reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć WIOLKA :-) no właśnie 500 zł, to lekka przesada, ale wiesz jak to z młodą mamusią... trochę się stresuje, może jednak ktoś by coś doradził, tak dla samej siebie mieć pewność, wiem, że jak boli to człowiek nie myśli o takich rzeczach jak oddech itp, ale czuje, że taki bezradny nie jest, zresztą ja nie zdecydowałam, czy ktoś ze mną ma być na sali porodowej... Tzn ojciec Maluszka odpada, bo nie chce go na oczy widzieć w takiej sytuacji... Moja mama będzie mogła do mnie przyjechać dopiero później, a przyjaciółki mogą bardziej się zestresować ode mnie i kiszka :-D jeszcze mi padną z wrażenia, wolałabym kobietę która już rodziła, może moja Pani Psycholog? Echhh... Człowiek ma te dylematy :-D:-D:-D
 
reklama
Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia.Czytałam:) Oddychanie bardzooo pomaga podczas porodu:)

Byłam u kuratorki,zaraz składam pisemko do sądu o powierzenie mi pieczy nad siostrą.
 
Boogie ja Ci powiem z własnego doświadczenia, że super jak ktoś bliski jest przy Twoim porodzie. Ale mój poród trwał tak krótko i położna była taka super, że gdyby nie było męża to nie byłoby źle. Zresztą myślę, że przy drugim porodzie będę sama, bo mąż będzie w domu z Maciusiem.

Hej Oliwka!
 
KAROLINA: składasz pismo :tak: bardzo dobrze, siostra będzie miała kochający dom, tego jestem pewna!!! :-)

LIL: jak nikogo nie będzie to też dam radę, bo jak mnie to nie zabije, to wzmocni :-D jestem dobrej myśli i myślę, że sobie poradzę nawet bez kogoś bliskiego, zawsze, to trochę wsparcia, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :-D:-D:-D
 
wiolu ja dziś jako tako ... :sorry:

boogie nie chodziłam się szkolić rodzić :) opierniczyła mnie za to położna już w trakcie akcji bo nie oddychałam a tylko w trakcie najgorszych skurczów cała się kurczyłam, spinałam i zapadałam w sobie i narobiłam krzyku co niemiara - potem mi było wstyd trochę ale nie sposób kontrolować takiego żywiołu hehe - jestem przekonana, że kurs na NIC by się zdał w moim przypadku :-p Zresztą jak mija szok po najsilniejszych skurczach to samemu się czuje i wie co dalej robić :-D jeśli oczywiście nie ma żadnych komplikacji.... ja miałam szczęście szybko urodzić :sorry:
Tak się zastanawiam, że mi kurs nie jest w sumie potrzebny i tym razem .... chyba, że G. będzie chciał się nauczyć co go czeka ;-)
 
Just mam nadzieję,że pójdzie szybko.Kuratorka obiecała nam tryb pilny.
Masz wyłączony telefon?:)
 
lil no to mam nadzieje ze u lekarza wszystko ok bedzie. my wychodzimy na dwor ale na takie krotsze spacer.w tym tygodniu mysle ze juz wszystko wroci do normy
oliwka witaj. gratuluje podjetej decyzji
boogi dziewczyny maja racje wyjdziesz z wozkiem na spacer to odrazu znajdziesz grupe wsparcia. ja chodzila w ciazy w irlandii mialam tylko 1 kolezanke a jak sie Iwcia urodzial to grono znajomych mam bardzo sie powiekszylo.a co do porodu to fajnie jak ktos jest...ale nic na sile..
 
just - chodziłam przy Karoli a przy Emi byłam leniem i nie poszłam :-pAle zajęcia nic mi nie dały - prócz tego że... nie - niczego się nowego nie nauczyłam :-p

Dziewczynki kochane bo widzę że problematyk do nas zawitał.
Połączenie z FB jest dowolne - nie obowiązkowe, ale... jeśli już połączymy profile to możemy u siebie publikować nie tylko nasze posty ale wszystkie i każdy może zacytować waszą wypowiedź na FB - niestety tak to działa. Więc póki wasz nick z BB pozostaje anonimowy na FB - wasze wypowiedzi - nawet te udostępnione przez kogoś są anonimowe. Niestety na tym się to kończy.
 
reklama
sol a skad mam wiedziec czy moj profil jets polaczony z fB?
gdzie cos podpisac czy cos zeby GO NIE POLACZYC???????????????

olwika : doczytalam ze @ przyszla ...fak!!!! :(
kciuki za naspeny cykl!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry