reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Bogusiu:)))
Mam dla Ciebie niespodziankę:))) Ale to jutro:) Haha:)

Rureczko powinnysśmy założyć nowy wątek albo przechrzcić ten na : ''grobowo i poważnie w 2011''.
Przepraszam za cynizm ale tak to odczuwam....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
:szok: Niespodziankę?????? O raju.... teraz się jutra nie doczekam :no::-D

Jak tam poranek? My już po śniadaniu, jajeczniczka :D tata się szykuje, ja mam chwilę dla siebie i jestem :tak:
 
My jeszcze w łóżku z dziewczynami leżymy...mężuś w terenie,ma dzisiaj egzaminy poza miastem.
Chcę śniadania! i Kawy!

Cześć Serge:)
 
Cześć Sergee :-)

No widzę, że lenistwo się szerzy :-D:-D:-D a kto pomoże mi wybrać wykładziny???? :-D ale robimy dzisiaj popołudniu trochę luzu i jedziemy d Sopotu, bo pogoda piękna, więc muszę tatę zabrać trochę w miasto :tak:
 
Mam kawę:)
Pies nakarmiony...mimo,że nie zasłużył:(
Ładna pogoda,ładna...spijam kawę i wyrzucę dziewczyny na dół niech się dotlenią i pobawią:)
 
No do roboty!!!!! :-D

Doopki do góry laseczki, muszę w Was trochę ferworu walki wlać, ja mam w nadmiarze, więc obdzielę wszystkie kobietki, piękna pogoda, wystawiajcie swoje buziaki na słoneczko :tak::tak::tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry