reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej kobitki:tak:.
faktycznie się wczoraj nie rozpisałyście:tak::-)
sol mam nadzieję,że wszystko się ułoży...super,że wypad do lunaparku się udał i Karola zadowolona:tak::-)
wiola wszystko i dzie po Waszej myśli,jeszcze 2 dni i wylot:tak:.my też tęsknimy:tak:
balbinka też swoje przeszliście z Twoim...jak tam praca w kuchni??
mama05 odpoczywa na wyjeździe,wczoraj pogodę mieli ładną i zaliczyli mega spacerek:tak:
marylka jak tam ilość gumek:-D:-D:-D??a jak tam interes przed świętami idzie?
pysia ile nocek jeszcze w pracy zostało?
agnieszka kurujcie się:tak:.szkoda,że urlop tak szybko mija,co?
bb77 może faktycznie za wcześnie ten test,co??nie załamuj się,my staraliśmy się od czerwca,a udało się w lutym po 9 miesiącach:tak::-),chociaż miałam problem z jajnikami i czekała mnie laparoskopia.trzymam kciuki i poczekaj do terminu @,jak nie przyjdzie,to powtórz test i zrób betkę:tak::-)

a my na święta nic nie przygotowujemy,no może ciasto upiekę:tak:.jutro jedziemy do teściów,a w niedzielę do moich i wrócimy poniedziałek/wtorek,także na bb mnie nie będzie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej bibinka no nie zapeszając interesik nawet ładnie przed świętami zobaczymy jak dziś będzie dziś bo u nas jakoś zimno się zrobiło :( no ale może się rozpogodzi
 
w kuchni gorąco :-D gorzej za oknem - śnieg!!!!!!!!!!!!!!! chyba będzie się trzeba przeprosić z odśnieżarką wrrrrrrrrrrrrrr kto to widział, żeby taka pogoda na święta!!!!
 
Witajcie dziewczyny:-)
WIOLKA - super że u Ciebie wszystko dobrze się układa:tak: My też tęsknimy kochana
BIBINKA - super suwaczek;-)
SOL - to się ubierz żeby goście Cię w piżamie nie zastali;-) Dobrze że wczorajszy dzień byl udany i dobrze się bawiłaś w lunaparku:-D
BB77 - może faktycznie zrobilaś ten test za wcześnie?
BIBINKA - fajnie takie wyjazdowe Święta;-)
BALBINKA - ja też dziś dzien w kuchni:tak::-D
MARYLKA - jak tam ruch przed Świętami?
 
hej nika,dzięki:-).no pewnie,że fajne takie święta wyjazdowe,nic nie muszę robić,he he:tak:.zresztą ciągle mnie mdli,więc jakoś w kuchni się ie widzę:no:
balbinka śnieg:szok::szok::szok:???współczuję.u nas też żadna rewelacja,ale śniegu nie ma i nie będzie mam nadzieję:tak:
marylka niedługo dziadki się zlecą,żeby wnukom coś na zjąca pokupować:tak::-)
 
czesc dzeiwuszki wpadlam tylko na chwile
ja jak zawsze w ciaglym biegu, wczoraj bylam w warszawie na caly dzien i padam dzis... a tu jeszcze tyle rezey do zrobienia, teskniutko mi za wami , ale bardzo o was pamietam i 3mam kciuki za staranka!!!!! papapapapa
 
Witam dziewczyny! No i nie bede juz mama w 2010 ... @ przyszla :wściekła/y:, ale moze 2011 bedzie laskawszy. Dolaczam do was, bo w grupie razniej :tak:. Krotko o mnie: 30 lat (w czerwcu 31), to bedzie moje pierwsze dziecko, staramy sie juz 7 miesiecy, ja mam astme, czesto cysty i tylozgiecie macicy... juz sama nie wiem co jest przyczyna, ze nam nie wychodzi, wiec wypisuje wszystko, a moj maz pije za duzo coli :-)
 
witaj happy79 w naszym gronie :):):) my tu czarujemy i działamy cuda i napewno uda Wam się zaciązyć w tym roku mam nadzieje że jak najszybciej :) ja już trzymam za Ciebie kciukasy :) ja zaczynam takie prawdziwe staranka dopiero za 2 tygodnie ale też nie wiadomo kiedy się uda mam nadzieje że w miare szybko :) teraz u nas jest spokuj bo przed świętami a tak normalnie to cięzko nas nadrobić więc zaglądaj często :)

a ja dziś jakś sflaczała i bez energii jestem :( kupiłam sobie wode jabułkową niegazowaną i tak sobie siedzie i drinkuje :):):)

przesyłam pozdrowienia od mamy05 :):) która obecnie szaleje z dziecmi na placu zabawa a wczesniej zdazyła juz nakarmić łabędzie i obiecała wstawić fotki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:-( no może macie i rację z tym testem ale pomyślałam sobie że @ mam za dwa dni więc coś może choć tyci tyci pokarze ..:no:, widocznie mamą ponownie ( mam córcię 11 letnią ) w 2010 nie będę . a może cud Wielkanocy zadziała, poczekam . :confused:.

pusto tu dziś ,,,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Właśnie odpoczywam po kuchennych szaleństwach - już wszystko zrobione:tak: Wpadłam na BB a tu pusto:-( ale pewnie wszystkie przed świętami szaleją oprócz naszej BIBINKI;-)
HAPPY79 witaj i zaglądaj do nas często:-) mama nadzieję że szybko zostaniesz mamusią i trzymam kciuki:tak:
BB77 to duża róznica wieku między dzieciaczkami;-) poczekaj do @ a jak dalej nie przyjdzie to idź na betę
MARYLKA - Tobie brak energii? a może to ta nieciekawa pogoda w Pl daje ci się we znaki? Trzymaj się;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry