reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć :)

Dziewczyny 3, czy 4 noc z rzędu nie mogę zasnąć... przewracam się do 2-3 i nic. Nawet kakao nie pomaga :( a rano jestem nie do życia... muszę się uczyć do egzaminów i chyba nie dam rady bo mi się oko zamyka :eek::-D
 
reklama
rurka ne mów.... teraz to jesteś dopiero podejrzana.....!!!! ;)))))))))

hej jos :-) mam nadzieję, że podjęliśmy dobrą decyzję o nierobieniu amnio... nie ukrywam, że raczej nie wahałabym się przed terminacją, gdyby amnio wykazała ZD... - po prostu zrujnowałoby to moje życie i moich bliskich - a życie jest jedno i mam zamiar je przeżyć w miarę szczęśliwie, dość już się zdarzyło :).... Nie nadaję się na bohaterkę wychowującą takie dziecko.
 
Oj Kocurku Kocurku, to raczej z tesknoty za mężem :(

Komu zupkę mleczną z makaronikiem?

Gdzie Made, gdzie Wiola??
 
kocurek : doskonale cie rozumiem :)

rurka : !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
 
jos dziękuję... dla niektórych pewnie jestem potworem... ;)

rurka ja już podjadłam - jabłko, mozarella z pomidorem, pumpernikiel :)))))))))) Od dzisiaj uważam na to co jem - same zdrowe i nietłuste i niesłodkie rzeczy!!! Może wytrzymam :-p
 
hej

daje tylko znac, ze zyje...
@ trwa. odstawilam termometr i wszelkie wspomagacze. odpoczywam od tematu. wroce w pelni na bb jak juz odsapne.

buziaki!
 
Hej Laseczki:*
Mamcia poki co imiona zapisuje w kalendarzu i jak uloze formulke jakas juz to Mezowi pokaze, bo to ze mi sie podobaja niestety nie znaczy ze Jemu tez:-(

Asionek dzieki wielkie:*
No ja poki co sie tym nie stresuje, troszke na necie poczytalam co to w ogole oznacza.
Co ma byc to bedzie, a nie wykluczone ze ja tego nie mam, bo objawy do mnie tez pasuja. Przede wszystkim szybko sie mecze i sportow nie moge uprawiac bo wlasnie oddychac nie umiem, a o biegach to juz wcale nie ma mowy, na wf mialam indywidualny tok nauczania zawsze... No zobaczymy co z tego wyjdzie:-)

Just strasszne to z kolezanka:-(
Ale dobrze ze od razu dali Jej mozliwosc zamrozenia jajeczek, gorzej jakby dowiedziala sie po fakcie juz ze mogla...

Ewula GRATULACJE;-D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rurka, Mamcia ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
I reszcie potrzebujacych:-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mamcia daj troszke miodu, ale mi smaka zrobilas:p
Trzymam kciuki zeby taka tempka utrzymala sie przez wiele miesiecy;-)
Popros prosze potem toma zeby wstawil fotki z przedstawienia;-)

Pok tule i sciskam z calych sil :*

Pozdrawiam was wszystkie bardzo cieplutko:-)
Z niektorymi nie mialam jeszcze przyjemnosci ale mam nadzieje ze sie poznamy jeszcze:-)

Ja wczoraj wymiotywalam w nocy...
W sumie to z wlasnej glupoty...
kupilam sobie liptona 1,5L napoj bo mialam ochote na slodki jakis
i tak mi posmakowal ze lezalam i pilam i pilam i wypilam caly..
I nagle tak mnie zmulilo od slodkosci:O
 
jestem...ja bohaterka jednak poszłam bez chusteczek :sorry: i co ????? uryczałam sie :zawstydzona/y::-):-)
ach te dzieci-wszystkie urocze -a "najlepsze" jak sie któres pomyli...to taki słodkie-wiem...dla Nich dramat ,ale z boku to słodko wygląda:tak:
uwielbiam takie przedstawienia :))
moja księżniczka tez pieknie śpiewała z uśmiechem na twarzy i dumna ,ze mama przyszła:-p

Pralinka- cześc kochana-już Ci miodek wysyłam:))
i świeżą bułkę z masłem...i herbatę z cytryną:))

Kocurek- każda chce miec zdrowe dziecko -nie jesteś potworem-nie w moich oczach...

Jos-trzymaj kochana &&&&&&&&&&&& najmocniej jak możesz:tak:

Rurka- ja za Ciebie nadal zaciskam&&&&


Pok-............................. rozumiem.............czekamy!
 
mama : zebys ty choc miala 50% siwadomosci jak ja mocno za ciebie &&& i to OD DAWNA trzymam :)
wiedzialam ze sie uryczysz :) hihihihihihiihihihihihihihihihihihi

pok : rozumiem... do spisania niedlugo zatem :)
 
reklama
Mamcia z jednej strony rozumiem jak sie czulas, z drugiej nie potrafie jeszcze do konca sie wczuc;-)
Dzieki za bule:-D
Wlasnie zjadlam drugie sniadanko;-)
Dzwonila do mnie moja mama i prosila zebym przyszla dzisiaj do Niej z lapkiem zeby filmik z Bejbikiem pokazac:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry