reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej balbinka tak, właśnie tam byłam :)))) miałam robiony wywiad, wypełniałam ankietę, duuużo pytań o mnie i G. , o nasze rodziny (tu miałam problem, bo nic nie wiem na temat historii mojego bio. ojca i jego rodziny :confused:) Było w sumie bardzo miło - jedna pani rozmawiała, a druga rysowała drzewka z kwadracikami i trójkącikami :-D

mama a rany jak się cieszę z tej tempki, nie masz pojęcia!! - aż mi coś urosło w środku :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka jestem ale nie nadrobie teraz
za 10min lecimy do zlobka, przygotowuje poldusia
wracam za 30min!
pa!
 
hej mama tempka super;) &&&&&&&&&&&&&&&&& oj mam przeczucie ze razem będziemy styczniowymi mamami;)

balbinka hej ale ci zazdroszcze tego ogrodu ja siedzę na swojej półce na I piętrze nawet bez balkonu;-(
 
Kocurek,Ewula- dzieki...gdybym miała testy 2 w domu to pewnie bym już testowała:))) ale ,ze mam jeden to czekam do niedzieli..wypłata we wtorek i nie mam kasy zeby jechać do superfarmu ...
mam nadzieje,ze tempka nie spadni i jak nawet w niedziele nie wyjdzie to we wtorek juz tak!
nadzieja mi została....

Jos- papa-do zo:)

moje dzieci maja dzis wiosenne przedstawienia :)))
 
Kocurek, no te babeczki są bardzo miłe :-) ze mną jak przeprowadzała wywiad to też kupa pytań a potem na obrazkach tłumaczyła mi z grubsza genetykę ;-)
Teraz idziemy na pobranie materiału i czekanie.....

ewula - ogród piękna sprawa, ale jak ma się ponad pół hektara to czasami od rana do wieczora zasuwamy aby wszystko pięknie wygladało. Ciągle coś ulepszamy, dosadzamy, zmieniamy i pewnie zawsze będzie co robić przy takiej powierzchni ;-)
 
balbinka ale to taka fajna robota;) ja tez chciałaby miec taki ogród ahhhhhhhhhh może kiedyś

mama&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
no jetsem :)
hej wszystkim ponownie !!!!!
nastawilam sie na jakies 20 stron czytania-nadrabiania a tu niespodzianka "az " 2 strony hahhahahhaa
co tu taka cisza???????????????

mama : piekna tempka, tak jak jak piszesz - nadzieja jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze 2 dni i test !!!! przebieram nogami !!! ;)

ewula : super beta rosnie :)

just : spakowalas sie ??? :)

kocurek : ciesze sie ze wizyta ok. a tak odnosnie genetyki to ja robilam amniopunkcje, tylko ze u mnie bylo wskazanie.... ciekawe czy teraz tez bede musiala...

balbinka : hej :)

wiolka : ??????????????????????????? czyzby net ci padl ????

pok : gdzie jestes????

a ja niby duzo pospalam a i tak jetsem zmeczona... to juz sie chyba nie zmieni... moglabym spac i spaaaaaaaaaaaac! w czerwcu po usg - juz postanowione- jade na tydzien-10 dni do tesciow poleniuchowac :)
 
Ewula ,Jos- dzięki za &&&&&&&&&&&

Jos- ja też nogami przebieram...

idę malować oko i jade na przedstawienie Zuzi:tak:biore aparat i chusteczki:)


tempka,tempka ,ale objawow brak-czasem ciągnie w dole brzucha i apetyt monentami większy...ot i wszystko;/
śluz biały ale niewiele..
 
mama ja tez zupełnie miałam objawów więc to nic nie znaczy przyjdą w swoim czasie;)
 
reklama
mama : pozyjemy zobaczymy :) ja tam 3mam &&&&&&&&& :)
lec na przedstawienie : zazdroszcze!
tez juz sie nie moge doczekac kiedy poldus bedzie mial rozne przedstawienia i wycieczki w przedszkolu :))))))))))))))))))

oliwka : gdzie jestes???? :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry