reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mama dziękuję za skrót :tak: trzymam kciuki za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pysia wracaj do zdrówka!!!!! :-)

A torba do szpitala jeszcze nie spakowana:zawstydzona/y: wstyd się przyznać, ale jakoś się nie mogę zebrać :szok::sorry2:

Cześć Rurreczko :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewuszki :-D

przeżyłam :szok: jak zobaczyłam na swoim kompie, że mam do nadrobienia ponad 70 stron wpisów, a nie było mnie tylko od 30.04 :sorry2: cieszy mnie to, że piszecie, ale smuci, bo nie dam rady wszystkiego nadrobić :no:

Pytam więc grzecznie, co u Was moje miłe? :tak::tak::tak:

hej Boogi :) juz mama skrot dala :)
fajnie , ze jestes :)


Pralinka z tego co czytalam to sporo dzieci ma wlasnie cos z ta zastawka , ale to sie pozniej jakos samo z regoly domyka wiec napewno bedzie oki :))))


obiad dochodzi , a mi juz slinka cieknie :)
Cześć wszystkim!

Ja dziś byłam u lekarza i dostałam zwolnienie do końca przyszłego tyg. :oo::eek: Żelazo niskie, ale będę brała tabletki i się wyreguluje. Mdłości, ból głowy i brzucha nadal są... Do pracy wracam 16.05., to będzie już 13. tydz., wiec mam nadzieje, że te dolegliwości już będą przechodzić... Na wtorek mam zamówioną wizytę na pomiar przezierności karkowej.

Tymczasem jeszcze nie nadrobiłam, ale zaraz zasiadam do czytania. :-) Miłego popołudnia Wam wszystkim!

to teraz lez i odpoczywaj :)
powinno przejsc juz do 13tc :)
 
Asionku jestem na troszkę, jeszcze nie mam internetu u siebie, jestem u znajomych, bo samej mi się w domu nie chce siedzieć, więc lapka pod pachę i siup!! na internet :-D

Właśnie dowiedziałam się, że koleżanka jest poważnie chora... :szok: choroba jest nieuleczalna, zaczyna w sierpniu chemioterapię i nie wiadomo co będzie :-( ma 26 lat... i wiecie co jest najgorsze??? Musi wcześniej zamrozić swoje jajeczka, bo może być później bezpłodna :szok::-(
 
Ostatnia edycja:
a witam cipelutko kochane kolezanki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Co tam u Was??
Ja czuje sie nawet niezle choc mdłosci sa straszne !!!!! I caly czas mam glowe pełna obaw czy wszystko bedzie dobrze :)
 
just : hej... bardzo mi przykro z powodu kolezanki... domyslam sie ze to rak... mam nadzieje, ze jej sie uda, ze wykryto go na czas!!!!!!! !!!!
 
Asionku jestem na troszkę, jeszcze nie mam internetu u siebie, jestem u znajomych, bo samej mi się w domu nie chce siedzieć, więc lapka pod pachę i siup!! na internet :-D

Właśnie dowiedziałam się, że koleżanka jest poważnie chora... :szok: choroba jest nieuleczalna, zaczyna w sierpniu chemioterapię i nie wiadomo co będzie :-( ma 26 lat... i wiecie co jest najgorsze??? Musi wcześniej zamrozić swoje jajeczka, bo może być później bezpłodna :szok::-(

o kurcze wspolczuje bardzo :(((
a na co jest chora jak mozna wiedziec ??
ja nie wiem co sie dzieje na tym swiecie , ze tak mlode osoby , coraz mlodsze tak powaznie choruja :((

a witam cipelutko kochane kolezanki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Co tam u Was??
Ja czuje sie nawet niezle choc mdłosci sa straszne !!!!! I caly czas mam glowe pełna obaw czy wszystko bedzie dobrze :)

mdlosci przejda w koncu :)
a leki sa normalne sama przez to przechodze ciagle .... bedzie dobrze !! :)
 
Jos!!!! :-) cześć Słońce :-D jak się czujesz? Wysypiasz się? Odpoczywasz? Jak po usg? :blink:
a co do koleżanki, to to Histiocytoza, jej nie można wyleczyć, można tylko opóźnić... no i właśnie nie wiadomo jakie efekty przyniesie chemia... :-:)-:)-(
:tak:
Kurcze dziewczynki uciekam na troszkę, mam jeszcze zajęcia ze szkoły rodzenia później, to wpadnę na neta jeszcze do znajomych... Całuski dla Was!! Piszcie, później przeczytam
 
Ostatnia edycja:
just : :-( ... mam nadzieje, ze bedzie dobrze... myslalam ze to tak , tak jak pisze asionek : kurde, coraz mlodsze osoby choruja na powazne, czesto nieuleczalne choroby... :-(

a u mnie ok, w nocy spi roznie, ale w dzien udaje mi sie polozyc na 2 godizny w czasie drzemki poldusia, czasem zasnac 45-60min
dzis zasnelam w jego drzemke, wczoraj tez...dzis jak mnie zawolal to myslalam ze jest 3 w nocy :)
poz atym jestem bardzo zmeczona, czekam na moze laskawszy fizycznie 2gi trylmestr... choc zle nie jest, poki co nie mdli mnie ani nie wymiotuje i mam nadzieje ze tego unikne :)

a ty jak sie czujesz? kiedy wizyta??? i wez ty sie kobieto wkoncu spakuj, bo po doopie dostaniesz!!! nie igraj z losem, kto ci mowi z enie urodzisz 3-2 tyg przed terminem, to sie zdarza czesto, zwlaszcza z chlopcami ;) masz sie spakowac, slyszysz!!!???!!! ;)
 
reklama
Just ! ;-) kochana jak po wczorajszej wizycie ? ;-);-)
Kochana ja tez nie spakowana :-)

Czekam na kolęzanke ma przyjść na ploteczki :-D ;-)

A wy co tam ?;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry