reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
no to jutro musze pokupowac troche mrozonek i bede gotowac.:-)
mama 05 a od ktorego miesiaca moge podawac malej kurczaka? kurde bo ja nie wiem musze poszukac jakiegos shcematu zywienia niemowlat.
bibinka to z ciebie tez taka dobra kucharka?
z tego wynika ze tylko ja taka do niczego:-(
pyzunia kochana nie stresuj sie bo szkodzisz tym malenstwu. dziewczyny maja racje jesli cie cos boli to jedz na pogotowie.
 
bibinka, ja tez wróżką tak nie wierze bo jedna mi już powiedzała że wyjad niedługgo za granice i tam zostane i dupa zostałam w polsce i otworzyłam biznes a kolezanka do mnie (ona mnie troche w to wciągneła) mówi jak to miałaś wyjeżdżać a ja jej na to mówie że przeciez nie będe sobie teraz życia układała pod to co mi wróżka powiedziała widocznie nie miała racji :) i ja tez w to nie wierze bo naprawde bliźniaki nie tak łatwo zrobić ale tak zaczełam o tym myśleć, ale juz mi przeszło i nie mysle o tym co ma byc to będzie a poza tym to i tak my w większości decydujemy o tym ja zaczynam starania za 8 m-cy a nie za 6 :)
 
ale jak ginek w poniedziałek pobierał mi próbkie do cytologi to tez miała kolor jasno różowy wic nie wiem czy to coś groznego bo jesli tak to chyba by mi powiedział
 
wiolka-wiesz jak ja robilam,jak bylam na zakupach spozywczych to patrzylam na sloiczki na sklad co maja w ktorym m-cu, a miesko mozesz podawac od skonczonego 5 m-ca.zobaczysz po kilku razach nabierzesz wprawy i nie pisz ,ze jestes do niczego bo ja przeloze przez kolano a Marylka wleje:)))))
 
wiola staram się:zawstydzona/y:.
mam super prosty i szybki przepis na ciasto na pizzę,rewelacja naprawdę :tak::-).robiłam tydzień temu i w sobotę tęz zrobię;).mąż powiedział,że lepsza niż w pizzerii;)))
 
Ostatnia edycja:
wiolka ja tez nie gotuje bo babcia w domu i nie mam dostępu :) a zreszta po pracy to nie wiem czy by mi się chciało a poza tym po szkoleniu u mamy to będziesz jak szef kuchni w restauracji z ***** :)

Pyzunia, pojedź bedziesz spokojniejsza albo sie okaże że to nic takiego albo tak jak mówi mam dadzą tabletki na podtrzymanie tak czy siak uspokoisz swoje nerwy :)

Wiolka, mama ma racje ja b ede złym policjanetm i dam klasa w dupe :) i zrobie ciuś ciuś , nie wolno tak mówic :) jestes suer dziewczyna, najlepsza mama dla swojego dziecka i żona dla męża i za kare masz to sobie powtarzać przez godzine :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Marylka, ja nie robie tylko karmie hehe. Ale naprawde jak sie widzi po ile jeden sloiczek to masakra jakas, lepiej robic wiadomo
Wiolka, ja tez kucharka nie jestem ale pomalu kiedy tylko sie da probuje gotowac. Nigdy sie tym nie zajmowalam ale checi jak sa to polowa sukcesu
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry