reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nika ja mam trzy sierściuchy. Wszystkie z "historią", uratowane, przygarnięte... Uwielbiam koty, one mają w sobie takę magię i miłość wielką.
Nie napiszę nawet ile przewinęło się takich bezdomnych, które się oddawało w dobre ręce, bo dużo by pisać.

Mój Filemon jest cudowny. Śpi tylko w łóżku i musi być przytulony do mnie i leżeć pod kołdrą (piszę o kocie nie o mężu, jakby któraś miała wątpliwości:-D:-D:-D) Nie ma w sobie nawet ociupinki agresji, nie zabił w swoim życiu nawet jednej muchy. Taka kocia pierdoła i pewnie nie dotrwałby do pierwszej zimy, gdyby nie to, że trafił do mnie. Druga Beksa, imię dostała bo chodzi i miauczy w kółko. Jak każda kobitka ma humorki, wykręca chłopaków i ustawiła sobie to domowe stadko. Trzeci Kacper, adoptowany ze schroniska. Nieznośny łobuziak, który trochę cierpi, że mieszka w bloku:-( zastanawiamy się nad tym, aby miał dom i ogród do biegania. Blok nie dla niego...
 
reklama
ZAPMARTA - mnie w domu przezywają "kocia mama" bo zawsze miałam koty :tak:
teraz rodzice maja dwie kotki i jedna z nich jest ślepa od urodzenia:-( Ale jest absolutnie cudowna i nikomu nie przychodzi do glowy ją uśpić:no: A nasz owczarek niemiecki ją uwielbia i wszędzie chodzi za nią:-)
 
witajcie dziewczyny już późną porą...ja dopiero przyszłam a wy juz uciekacie :(
musiałam troszke poczyta co pisayłscie,cały dzien to kilka stron się nazbierało.

Mama narobiłas mi tez ochoty na bez i na ten zapach...mmmmmmm moze tez sie skusze

dziewczyny wy tu normalnie nie zniechęcajcie do rodzenia na zimę bo jeszcze i ja przesunę starania :p ale wiecie co latem to bym tez nie chciala rodzić, za gorąco.o jeny ale marudy jesczze terminy wymyslają kiedy dobrze a kiedy źle hahahahaha juz o tym nie myśle bo osszaleje.

Moja@ po malu dobiega końca, myśle ze jeszcze jutro i będzie po.

zapmarta zdjęcia śliczne, w krótkich włosach Ci ładnie i faktycznie jes praktycznie,ale w długich też bło Ci bardzo ładnie, włosy dodawały Ci "tego czegoś" ;)

Lorelain gratuluje pracy, a na jaką umowę czekasz?na jakis czas okreslony czy dostaniesz juz na stałe?
Ja sie zasanawiam jak to będzie ze mną, bo umowe mam do 31 sierpnia,a pewnie jak zajde to mi nie da na stałe, ylko będzie musiała przedłuzyc do dnia porodu?wiecie coś o tym??
 
MAMA, super ze masz ten bez w koncu :))) narobilas smaka kalafiorem. ja uwielbiam jesc sam na maselku z bulka tarta mmmmm
PYZUNIA, strasznie mi przykro. trzymaj sie dzielnie. Tule...
BIBINKA, eh te koty. nieraz slyszalam w akcji jakie odglosy wydawaly. :D
ZAPMARTA, ale fajnie piszesz o tych kotkach swoich. Ja ogolnie nie lubie kotow, no moze jakby byly caly czas takie male to ok. no i persy mi sie strasznie podobaja. Tyle :)))
MARYLA, jak tam interes? pozdro dla Wiolki i niech wraca predko :)))

Ja wczoraj wstalam rano, a ostatnío mialam problemy ze wstawaniem i pojechalam do siostry i wrocilam na ostatnia chwile, mialam pare minut na przygotowanie sie do pracy. Z siostra jak zwykle tematow co niemiara, nie konczyly sie. kupilysmy sobie po doniczce. Kolor taki sam. Jak dla mnie przesliczna. Tylko ja wzielam wieksza, a síostrze pasowala mniejsza :))) zaraz zamykam oczeta i dzis tez mam ambitny plan pobudki rano i wypadu do síostry :)))
MAMA, fajnie ze kawal sie podoba. Kazdy smieje jak to opowiadam :)))

A tymczasem kochane milych snow, smutki precz i dobranoc.
Glowa mnie boli cholerka, ja nie wiem co sie dzieje i do tego mi niedobrze jakos... :(((

Dobranoc
Wrocilam do domu, afera ponizej zera. Eh, brak mi slow

Teraz na szczescie w lozeczku
 
Witajcie dziołeszki ;-):-D

bb77 czekamy z niecierpliwością na wynik!!!!!!!!! :happy:

A mi wczoraj cały dzień zleciał w ogrodzie :-Dha ha, plewiłam te truskawki, wyrwałam kawał trawska i coś sie ukazało :eek: wielkości mojej dłoni, cętkowany kolor, kształt tyłka :eek: myśle sobie - kamień, jaki ładny! Ale nie, to się delikatnie rusza, jakby oddycha :szok: i widzę, że w polowie zakopane w ziemi :eek: szturchnęłam to patykiem ale nic. Uklęknełam, patrze a to ma oczy, tyle że zamknięte :rofl2: okazało się, że sliczna ropuszka się tam zadomowiła :laugh2:no i plewie dalej kolo niej a ta nawet nie drgnie tylko dalej kima :-D no i nie przekopałam tego kawalka, poczekam az poczuje powiew wiosny ;-)

później z małżem wycieczka do Castoramy i do Corfamedu odebrać moje wyniki. Pani wydrukowała mi moją ostatnią diagnostykę ouwulacji a my w aucie gapilismy się na wymiary mojego pęcherzyka :-D:-D:-D
No i okna zapomniałam zamknąć w pokoju komputerowym i zimno mi teraz jak diabli :angry: w ogóle pogoda sie załamała, a tak wczoraj było pieknie...
 
nadrobilam ta 1 stronke;-)KASIAWIE- jesli chodzi o umowe to ja tk mialam ,ze w czasie ciazy z Zuza wygasla mi umowa i wtedy "przejmuje"Cie zus i plca Ci normalnie do dnia porodu + macierzynski(16 czy 18 tyg.juz nie pamietam ile jest na pierwsze dziecko,na drugie 20 ). tak wiec dobre i to...nie martw sie na zapas a moze dadza umowe-roznie to bywa...napisala do mnie Marylka- ze dostala wczoraj 4 dostawy,zrobila 2 i dzis konczy nastepne 2 takze dolaczy do nas pozniej:tak:HAAAAAAAAAAAAALOOOOOOOOOOOO- wstawac:laugh2:u nmie dzis po slonku nie ma sladu:no:i raczej dzien domowy bedzie,do tego zepsul mi sie odkurzacz-to znaczy rura w 2 miejscach pekla i nie ciagnie:confused2:takze po 17 jade z dziecmi do Poznania a Toma odbiore z pracy i jedziemy do Media Marktu-a te co teraz mielismy byl super -bezworkowy Elektroluks,le po co zrobic konkretna rure,lepiej po 2 latach kupic znowu za 500zl:crazy:ach te firmy-a samej rury oczywiscie nie dokupimy!!!BALBINKA- witam Cie:))ale mialas przygode-usmialam sie jak to czytalam-super to opisalas,juz sobie to wyobrazilam!!!! :)))))))))a pogoda;/...
 
Ostatnia edycja:
witajcie dziewczyny :)
Balbinka ale mialas przygody :)))
Mama05 no moze akurat mi sie uda ze mi przedłuzy umowę coć wątpie,no ale trudno za długo m czekać żeby sę przekonać co ma byc to będzie,przynajmniej te 20 tygodni będe miala,a to tez duzo :-)
Mi sie zepsuło żelazko, zn zdarł się cały teflon-nie wiem jakim cudem i teraz się boje prasować żeby mi nie przypaliło nic, muszę sobie zakupić nowe :(

Mam ochotę na kawę,idę sobie zrobic,a na 12 do pracy,dobrze ze dziś mam króciutko
u mnie pogoda taka sobie,raz słońce jest raz go nie ma,ciekawe jaka na weekend ma być-pewnie znowu się zepsuje :-(
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry