reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
wisieńka- to daj sobie spkoj-Tomi wstawi:tak:mam dla Niego zimne piwko w lodówce-myśle ,ze jakoś przeboleje te róże i wstawi fotki:-):-)
a przyjeżdzają rodzice,siostra z mężem i brat i wracaja wieczorem-mama pracuje w sobote i ledwo na piatek znalazla zastepstwo(ma swoją dzialalność),takze przyjadą rano a wieczorem powrót- tymbardziej,ze siostra zostawia Julke z opiekunką:sorry:
 
reklama
witam wszystkich. Jest mi strasznie źle moja nadzieja umarła:-( właśnie wróciłam od cina i na usg ani śladu mojego maleństwa... a to już 50dc a gin nie dal mi nawet nic na wywołanie bo pow że mam tak rozregulowany cykl że to mogło by tylko zaszkodzić:-( mam czekac za tydz następna wizyta
 
Witam kochane dziewczynki!

Dostałam pracę!!!!!!!!!

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Cieszę się jak nie wiem co! Dziś była druga rozmowa i dostałam te pracę, zaczynam jutro... Dziękuję wszystkim za kciuki!


Ufff, mam trochę stresa, teraz muszę trochę poczytać o moim nowym miejscu pracy, bo jutro szkolenie z rana. Ale w międzyczasie będę was nadrabiać.
A tak poza tym to chyba mam dziś owulację... Zauważyłam lepki śluz, sądzicie, że to ten owulacyjny? :confused::confused: Czyli działanko wieczorem! :-D:-D:-D





 
BAFINKA- przykro mi-kurcze,ale uwazam ,ze na wywlanie powinien dać mimo wszystko...
tule Cie [FONT=&quot]
2137906kijdo2cvly.gif


MARY-BETH- GRATULUJE CI SLONKO[/FONT] [FONT=&quot]
a200.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a200.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a200.gif
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
powiedzial że jak do czwartku nie dostane to dopiero mi da... już sobie wyobrazam jek @ będzie wyglądać po tak dlugim cyklu to z 2 tyg będzie trwać:-( już tak miałam
 
witam wszystkie dziewczyny ponownie ale mnie strasznie kłuje w dole brzucha tak jak by jajniki i źle się czuje:-:)-:)-:)-(. A jak tam u was pogoda dziewczynki??:)
 
Bafinka ja tez tak uwazam i może na wyrównanie cyklu jakąś luteinkę, bo czekasć tak możesz w nieskończoność,
mary gratulacjeI A śluz jak lepki i rozciągliwy to znaczy, ze przyjazny dla żołnierzyków więc działajcie.
Alez mnie wszystko denerwuje. Masakra. może to juz hormony bo nie mam powodu generalnie.
dj czarna witaj.Mnie kłuło mocno wygląda na to , ze na samym początku ciąży. Zrób betkę jak wcześniej dziewczyny radziły.
 
Ostatnia edycja:
MARY-BETH- GRATULUJE CI SLONKO[/FONT] [FONT=&quot]
a200.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a200.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a200.gif
[/FONT]
Dzięki Mama! Właśnie doczytuję Was. Chciałam powiedziec, że myślami będę jutro z Wami w tym trudnym dniu. Trzymajcie się razem!
Bafinka - nie poddawaj się. I zmień lekarza, bo to nie swiadczy o nim zbyt dobrze, gdy tak bagatelizuje. Trzymam kciuki za Ciebie!
 
witam wszystkich. Jest mi strasznie źle moja nadzieja umarła:-( właśnie wróciłam od cina i na usg ani śladu mojego maleństwa... a to już 50dc a gin nie dal mi nawet nic na wywołanie bo pow że mam tak rozregulowany cykl że to mogło by tylko zaszkodzić:-( mam czekac za tydz następna wizyta

Witaj, qrcze...mimo wszystko moim zdaniem powinien dac od razu na wywołanie, toż to wszystko w środku sie buzuje...kochana pomyśl tez o wyregulowaniu @, to konieczność....będzie dobrze, nie smutkaj sie***

Witam kochane dziewczynki!

Dostałam pracę!!!!!!!!!

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Cieszę się jak nie wiem co! Dziś była druga rozmowa i dostałam te pracę, zaczynam jutro... Dziękuję wszystkim za kciuki!


Ufff, mam trochę stresa, teraz muszę trochę poczytać o moim nowym miejscu pracy, bo jutro szkolenie z rana. Ale w międzyczasie będę was nadrabiać.
A tak poza tym to chyba mam dziś owulację... Zauważyłam lepki śluz, sądzicie, że to ten owulacyjny? :confused::confused: Czyli działanko wieczorem! :-D:-D:-D






Gratuluję!!!!!!!!!!!!! :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry