reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
no ja też musze nowe żelazko, to jeszcze prasuje, ale mam obawy, że któregos dnia sie zbuntuje i to w najmniej odpowiednim momencie ;-)

mama, my mamy odkurzacz pioracy Zelmera, i mozna odkurzac na sucho z workiem i bez i ogólnie jest bardzo super ;-) długa rura, fajnie ciągnie, tylko wielki jest i troszke cięzki, ale ogólnie polecam ;-)
 
reklama
KASIAWIE- dokladnie-20 tygodni to tez sporo-to 5 m-cy,nie ma co myslec na zapas;-)bedzie dobrze,zeby tylko fasolka amieszkal pod sercem,reszta sie ulozy!!!BALBINKA- no my jak pojedziemy do Media to zrobie rozeznanie w odkurzaczach-ja lubie konkretne:tak::-DPysia- Ty sie masz z tymi snami:sorry:ZAPMARTA- spicie jeszcze???:eek:czy ja dobrze wczoraj zrozumialam czytajac Twojego posta,ze bedziecie sie budowac.....czy chcesz kogos poszukac kto ma domu,zeby Kacpra oddac???MARYLKA- wszyskie lejdis pozdrawiw-uwija sie ,zeby szybko do nas dolaczyc:rofl2:a mi cos komp wolnooooooo dziala...
 
NADIAW- witam-pewnie,ze sie udalo, jak sie troche postaracie z mężem to przybedzie jeszcze 1 suwaczek-ciazowy:):):):)))) u nie przebija sie slonko,ale okropny wiart-brrr:( krece sie po domu-zlozylam pranie,zaraz zaczne czyscic kwiaty-mąż dzwonil,ze wyplata doszla ,wiec jutro jedziemy po doniczki i ziemie i oczywiscie po hustawki:)));))))a Wam jak mija dzien-cisnienie niskie i niewiele sie chce pewnie...
 
Ostatnia edycja:
NIE SPOCZNIEMY NIM POCZNIEMY:laugh2::rofl2:
Padłam :-D

A ja moje sierotki wysłałam do sklepu bo ładne słoneczko za oknem a ja upupiona w domu :dry: Karola w nocy bidula spać nie mogła - brzuszek ją pobolewał albo symulowała żeby z nami spać - tego się nigdy nie dowiem :-p Idę dorwać puszkę Tigera na dzień dobry bo coś czuję ze mnie ciężki dzień czeka. Już nastawiłam pranie i czekam aż następne będę mogła włożyć. Trzeba trochę rzeczy na dwór wywalić do przewietrzenia i wysuszenia. A ja sobie parę dni temu coś zrobiłam z palcem wskazującym lewej ręki i mam ciągle takie uczucie cierpnięcia :sorry: Delikatnie ująwszy - irytujące :confused2: Ja to powinnam się zamknąć chyba w sterylnym pokoju bez klamek, drzwi, okien, wyłożonym gąbką - siebie przywiązać do podłogi i unieruchomić - może wtedy przestanie mnie wszystko prześladować :sorry::laugh2::laugh2::laugh2:
 
SOL- witka.;-)mówisz ,ze padlas:laugh2::laugh2::laugh2:my tak z Tomkiem sobie mowimy i zobaczymy czy poczniemy czy spoczniemy:sorry:mam nadzieje,ze to pierwsze... no fakt,Tobie wciaz cos sie przytrafia,ale jak teraz wyczerpiesz limit to w ciazy powinno byc dobrze:tak:u mnie wicher-dobrze,ze zalozylam Zuni bluze...no niewiele kobietki dzis pisza,Marylka nie bedzie miala za duzo do nadrabiania;-)
 
a ja zjadłam 4 trufle w czekoladzie i morducha mi sie teraz cieszy :-D
zbieram się żeby wyjść na ogród i wyplewić skalniak przy oczku wodnym i zgrabić wypalona trawę przez siuśki naszych psich dam :-/ Ale mam takiego leniaaaaa :-/ ale ubiorę sie cieplej i zrobie to co mam zrobić, dosieje w te miejsca trawkę, sprawdzę czy kret sie złapał i bedę dzisiaj kotleciki mielone robić :-D Męzuś sie ucieszy, bo on kotletos mielonos pożeraczos ;-)
 
BALBINKA- ja tez jakos tak sie zbieram zeby sie czyms konkretny zajac,ale......:eek::eek:odkurzac nie mam czym...obiadu nie robie bo jedziemy do Poznania to zjemy cos na miescie...pranie juz opanowne....na spacer nie ide bo wieje,jakby mialo glowe urwac,wiec nie bede ryzykowala z Domisiem,ze mi Go zawieje...kwiaty podlane,zroszone....chyba zaczne szydelkowac:-D:-D:-D
 
reklama
A ja wlasnie przesadzilam 2 kwiaty-w tamtym roku kupilam 2 doniczki z kaliami-kazda miala po 5,6 kwiatow-jedne zolte a drugie fioletowe-na zime sie je zasusza jak opadna kwiaty i liscie i w tamtym tyg oczyscilam jeden kwiat zostaly same cebulki wsadzilam w nowa doniczke postawilam u Zuzy w pokoju tam jest od 11 do wieczora slonko (jesli jest sloneczny dzien;-)) i wlanie wypuscily 2 listki,wiec wszystko si to dzis oczyscilam ten drugi i dosadzilam:-Dniech rosna i ciesza oczy:tak:a teraz biore sie za racuszki bo Domi prosi-to ja tez przy okzji sobie zjem z cukrem pudrem...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry