reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
rurka no zesz kurcze, to idz koniecznie i tak na bete, bedziesz miala pewnosc co sie dzieje. Mam nadzieje ze fasolinka jakas tam sie skryla &&&&&&&&&&& :-)

ewula to daj znac koniecznie po jak wrazenia z wizyty, skoro jest jednym z lepszych lek to na pewno warto.

just ja poprosze kokosanke, albo dwie ;-)

sol ja to raczej nie lubie takiej wody, jak ci po niej zle to na prawde musisz przestac pic hihi

Czy wy tez dzis macie takiego lenia? Ja spie na stojaco normalnie i nic mi sie nie chce.
 
reklama
EWULA- tak,tak-już doczytałam :)) no to &&&&&&&&&&&&&& za wizyte i dobre wieści ...domyślam się ,ze masz nerwa..czekamy na relację..

JUST- jaaaaaaaaaaaa poprosze kokosankę...


GOSIANE- ciążowe hormonki dlatego zasypiasz na stojąco:)

MŁODA- jak tam juz po praktyce??
 
MAMA::-D:-D:-D aż taką furorę zrobiły moje kokosanki hehehe, ślinka płynie klasycznie ;-) a to takie kokosany, duże i dorodne hihihi
 
Mama dzisiaj miałam szkołe :-) ale zrobiłam sobie wolne :-) ;-)
A Tobie kochana jak mija dzień ?;-):-)
 
mama - nie no - tylko mnie brzuch pobolewa bo mnie do łazienki goni zawsze po wodzie z ogórków :-p ale ma dużo wit C i jest dobra na zaparcia :-p A ten smak bardzo lubię - kwaśne :-D

ewula - chcesz to ci zrobię :-) najwięcej się człowiek nad grafiką truje :-p

just - ke? ja karmię - nie piję alkoholu, kawy też nie bo nie lubię :no: nie wiem do czego ten tekst był :-?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry