reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
marylak-prosze bardzo,pozniej eszcze napisze inne bo teraz tu pisze tu do ciasta dogladam i sie skupic nie moge;-)dobre z tym KONIKIEM-dzieci to maja teksty:-D:-Da Ty masz w sklepie wesolo. Kamil wrocil-czy dentyste przeloztlas???????
 
jeszcze robi i raczej puźno skończą i raczej jutro przyjadą rano , ale to też nie wiem o której może zdąży a jak nie to trudno przepadnie, będe się tłumaczyć bo podany jest mój nr :(:(:(:(
 
kupuje sloiczki a to dlatego ze nie wiem jak dla niej gotowac:-)
dziekuje za przepisy w sobote bede probowac
 
dziewczyny pomocy dzisiaj jak poszłam do ubikacji zobaczyłam maluśką plamkę kolru jasno-rózowego co to moze być bo bardzo sie boje moze któraś z was miała coś takiego? :( :(
 
pyzunia jak się czujesz kochana??
Wiolka: jak już mama Ci przepisy poda to zaoszczęszisz na słoiczkach :):):) i dopiero zrobi się z Ciebie gospodyni :):) choć teraz też napewno jesteś super gospodynią :):)

Pyzunia: ja nie mam pojęcia może mama będzie wiedziała, zaras pewno zjarzy bo piecze ciacho :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marylka gratuluje takiej sprzedazy. oby tak dalej!!!
frytki dlatego tak pozno jem zeby bylo co spalac w nocy hehehe...
a jutro z moim chyba grilla zrobimy na dzialce w kominku dzialkowym w domku jami jami
 
witaj PYZUNIA-co u Ciebie:confused:WIOLKA- ja robilam tak z jedzeniem dla dzieci: kupilam mrozone brokuly,kalafior,zielony groszek i co 2gi dzien swieza wloszczyzne i filet z kurczaka-zawsze pytalam czy swiezy!!! i w domu-maly rondelek i wrzucalam:sredni ziemniak pokrojony w kostke ,marchewke i pietruszke w kostke,takze seler i do tego w jeden dzien kalafior w drugi (do ziemniakow,march.pietr.selera)brokuly,w trzeci groszek. filet ugotuj w osobnym garnuszku i pod koniec gotowania warzyw dodaj lyzke pokrojonego mieska a co kilka dni zamiast mieska wrzuc zoltko ugotowane na twardo-to wszystko zmikuuj blenderem i na koniec lyzeczka masla i ...smacznego-to jest 5 minut roboty bo warzyw malo to szybko sie gotuje a czesto mi na 2 dni starczylo(polowe do lodowki i masz na 2gi dzien) jak jeszcze dodasz szczypte soli i odrobine milosci to bedzie wysmienite:tak::-D:tak:sprobuj raz i zobacz jakie to proste i smaczne-sama wcinalam;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry