nowym telefonem-musze go rozpracowac;-)

BIBINKA- siostra-gdzie jesteś??????????????????????????????????
 
\Tusenfryd
Witaj

Juz jestem, obiadek na szybciora zrobiony...

Dziewczynki ja tak niesmialo spytam...
Czy zasluguje na dostanie sie na zamkniety czy raczej nie wchodzi w gre ?
Jesli nie to powiedzcie wprost:tak:

Mama to kurcze biedny ten Tom ,tak codziennie tyle dni;-)





Badylinka ja to jestem typem czlowieka ktory ma lenia jesli chodzi o lekarzy...
Jedyne co do aktualnie do gina z przyjemnoscia chodze;-)
Kurcze... ale dwuznacznie to mozna zrozumiec...:dry:
 
Ostatnia edycja:
Kto, ja paskuda??
Przepraszam bo ja sie w myslach z Toba witalam i bylam pewna e tez napisalam..

Witaj Badylinko
 
BADYLINKA- mam Smasunga Avila GRS ten dotykowy;-)a do tej pory miala nokie albo sony eriksony...przywita sie z Toba Pralinka-nie obrazaj sie:-D:-D:-D:-D

PRALINKA- mysle ,ze dziewczyny przedyskutuja na zamknietym Twoja "kandydature" i jakby co to dostaniesz zaproszenie:tak:;-)OKI??? ale teraz prosimy o troche cierpliwosci:-):-):-)
A my co drugi dzien sie przytulamy za radą mojego ginek zeby plemniczki mialy lepiej;-);-);-);-);-);-)
 
Mama rozumiem i z gory dziekuje za rozpatrzenie mojego podania;-)
Jesli zostanie negatywnie rozpatrzone to tez prosze o info zebym wiedziala ze nie mam co dluzej wyczekiwac na wiadomosc;-)

A to ze strojem pokojowki to musialam przegapic gdzies po drodze..
Dzisiaj tez cosik myslalam co by tu zrobic zeby nie zrobilo sie nudno przy tych prawie codziennych starankach

Ewelinka pazurki suuper:-)
Sama robisz??
 
reklama
oj ja się przecież nie obrażam ^^ tylko tak tu wyczekiwałam a tu nic.... :(

hej hej Pralinko!! ^^
mama - ja mam Szajsunga Delphi. Fajny telefon. Ma dobrze trzymającą baterię, mam nadzieję że każdy Szajsung tak ma.

ma ktoś z Was może MacBooka? Bo się zastanawiam bardzo poważnie nad kupnem...

EWELINA!!!!!!!!!!! Dziękuje że mi przypomniałaś!!!
wczoraj oglądałam i dzisiaj też chciałam ale mi się przegapiło początek...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry