reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Napisałam takiego ładnego posta a wyszło mi Wesołych - dopiero teraz zauważyłam :dry:
maryla - może :sorry2::-p

Wesołych świąt kobitki wszystkie - oby te Święta były spokojne i pogodne i aby każda spędziła ten czas miło i przyjemnie.

A ja szykuję się do urodzinek Karoli bo zaraz ludziska zaczną się schodzić :-p
 
reklama
SOL - wszystkiego najlepszego dla Karolinki:-D:-D:-D Buziaczki:tak::tak:
Dziewczyny chciałam Wam życzyć Zdrowych i wesołych Świąt, smacznego jajeczka, mokrego Dyngusa i bogatego Zajączka!!!
wielkanoc20..gif
 
Sol, uściskaj Karolcię, 100 lat dla małej królewny !!!!
Bibinka na taki suwaczek czekałam:tak::-):tak::-), tylko nie napisałaś co gin powiedział, a i widziałaś groszka ??????
Marylka, jak utarg ??? lepszy marzec od lutego ?
agnieszka kuruj się i naciesz się jeszcze Polską, skoro niedługo wracacie.
Josephine, Wiola my też tęsknimy...
Nika, jak święta w Norwegii ??? podobne do tych naszych ?
Witam nowe staraczki i trzymam kciuki za wasze fasolki.

SPOKOJNYCH ŚWIĄT I MOKREGO DYNGUSA !!!!!


u mnie F się rozłożył i w święta zmiana planów... a z pozytywnych rzeczy to Karol już trzecią noc z rzędu przespał do rana. bez żadnej pobudki:-):-):-)
 
Dołanczam do grona staraczek 2011. Miejmy nadziej, że przyjdzie moje upragnione dzidzi.:-D
Dziecko to moje marzenie, od tygodnia z mężem się staramy, robie różne wygibasy:rofl: a tu narazie nic. Wiem, że to nie tak łatwo. Może zaskoczy... :-) Pozdrawiam ;)
 
Ja tez chcialabym zlozyc Wam najlepsze wielkanocne zyczenia! Smacznego jajeczka i szyneczki, mokrego dyngusa i wogole wszystkiego naj, naj, naj! :-)
Ja sobie odpoczywam, nabieram sil ;-) (juz wszystko przygotowane- jutro po sniadanku do tesciow :szok:), a moj mezus wlasnie piecze... dal mi baranka do sprobowania i... chyba cos za duzo soli wspypal bo dziwnie smakuje :baffled:...
a propo ciaz i dzidz wsrod znajomych i rodzinki... dzis dowiedzialam sie, ze kolejna w ciazy (kuzynka meza), a druga wlasnie urodzila... nie zebym zazdrosna byla... ale tak jakos dziwnie mi... jutro pewnie tesciowie beda o tym gadali... :-( ee tam..
 
Dołączam do waszego grona staraczek 2011. Od trzech miesięcy staram sie o dzidzi .. i nic z tego. Los jest przekorny, te Panie co nie myslą o dziecku, albo go nie chcą zachodzą w ciąze, natomiast te które pragną mieć dziecko maja z tym problem. Ja należę właśnie do tej drugiej grupy. Właśnie obmyśliłam nowy sposób, zakupie testy owulacyjne. Moze one coś pomoga, nie wiem czy to dobry pomysł, ale zamówiłam je na allegro. Cenny naprawde niskie, ale czy to swiadczy o ich skuteczności ? Okaże się. Przecież nic nie zaszkodzi spróbować . I tak na koniec, a zarazem mój początek( bo to dopiero mój pierwszy post) chciałam wam Kobietki życzyć wszystkiego najlepszego aby te Święta były dla was pogodne, aby każda z was spędziła je z najbliższymi.
 
Dołączam do waszego grona staraczek 2011. Od trzech miesięcy staram sie o dzidzi .. i nic z tego. Los jest przekorny, te Panie co nie myslą o dziecku, albo go nie chcą zachodzą w ciąze, natomiast te które pragną mieć dziecko maja z tym problem. Ja należę właśnie do tej drugiej grupy. Właśnie obmyśliłam nowy sposób, zakupie testy owulacyjne. Moze one coś pomoga, nie wiem czy to dobry pomysł, ale zamówiłam je na allegro. Cenny naprawde niskie, ale czy to swiadczy o ich skuteczności ? Okaże się. Przecież nic nie zaszkodzi spróbować . I tak na koniec, a zarazem mój początek( bo to dopiero mój pierwszy post) chciałam wam Kobietki życzyć wszystkiego najlepszego aby te Święta były dla was pogodne, aby każda z was spędziła je z najbliższymi.

:-) cześć kochana witam cię na forum i ściskam mocno , zgodzę się z tobą że jedne jak na nie spojrzysz to w ciążę zachodzą a inne starają się , tylko nie daj się zwariować , my o dzidzię staramy się od 6 miesięcy i na razie nic , no może teraz się udało bo narazie @ zaplanowana na dziś i nic ,,,:tak:. więc tak sobie siedzę i może :happy2::happy2:. czekam cierpliwie i tobie też tak radzę . czasem długotrwały brak ciąży to efekt antykoncepcji (ja tak mam ) , bo jesteśmy zdrowi wyniki super a maluszka jak brak tak brak ..:happy2:
wszystkim życzę dużo radości ,miłości , u Wesołych Świąt Wielkanocnych ,
 
reklama
Witam wszystkich serdecznie.
Na początku chciałabm życzyć wszystkim Spokojnych i Radosnych Świąt a przede wszystkim aby staranka odeszły juz do historii a w Waszych brzuszkach zamieszkały kochane Fasolki.

Swoją drogą dzis przyszła @ wiec za 2 tyg próbujemy :) ciekawe co z tego wyjdzie ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry