reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ooo jezu ale mnbie ominelo od wczoraj :) nie nadrobie! a co bedzie jak wyjade na kilka dni ;)
milej niedzieli dziewczyny. moj niedzwiedz i niedzwiadek spi, wiec korzytsam i sie w ciszy ucze
pa!
 
reklama
Cześć, dziewczyny!!
Ale się dzieje na FORUM :-) Zaglądam cały czas, ale jakoś nie mam czasu skleić zdania. Zaliczyłam dzisiaj spacerek z psem i mężem (tak, w tej kolejności ;-)). Zmarzliśmy okropnie, a Aksa jeszcze uszkodziła sobie mordkę jak szalała w zaspach :nerd:. A generalnie jakaś taka jestem wyprana z życia ostatnio, to chyba przez pogodę. Pozdrawiam Was niedzielnie!! :-)
 
CZESC !
nic mi nie idzie nauka od wczoraj... jetsem tak padnieta, ze w myslach tylko wakacje
wczoraj z mezem zaczelismy przegladac oferty biur podrozy
mam pytanie do dziewczyn z uk, czy znacie i polecilybyscie biuro thomson? lub czy s ajakies inne fajne, pewne ? bo ogolnie sie zorientowalimsy ze podroze z wylotem z anglii sa o 30-40% niz z francji. tutaj to na wszystkim zdzieraja chamy... :)
nawet znalezlismy te same ofert oteli tylko z innego biura! lot wiadomo ze trwa tyle samo, a w birze francuskim po kilkaset euro na plusie zawsze!!!!
 
josephine Ja nie znam biur podrurzy,nigdy nie korzystałam także nie jestem w stanie Ci cokolwiek polecic.A to że z Anglii są tańsze bilety to prawda i sama nie wiem dlaczego.


...a u mnie nic ciekawego...złapałam mega doła :-(
 
Witam sie jeszcze weekendowo, dziewczyny ale naskrobalyscie, zaraz zaczne nadrabiac narazie przejrzalam ostatnia stronke, wiec odpisuje:

CZESC !
mam pytanie do dziewczyn z uk, czy znacie i polecilybyscie biuro thomson? lub czy s ajakies inne fajne, pewne ? bo ogolnie sie zorientowalimsy ze podroze z wylotem z anglii sa o 30-40% niz z francji. tutaj to na wszystkim zdzieraja chamy... :)
nawet znalezlismy te same ofert oteli tylko z innego biura! lot wiadomo ze trwa tyle samo, a w birze francuskim po kilkaset euro na plusie zawsze!!!!

Thomson to angielska nazwa TUI, wiec mozna smialo polecic :-)
A co do tego ze we fr jest drogo, to sama mialam przyjemnosc leciec na wakacje z fracuzami wlasnie z anglii, dlatego ze duzo taniej ich wyniosly te same wakacje :tak:

buzka, wracam do nadrabionia zaleglosci
 
josephine Ja nie znam biur podrurzy,nigdy nie korzystałam także nie jestem w stanie Ci cokolwiek polecic.A to że z Anglii są tańsze bilety to prawda i sama nie wiem dlaczego.


...a u mnie nic ciekawego...złapałam mega doła :-(

a czemu ten dol???? pogoda? bo ja mam juz dosc zimna i zwlaszcza mojej przeciagajacej sie sesji zimowej... chce na wakacje!!!! aga juz nieldugo lecisz do PL!!!
mysl sobie o tym :)

Witam sie jeszcze weekendowo, dziewczyny ale naskrobalyscie, zaraz zaczne nadrabiac narazie przejrzalam ostatnia stronke, wiec odpisuje:



Thomson to angielska nazwa TUI, wiec mozna smialo polecic :-)
A co do tego ze we fr jest drogo, to sama mialam przyjemnosc leciec na wakacje z fracuzami wlasnie z anglii, dlatego ze duzo taniej ich wyniosly te same wakacje :tak:

buzka, wracam do nadrabionia zaleglosci

aaaa!!!! bardzo wazne! czyli nie mialam zwidow, potwierdasz ze tak jets! :) dzieki bardzo! juz jetsesmy z mezem na etapie wyszukwiania 2 kierunkow z 3-4, i na osateczny zdecydujemy sie do piatku! zeby zaczaczac zamaiwac zalatwiac wizy itp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a czemu ten dol???? pogoda? bo ja mam juz dosc zimna i zwlaszcza mojej przeciagajacej sie sesji zimowej... chce na wakacje!!!! aga juz nieldugo lecisz do PL!!!
mysl sobie o tym :)

...a szkoda gadac i powiem więcej już ten urlop nic dla mnie nie znaczy,nie umiem się już z niego cieszyc :-( nie umiem cieszyc się już chyba z niczego!
Napiszę tak..."bywa że oczy się śmieją a w sercu łamie się życie" tyle...
 
reklama
Agnieszka - może to jakieś chwilowe zimowe załamanie? nie masz co się dołować! masz synka,męża, pracę, niedługo będzie druga dzidzia - wszystko będzie dobrze :*

A ja życzę wam miłego tygodnia, ja znów pełno nauki ale postaram się zaglądać :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry