reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Rurka...rzeźnia...ale spodziewałam się tego.
Nie ważne,mam kolejny dowód do sądu.A jeszcze 2 dni temu taka była odważna i pewna siebie,wszystkim opowiadała,że Oliwka wraca do niej...miała nadzieję,że mała będzie kłamać Pani sędzi.Idiotka.Alkoholizm to mało,ona powinna się leczyć.
 
reklama
carola : SZOK... BRAK SLOW... nie mozesz tego sms-a pokazac psychologowi i w sadzie? a psycholog niech zredaguje moze jakies papierek ze tego typu wypowiedzi to nekanie jest psychiczne itp... cos trzeba zrobic!!!! to nie moz etak trwac, ona normalnie zniszczy mala!


renna : nie wiem czy juz gratulowalam czy nie, ale jesli nie to gratki drugiej corci :)
a pierwsza urodzilas przed terminem, po? bo masz taki termin z emozna sie zastanawiac czy bedzie 2011 czy 2012 ? :)

serg : zniknelam bo doslownie w momencie jak pisalam wiadomosc pani sie pojawila :)
i dzis nie bede wredna i oczerniac : zero telefonpow i jestem zadowlona z tego co robi, widze ze ladnie jest juz na koncowce a ma jeszcze 15min :)

kocie : jak moczenie sie nocne w chlodnej wodzie ????

ja bede zaraz znikac, szykuje sie do wyjscia do przedszkola wiec wrazie co do do popoludnia! pa!
 
carola Dobrze robisz :)... trzeba przetrzymać - w miarę spokojnie - i gromadzić dowody...

jos ta noc jakoś wyjątkowo spokojna...nie musiałam zażywać tej wątpliwej przyjemniści.. czyżby cisza przed burzą..? :-p

renna ! miło widzieć :)))) A więc córunia?? PIĘKNIE GRATULUJĘ :-)
 
Jos ma racje, może w końcu dostanie zakaz jakichkolwiek kontaktów z dzieckiem, przynajmniej Oliwka odżyje trochę. Taka mądra jest jak mówisz, a tego jaką krzywdę dziecku wyrządza i teraz i na przyszłe lata, to nie widzi, a takie zachowanie może się na małej odbić... szok, myślałam, że takie rzeczy to tylko w telewizji :(
 
kocur a niech i bedzie cisza przed burza :)
juz jestes w znaku wagi, wiec mala czarna waga bedzie super panna - taka jak np. JOS ;))))))
No i co najwazniejsze za chwile jest piatek popoludnie
a G. wraca dzis poznym wieczorem czy jutro???????????
jesli jutro rano to powiedmzy musisz powstrzymac akcje P do rana jutra i tyle :)
moze porpos zeby wrocil dzis???? hihi ;)

tym razem na serio uciekam! papaty!
 
Młoda to w takim razie czekamy Kochana, pewnie po porodzie to normalne, że @ nie w terminie się pojawia :)
 
reklama
hej :)

ja kolejna okropna noc :/
do tego jak wstawalam do wc cos mi chruplo kolo pachwiny , bol okropny az krzyz i brzuch zaczal bolec :/
teraz boli dalej i nogi nie moge podniesc .. normalnie inwalida ze mnie



Hejkum :rofl2:

A ja wstałam pół godzinki temu (dzisiaj mam położną) i od rana... ryczę jak bóbr... Mamy ustawiony budzik w taki sposób, że nie budzi nas "pikaniem" jakimś, tylko radiem... No i dzisiaj obudził mnie znaną chyba wszystkim piosenką "Last Christmas"!!!...
wink2.gif
Jak usłyszałam, to od razu stanęły mi przed oczami poprzednie święta Bożego Narodzenia, kompletnie DO KITU, bo na 3 dni przed Wigilią robiłam test ciążowy i byłam pewna, że nam się udało... W dzień Wigilii dostałam @...
sad9cd.gif
Było beznadziejnie, niczym się nie cieszyłam, tak bardzo byłam zdołowana tym, że nie jestem w ciąży...
sad9cd.gif
A w tym roku dla odmiany pewnie Gabrysiątko już będzie z nami!!!! I to mnie właśnie tak wzruszyło, że siedzę i ryczę...
embarrassed.gif
Ze szczęścia!
laugh2.gif
d

kurcze juz takie piosenki puszczaja ?? :)
ja rok temu w pazdzierniku poronilam , a teraz bede rodzic jakos o tym czasie .... no i pierwsze swieta z malenstwem :)))

o tej porze taka piosenka no no no !!!!!!!!!!!!!!!!
A u nas spokój. BYlysmy sie poogladac na wizycie w srode. dzidzia spora i baaardezo ruchliwa. Co tam u was?? Jak pogoda??

super , ze jest ok :) no i gratuluje 2 coreczki :))

Hej, jestem jestem. Miałam okropna noc. Najpierw strasznie chciało mi się spać, tak że nawet filmu nie zobaczyłam do końca, później jak o 3 zadzwonił budzik, żeby wziąć tabletkę to zasnąć nie mogłam :( Rano tradycyjnie obudził mnie Łukasz, a później na pobranie krwi... eh
.

ja okropne noce mam od poczatku , moze z 2 tyg. mialam przerwy i w miare spokoj , a teraz to juz tylko gorzej jest
takze trzymam &&&&& zeby u ciebie bylo lepiej , bo to jest okrpnie meczace :(

asionek : bidulko... jak zebra i plecy ...? dasz rade, jeszcze naparwde tylko tydzien-dwa :)

a ja siedze wkuta, kobita co miala przyjsc w domu pomoc w kulki sobie leci... Miala byc 1àmin temu... mialabym caly dzien to i pol godziny bym w nosie miala
ale przychodiz na 2h z zegarkiem w reku 3 nie moze, 2h15 tez nie, bo ja wychodze do przedszkola i do tego jeszcze sie 10 spoznia i pozniej 2 razy telefon po 5 min i tak na serio z 2h oplaconych 1,5 godizny pracy.. a dla mnie to spora roznica bo ja sie nie widze teraz w roli nadrabiania nawte pol godizny odkurzacza... pomijajac fakt ze na czarno a stawke sobie zazyczyla jak na bialo (prawie) tylko ze ja na czrano od podatku sobie nie odpisze ... wiec troszke drogo mnie jej opierdzielanie sie kosztuje...

zebra masakra , a biodra to juz mnie tak nawalaja , ze wogole nie spie z bolu :( dzisiaj jeszcze cos mi trzaslo w pachwinie ... takze latwo nie jest , ale juz coraz blizej jak dalej i w koncu moze przestanie mnie bolec :)
oby tylko co innego nie bolalo hehe
dobrze , ze babka jednak przyszla i nawet sie wyrobila !!

dobry :-):-D

@ wciąż brak ;/.

po porodzie moze tak byc , takze bez stresu :)

Dziewczyny,cała się trzęsę...Oliwia dostała wiadomość od matki:Nie spodziewałam się tego po tobie.Żegnaj Oliwio.
Co ta stara idiotka sobie myśli??????????????Jak tak można traktować dziecko???????????

ehhh wspolczuje .... alkoholicy niestety , ale juz maja tak mozgi przezarte , ze takie myslenie , a raczej nie myslenie jest norma
wam napewno ciezko , ale trzeba zdac sobie sprawe , ze mama jest chora i nie brac az tak bardzo do siebie jej tekstow , bo sie wykonczycie nerwowo :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry