reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zazdrośćcie zazdrośćcie dopiero wstałam:-D ale humoru jakoś brak więc będę tylko podczytywać...
Buziaki dla wszystkich!
 
reklama
hej :)
ja juz ogarnieta cala , makijaz pelny zrobiony , maly spi :)

wczoraj przyszedl sms , ze juz jest paszport do obioru :) ufff troche sie balam , ze cos pojdzie nie tak i nie zdarzymy , a w pon. juz jedziemy !! na szczescie slowni sa i wyrobili sie :)


Mloda ale poszalalas z suwaczkami :-D

Dzień dobry :)

Paula, Wiola,ajas - dziękuję :)
Wczoraj jak pojechali o 19:30 do szpitala, tak przyjechali po 1 w nocy :/ Nastawiali jej kość w znieczuleniu ogólnym i musiała zostać parę godzin na obserwacji. Ręka jest w gipsie i bardzo boli, szprycujemy ją trochę pyralginą, bo nie da rady inaczej, ale najważniejsze, że już po wszystkim :tak: We wtorek jedziemy na zdjęcie gipsu i kontrolne rtg, po czym ponownie do gipsu, prawdopodobnie na 6-8 tygodni, później rehabilitacja.

Serdecznie dziękuję wszystkim za wsparcie :)
just :*:*:*:*
Paula :*:*:*:*

bedzie dobrze !! szybko malutka dojdzie do siebie
na szczescie to zima ,w lato gorzej w upaly z gipsem chodzic ..

jos no wiesz , jak sie chce to kazda pora dobra


kurde i znowu porcelana, mam dosc. jestem blada , oczy sine, wlosy tluste masakra jakas

o matko hehe ma twoj maz pory dobre :)
jak ja sobie siebie na poczatku ciazy przypomne to mi samej siebie szkoda hehe
oby ci przeszlo szybko , bo cos dlugo cie trzyma :(


Jos nie ma za co :) za bardzo nie pomoglam ...
 
Hej,
trochę ucichłam, ale u mnie same złe wiadomości...
z teściem źle, niestety szykujemy się na pogrzeb:(((((( było trochę poprawy a potem szybkie pogorszenie:((((
Ja jestem chora, przeziębiona, męża plecy i bark boli, normalnie wszystko pod górkę...
A do tego wszystkiego @ nie ma, dzisiaj pojawiła się taki śluz jak zawsze przed więc sądzę ze do soboty chyba przyjdzie...
 
UUUUUUU dawno mnie tu nie było :-p

kłaniam się nisko wszystkim szanownym koleżankom :-D u nas "spokój" jeśli spokojem można nazwać 6 osób na 68 m2 :-D Remik zdrowy, szaleje :tak:

podczytuję Was i wiem co się dzieje, ale jakoś brak czasu na pisanie ostatnio, mama ma urlop, więc sprzątamy, układamy w szafach, no generalnie robimy to o czym przy normalnym cotygodniowym sprzątaniu się nie pamięta :sorry2:

uciekamy odwiedzić przyjaciółkę, wczoraj się dowiedziałam, że miała wypadek samochodowy i nogę ma w gipsie, więc koniecznie muszę ją odwiedzić,

pozdrawiam wszystkie koleżanki :tak: BUŹKA!!!!
 
Witam serdecznie z rana:)
Dopiero się budzę (wcześniej nie mogłam),mam mdłości,smak kupy w ustach,spuchnięte sutki,bolące otoczki sutka,ból podbrzusza na @ i brak @:szok:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry