reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziękuję Mamuś :-)* A coś pisałaś, że siostra ma do Was przyjechać z rodzinką czy mi się coś pomyliło???
 
reklama
asionek : hej :))))))))))) jak sie czujesz! no piekny ten kosz, nie? :))))))))))))))))))))))
najchetniej bym go kupila i lalke do niego wstawila
ale sie pwostrzymam bo mnie zamkna w psychiatryku ;)
 
Pok witaj słoneczko :-) A jak założyć konto na tym ferlity firend? To jest darmowe?

pierwszy miesiac jest darmowy - full opcje. a potem mozna miec dalej darmowy ale bez niektorych bajerow - takich analiz.
www.fertilityfriend.com - jakbys miala jakies problemy z zakladaniem konta to daj znac :)


a pok : przypomnialo mi sie : islandia tez super :) bylismy z F. w styczniu 2010 i mamy bardzo mile wspomnienia
od zwiedzania fajnych miejsc, po super koncert rockowy lokalnej grupy :)
wogole mamy podobny gust podrozowy :)))))))))) izrael : tez mi sie marzy :)

jedyne od czego odstapie to wlochy, ale absolutnie nie ze wzgledu na piekno kraju, tylko na ZACHWOANIE WLOCHOW :)
ja nie lubie krzyku i halasu, i gdziekolwiek jestem boje sie ze obok postawia lezaki wlosi lub hiszpanie ;)

oj! a ja uwielbiam ten zgiełk! :)
 
Ostatnia edycja:
Pok dziękuje i spróbuję, tylko jak klikam w tego linka to mi sie strona główna forum babyboom otwiera:confused:
 
obiadowe kwestie już za nami :-D allleee było dobre! :D

PSZCZÓŁKA: ale te okna są takie brrrrrudne :szok: masakra, muszę coś poradzić na nie, a siły jeszcze są całkiem zacne ;-) umyłam tylko od środka, ale firanki jeszcze trzeba uprać i może przy dobrym dniu powieszę :tak:

dziewczyny tak w temacie podróży ;D ja też się przyłączam do niechęci do Włochów i Hiszpanów, nie dość, że języki obce to u nich pięta Achillesa, a od nas się wymaga, żeby znać najlepiej trzy... nie idzie się z nimi dogadać, jak pracowałam na Krecie, to oni na migi się chcieli najczęściej porozumiewać... aż mi się z nich śmiać chciało :-D
 
POK- cześć kobietko :))
PSZCZOLKA- tak ,siostra miala do nas przyjechac bo w Poznaniu jest Instytut Chorob Tropikalnych i tylko tam mozna sie na niektore choroby zaszczepic i cześć szczepień miala mieć robione w Poznaniu,ale po dzisiejszych info z Japonii dała sobie spokój z wyjazdem do Wietnamu....

ale przyjadą za 2 tyg bo P.ma wizyte u lekarza od tarczycy..

EWULA- powitać :)
 
O kurcze dużo dziś tematów podróże gotowanie, tsunami w Japoni, chrzest Emi działo sie działo:-)

Szykuje się na wizytę do gina:-)
 
Jestem już po obiadku i teraz szukam pomysłu na niedzielny obiad.Dzisiaj będzie szynka pieczona i młode ziemniaki,jutro chiski makaron z 3 mięsami a w niedzielę co?
Josephine,tak 16 sztuk,jedna po drugiej,kupowałam,sprzedawałam,kupowałam:)
Palemka:)))tak:)16,niektóre nawet po 2razy:)
Pok,dziękuję za info,poczekam,jeszcze 10dni minimum do testowania.
Co do męża to jesteśmy na ''neutralu'',czyli czekamy spokojnie aby porozmawiać,pewnie dzisiaj albo jutro,tak jest lepiej,emocje opadną i na spokojnie analizę trzaśniemy.Wszystko w miarę ok,jesteśmy razem w pracy,byliśmy na obiedzie itp.
Co do wózków to jestem ''wózkarą'',uwielbiam je:)
Mamusia,ja dzisiaj naleśniki zrobię,niestety takie z paczki bo innych nie lubię,zapraszam:) z bitą śmietaną i sosem malinowym będą
 
asionek : hej :))))))))))) jak sie czujesz! no piekny ten kosz, nie? :))))))))))))))))))))))
najchetniej bym go kupila i lalke do niego wstawila
ale sie pwostrzymam bo mnie zamkna w psychiatryku ;)

mi sie podobaja niekore kosze , kolyski , ale to na krotko starcza , a ja z tych praktycznych bab jestem :)
no i nie mieszkamy w domku zeby miec to wszystko pozniej gdzie trzymac ... a nie wyrzuce przeciez ;))
takze pomimo , ze ladny to raczej sobie odmowie :)
 
reklama
Poleżałam i wcale mi nie lepiej.
mama sis ty przyjedz do mnie z tym sernikiem, jak Kala ci nie przyjedzie to może moi teściowie by mogli pożrec???
Pszczółko do teściowej juz się przyzwyczaiłam, ze tak powiem. Mieszkają daleko a to duży plus. Jakoś wytrzymam:-D
just no wszystko podrożało niestety. Chociaz ceny obozów sa wszedzie takie same miej więcej. najdroższa jest Hiszpania ale ona nas nie interesuje więc po kłopocie. Za obóz dla Macka musze zapłącic tyle co za kolonie w Pl bez gwarancji pogody. Tyle, ze większośc jest z dojazdem autobusem bo to taniej wychodzi i więcej rodziców stac. Ale Maciek nie narzekał nawet po Włoszech gdzie jechał ponad 20godzin. Za to teraz jak jest daleko to jest nocleg po drodze. Ostatnio tak właśnie jechał do Grecji na Halkidiki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry