reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
WISIEŃKA- ja jeszcze nie zrobiłam tego sernika wiec nie mam bata-musisz coś wymyślic dla teściów:-D

mam nadzieje,ze samopoczucie już lepsze??;-)

EWULA- &&&&&&&&&&&&& za wizytę,ale dziś dzień wizytowy:-)


zupka gotowa,zjemy i jedziemy po Zuzę.
 
reklama
Mama papa, ja też zbieram się powoli do domku. Przyjemnego weekendu :-D :-D :-D

Cześć Dziewczyny, zmykam. Wam też życzę miłego weekendu :-)
 
skwerek otwieraja za 3 minuty a moj panicz wlasnie sie laskawie budzi
takze wlaczam 5ty bieg i lece go podniesc, nakarmic, uszykowac i wracam wieczorem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! papapapappa
 
oliwka - a gdzie Ty trzymalas te 16 wozkow? Dodatkowy garaz?

mnie kac dogonił już w pełni. Musze zjesc, wziac tabletke i do roboty pedem, bo poki co to powoli wszystko idzie, a tesciowka za 4h w domu - a ja nie mam jej gdzie polozyc, bo prasowanie zalega w pokoju goscinnym :)))


a w temacie starankowym laski. Wiem, co sie dzieje jak prolaktyna jest za wysoka ale co sie dzieje jak jest za niska?!
no i w temacie szyjki.. wszedzie jest napisane, ze na koniec i poczatek cyklu szyjka jest otwarta to za przeproszeniem jak przez zamknieta szyjke przedziera sie malpa!?
 
no ladnie ja ja usiadlam zeby popisac ,bo dom w miare ogarnelam(reszta jutro) to wszystkie uciekly
trudno ide sprzatac dalej
 
Pok:) Kupowałam jeden,używałam,sprzedawałam i kupowałam nowy od razu

Właśnie skończyłam remament,mały poślizg w czasie ale jest:)

I nastała cisza....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tzn, ze kazdy wozek byl uzywany ile 2-3 miesiace?
sorki, ze sie tak dziwie ale pierwsze slysze.
 
reklama
tzn, ze kazdy wozek byl uzywany ile 2-3 miesiace?
sorki, ze sie tak dziwie ale pierwsze slysze.
Tak,czasami kupowałam uzywane.
Wszyscy się dziwią a ja po prostu jestem maniaczką:)
Znowu post pod postem,przepraszam ale nie wiem jak odpowiadać na kilka wiadomości:(

Oliwkakarolinka zaraz bede ;-) na naleśniki :-)

Zapraszam:) Za chwilkę jadę o domu pichcić,może chcesz też pieczona szyneczkę z młodymi ziemniakami?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry