reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jestem na chwilę - piekę ciacha na święta i różne takie inne, co można pozamrażać...

Byłam u dentysty, zrobiła co mogła, ale jeszcze boli trochę, mam nadzieję, że się nie rozkręci na noc. No i będzie konieczny antybiotyk, jutro zapytam doktora pana..

oliwka aj no... ale nas ten bladzioch nabrał :(

mama hej hej !!!
 
reklama
kocurku a co dobrego przygotowujesz na swieta?
ja sie nie rozkrecam z gotowaniem bo pierwsze swieto u tesciow a w druge moze gdzies pojedziemy.
mam nadzieje ze zab da sobie spokuj z boleniem chociaz na jakis czas...
 
wiolu może trochę niewielkanocnie, ale dziś robię krokiety z mięskiem, pieczarkami i serem żółtym i sernik na cieście czekoladowym i ciasteczka dla mojego syna, jutro zrobię makowiec i wielki sernik dla mamy, pojutrze sałatkę klasyczną i upiekę białą kiełbaskę... no nie wiem co jeszcze, może jakąs słodko-kwasna sałatkę wymyślę hmmm... acha i babke cytrynową jeszcze..
 
oliwka tule ;-(

wiola a właśnie w tym roku święta u mnie będzie moja mama i teściowie więc muszę się popisać a na stole; cielęcina w galarecie, rolada z indyka, schab ze śliwką wędzona szynka i kiełbaska pieczona, sałatka jarzynowa, i sałatka z serem zółtym, jajka faszerowane i jeszcze takie zawijane w szynce, sos chrzanowy, ćwikła, na deser sernik, wafle znadzieniem i mazurek orzechowy. :-) ale sama tego wszystkiego robić nie będę każdy coś przynosi i mąż też działa no ale faktycznie masa tego nie?:zawstydzona/y: jak zwykle zostanie wszystko i przez tydzień będziemy to wcinać:-D
 
MAMITA !!! :**

Cześć Laseczki :))

Oliwka strasznie mi przykro :((

Asionek super, że będzie chłopaczek i bardzo się cieszę, że Cię gin uspokoił :))

Poczek dzieki za PW:*

Wisienka :(( bardzo mi przykro :((

Wiolka cudnie, że Iwusia się odzwyczaja od cyculka :)) gratki:)

Balbinka, Ewula, Just, Młoda, Kocurek witajcie :))


a ja już na urlopie :-D:-):-D Przyszła nowa nauczycielka, powiedziałam jej co i jak, oczywiście nie omieszkałam wspomnieć jak tam beznadziejnie i żeby uważała bo nie jest tak różowo jak się może wydawać! a co, niech wie co ją czeka, nie będę im robić reklamy!!
a dla uczczenia zwolnienia farbuję włoski :D
 
kocurek, ewula chylam czola....ja tam takich cudow gotowac nie umiem...
ja w tym roku robie babeczki( sa juz zamrozone)bigos, golabki,sernik, 3bita, i cos z mieska ale pewnie tradycyjnie schab i dewolaje( ulubione miesko meza)no i salatke chyba gyrosowa. wiec w sumie nie robie nic z typowych potraw wielkanocnych
witaj rureczko:-)
 
Wiola- AAAŁA-boli nie bij juz :))
kurcze ,wiesz jak jest-już tyle cykli sie nie udaję ,ze juz mnie i wena na pisanie opuściał bo i o czym tu pisać...
a najgorsze,ze na siebie jak na nieudacznika patrzyłam ...bo zewsząd słyszę-masz 2kę to i 3cie bedzie...ale ja już tracę nadzieje czy bedzie i nie jest mi lekko brać tego na klate-tymbardziej jak sie ma 75B to nie ma na co brać :))

no ale podnoszę sie trochę i może bedzie git:)


Ewula- no to jak mnie nawoływałyscie to jestem:)
ale bede rzadziej..

Asionek- CZEŚĆ MAMUSKO :))) no bede wlatywać i buziaki przesyłać :) pogłaskaj brzusio :)

Mamusia jasne , ze bedzie dobrze !!! wiem , ze ciezko , ale nie mozesz myslec , ze jestes jakims nieudacznikiem :(((
ja tam wierze , ze kazda na watku zaciazy i to juz niedlugo !!! :)))

Piszę z komórki,jestem z siorką u chirurga na kontroli.Odebrałam wyniki bety.Poniżej normy:( Już mam dosyć.Wyć mi się chce. Później wlezę z kompa.

kurka :(((((((((((((((((((((((((((

Jestem na chwilę - piekę ciacha na święta i różne takie inne, co można pozamrażać...

Byłam u dentysty, zrobiła co mogła, ale jeszcze boli trochę, mam nadzieję, że się nie rozkręci na noc. No i będzie konieczny antybiotyk, jutro zapytam doktora pana..

oby juz wiecej nie bolalo !!
a antybiotyk jak konieczny to lepiej wziasc , zakazenia sa gorsze od lekow ... sama biore niestety

wiolu może trochę niewielkanocnie, ale dziś robię krokiety z mięskiem, pieczarkami i serem żółtym i sernik na cieście czekoladowym i ciasteczka dla mojego syna, jutro zrobię makowiec i wielki sernik dla mamy, pojutrze sałatkę klasyczną i upiekę białą kiełbaskę... no nie wiem co jeszcze, może jakąs słodko-kwasna sałatkę wymyślę hmmm... acha i babke cytrynową jeszcze..

jejku az mi slina pociakla jak to poczytalam :)))
a juz najbardziej na mazurka !! juz lata nie jadlam :(((


MAMITA !!! :**

Cześć Laseczki :))

Oliwka strasznie mi przykro :((

Asionek super, że będzie chłopaczek i bardzo się cieszę, że Cię gin uspokoił :))

Poczek dzieki za PW:*

Wisienka :(( bardzo mi przykro :((

Wiolka cudnie, że Iwusia się odzwyczaja od cyculka :)) gratki:)

Balbinka, Ewula, Just, Młoda, Kocurek witajcie :))


a ja już na urlopie :-D:-):-D Przyszła nowa nauczycielka, powiedziałam jej co i jak, oczywiście nie omieszkałam wspomnieć jak tam beznadziejnie i żeby uważała bo nie jest tak różowo jak się może wydawać! a co, niech wie co ją czeka, nie będę im robić reklamy!!
a dla uczczenia zwolnienia farbuję włoski :D

dzieki Rurka :)
no i dobrze , ze powiedzialas , niech kobieta wie jak jest po co klamac ;))
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry