reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Josephine dzieki:)
Wydaje mi się,że dopóki nie klikniesz na ''share'' to nic nie jest połączone:)
 
reklama
oliwka : dzieki :)
zreszta sie wkutwilam i juz usunelam konto na FB
i tak go prawie nie uzywalam :)
 
Dopóki nie wejdziecie w panel kontrolny na BB i nie klikniecie "połączenia" i nie wpiszecie danych do połączenia - żadne konto nie jest połączone :tak: Musicie wpisać login i hasło do FB żeby połączyć konta :tak:
 
hej kobietki- Mama i Karolina - współczuje wredoty@ i trzymam kciuki aby to była ostatnia w tym roku;).
Widzę że nikomu nie podoba się pomysł włączenia bb do strefy fb;), dla mnie też zbędna rzecz.
a ja się dzisiaj czuję do d..., w przyszłym tyg. wizyta u gina a ja się zastanawiam czy nie zadzwonić i nie pogadać o zwiększeniu dawki leków-mimo że mi się udało zaciążyć i niby wszystko powinno być fajnie-psychika mi wysiada,mam dość! oki już nie marudzę i ślę fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry