reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
no.Zuza odebrana,piekarnia zaliczona-na kolację mam świeży chlebek a teraz piję kawe i wcinam drozdzówke z makiem:)

POK- na poczatku cyklu szyjka jest zamnkieta i nisko ,potem sie unosi ,mięknie i powoli otwiera ,na 2 dni przed owu i w owu jest otwarta ,miękka i mokra,dzień po owu sie przymyka i twardnieje a kilka dni po owu znow jest na dole ,twarda,sucha i zamknieta...nigdy nie badałam szyjki w @ wiec nie wiem-moze w @ sie lekko otwiera..no jakoś ta krew musi sie wydostać..

a co do za niskiej prl to nie wiem,ale chyba tylko wysoki poznom jest "grozny " bo blokuje owu ...ja mam prl 8,1 wiec gin powiedzial ,ze idealnie( i co z tego jak i tak sie nie udaje)..

WIOLA- jak tam sprzątanie??:)
 
Cześć:)
dupa dupa dupa:/
nie poszłam na bete, później wróciłam z pracy, lab do 17, już miałam iść i patrzę- nie ma portfela :/ Nie wiem czy jak zrobię jutro rano, to będzie wynik na jutro czy na poniedziałek... Zaczynam fisiować, bo @ nie ma, ale objawów ciążowych brak. Śluzu jest mniej niż było :(
 
Pok nie kupiłam testu :| nastawiłam się na betę i widzisz jak wyszło. Zapewne ciąży nie ma, tylko gdzie ta @? Jutro też jej nie będzie, wiem to :(
 
RURKA- kochana ,ale sie masz z ta @ a raczej z jej brakiem...szlag by to ,ze sie z beta nie udalo dziś bo to da 100% odpowiedzi..a czemu piszesz,ze wiesz ze jutro tez jej nie bedzie??
 
rureczka - a gdzie Ty mieszkasz? Bo w wiekszych miastach sa laboratoria calodobowe. Masz nieziemska cierpliwosc kochana! A moze skocz po sikanca do apteki?
 
Poczku mieszkam w mieście, w którym jest tylko jedno laboratorium. Czynne od 7 do 17 :|
Jutro z rana pójdę, choćby się paliło i waliło!
 
reklama
rurka idż jutro koniecznie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry