reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
biorę luteinę-bo szyjka mnie bolała-kilka dni było już fajnie, nic nie bolało, a teraz d... boli mnie i to mocniej,ledwo wystoję na nogach, dodatkowo brzuch mi się częściej 'spina' więc biorę nospę i magnez. nie powinnam narzekać bo wiem że inni mają gorzej-tylko sama czuję się do niczego, nawet syna dobrze z wanny nie mogę wyjąć bo mnie skręca,a co mówić o zabawie czy o zrobieniu czegoś w domku...
 
reklama
Witajcie pierwszego dnia wiosny!

Ciezko mi doczytac wszystko, bo jestescie bardzo aktywne :)

Balbinka - bardzo milo czyta sie Twojego posta, az mi sie usmiech pojawil na twarzy, zycze Wam powodzenia
Just - mi tez sie wydaje, ze 500 zl to duzo, chodzilam do szkoly rodzenia ale nie bylo mi dane rodzic silami natury (malenstwo za nic w swiecie nie chcialo sie przekrecic glowka do dolu i mielismy cc), rozmawiamam tylko z tymi dziewczynami,ktore razem ze mna ten kurs skonczyly, wszystkie twierdzily, ze nic im to nie dalo, najwazniejsza w tej chwili byla dla nich pomoc i wsparcie poloznej, na pewno mozna nawiazac wspaniale kontakty, od tej strony polecam!
Josephine - witam witam :)

Pozdrawiam Was wszystkie!
Trzymajcie kciuki, dzisiaj wieczorem ide na kontrole!
 
PAULINA- trzymaj sie dzielnie ..

JUST- no wszystko pozałatwiane..popłaciłam to co miałam popłacić,kupiłam testy owulacyjne,prezenty dla siostrzenicy(bo w piatek jedziemy na Pomorze na 3 dni),małe zakupy spożywcze ...
 
JOANNA: witaj, dziękuję za opinię :-) chyba zapiszę się tylko na ćwiczenia, wiecie kondycja mi nie odmawia posłuszeństwa, więc czemu dla zdrowia nie poćwiczyć :tak:

MAMA: na Pomorze? a gdzie? ;-) okolice Trójmiasta? :-D
 
Mama-fajny taki wyjazd wekendowy;)
Boogie-ja nie chodziłam do szkoły rodzenia-dla mnie najważniejszą osobą na porodówce była położna-wredna jak cholerka-ale muszę przyznać że pięknie poprowadziła cały poród-doradzała jak oddychać i kiedy przeć,wg mnie 500zł to duży wydatek jak na taką imprezę
 
PAULINA: no właśnie lekka to przesada z takimi kwotami, to chyba bardzo ekskluzywny kurs, do tego otrzymuje się voucher na spa i jaccuzi w tym hotelu, bo zajęcia odbywają się w hotelu 4 gwiazdkowym..

Macie wszystkie rację, za duża to kasa, lepiej przeznaczyć na inne cuda, cudeńka :tak::-D:-D:-D
 
just - film niestety niedostepny dla ogladajacych z zagranicy, wien nie mogla ogladac :( - ten film, ktory wczoraj wieczorem wstawilas.

sergeevna, ja Ciebie kojarzę ;-) No rok czasu mnie nie było, ale teraz jest wielki powrót mojej osoby :-D
Cieszę się, że mój post podniósł się na duchu ;-) Kochana, ja na swoim przykładzie wiem, że umartwianie się to 100% klapa w rozwiązywaniu problemów. Los, przeznaczenie, przyjaciele to jedno, ale samozaparcie, realizowanie własnych planów nawet tych maleńkich daje motywację do dalszego działania :tak: Każde problemy mają swój koniec. My też jesteśmy jeszcze daleko od celu, ale myślę że będzie dobrze, złe myśli odrzucam i w ogóle nad tym nie rozkminiam ;-)

Sol, witaj Kochana :happy:
Ewula, pewnie że będzie dobrze, musi być!

edit~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

renna, pewnie że Słoneczko dla każdego zaświeci, trzeba tylko czasami pomóc mu chmurki rozwiać ;)

witaj babinka! :) ja Cie z nicku kojarzę :)
tez jestem za tym, zeby niepowodzenia przekladac na energie i dzialac, dzialac, dzialac. pewnie, ze zdarza sie dni zwatpienia i rezygnacji ale trzeba przec do przodu! zycie samo sie za nas nie stanie przeciez :)
super pozytywny post! dziekuje Ci bardzo!

Witajcie :-) znajome i nieznajome :-):-)

Poczytałam wszystko co u Was słychać ... :) i jestem pod wrażeniem :) :) :) Trzymacie się dzielnie kobietki bez dwóch zdań :tak:

Ja po ciekawym weekendzie - szczególnie wczoraj było wesoło jak gnalismy na łeb na szyję w centrum Wrocka do najbliższej stacji paliw bo się niebezpiecznie zielona :eek::eek::eek: zrobiłam po seansie filmowym i mało brakowało... :-D
G. już od 4.00 dziś w trasie.. i tak do piątku znowu go nie będzie.. a mój Kamil chory - katar, gardło i takietam :sorry:

hehe... ja kiedys jechalam sama i nie zdarzylam dojechac na stacje. Cale szczescie byla taka pora, ze ludzi na chodnikach nie bylo i tylko zjechalam z ulicy na chodnik na tyle, zeby otwierajac drzwi ie udezyc w zaden samochod i jak haftnelam, to normalnie na 3 metry do przodu. A najlepsze, ze nie zdazylam samochodu wylaczyc i jak sie spielam do akcji, do wymiotujac nacisnelam pedal gazu dosc silnie. Na szczescie dobrze sie skonczylo ale emocje byly, ze hej :)

Kocurku Ty też dostałaś dziś tyle wiadomości?? Coś mi się wydaje, że u mnie to związane z tym nowym ulepszeniem na forum - że można zaznaczać LUBIĘ TO i SHARE. Ale jeszcze nie wiem o co chodzi w tych opcjach tak do końca hehe :)))

just - chodziłam przy Karoli a przy Emi byłam leniem i nie poszłam :-pAle zajęcia nic mi nie dały - prócz tego że... nie - niczego się nowego nie nauczyłam :-p

Dziewczynki kochane bo widzę że problematyk do nas zawitał.
Połączenie z FB jest dowolne - nie obowiązkowe, ale... jeśli już połączymy profile to możemy u siebie publikować nie tylko nasze posty ale wszystkie i każdy może zacytować waszą wypowiedź na FB - niestety tak to działa. Więc póki wasz nick z BB pozostaje anonimowy na FB - wasze wypowiedzi - nawet te udostępnione przez kogoś są anonimowe. Niestety na tym się to kończy.

a to juz jest chamstwo, ze ktos moze zacytowac moje posty na bb. nie zgadzam sie na to i jesli dalej tak pojdzie to skasuje moje konto na bb. Z FB zrezygnowac nie chce z wielu powodow.
Jest jakas opcja, zeby wykasowac wszystkie swoje posty z forum?


witam sie wiosennie. ja juz po francu ale srednio sie wyspalam i tak jakos nie mam weny. poniedzialek dzien prania i jakos kolo 16 chcialabym isc na silke. Musze sie jeszcze duzo poduczyc.
jos - znasz jakies miejsce w internecie gdzie przystepnie jest wytlumaczony subjonctif?
 
reklama
paulina :( ajj no to trzymaj się i konsultuj bo to tak nie może być żebyś się męczyła non stop :(

mama witaj :-)

pok witaj i nie marnuj nerwa - zarejestruj się na bb pod jakimś totalnie nierozpoznawalnym nickiem!!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry