reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No, w końcu jestem. Masakra tu dzis jakaś. Teraz drugą kawusię pije, a dzis po południu spotykam się z bratem bo z irlandii przyleciał, a jutro już wraca tam. Jeszcze 1,5 godz.

Pok witaj słoneczko :-) A jak założyć konto na tym ferlity firend? To jest darmowe?

Wisienka hejka, dużo dużo zdrówka Ci życzę, żebys w końcu mogła normalnie funkcjonować :-) A jak sie zapatrujesz na wizyte teściów, ok? A wiesz, 5 marca był Dzień Teściowej :-)

Just_boogie cześć :-D co u Ciebie?
 
reklama
a pok : przypomnialo mi sie : islandia tez super :) bylismy z F. w styczniu 2010 i mamy bardzo mile wspomnienia
od zwiedzania fajnych miejsc, po super koncert rockowy lokalnej grupy :)
wogole mamy podobny gust podrozowy :)))))))))) izrael : tez mi sie marzy :)

jedyne od czego odstapie to wlochy, ale absolutnie nie ze wzgledu na piekno kraju, tylko na ZACHWOANIE WLOCHOW :)
ja nie lubie krzyku i halasu, i gdziekolwiek jestem boje sie ze obok postawia lezaki wlosi lub hiszpanie ;)
 
PSZCZÓŁKA: Cześć :-) dziękuję u nas wszystko dobrze, dzisiaj porządkowy dzień ;-) zaraz będzie gotowy obiad, rybka w panierce i ziemniaczki :D dobrze, że nie myłam okien na zewnątrz, bo właśnie kropi deszcz :-D była bym mega zła :-D
 
Just_boogie no to super, że u Was wszystko dobrze :-) Ale masz dobry obiadek, mmm... mniam :-) A dobrze, że okien nie myłaś, nie przemęczaj się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc babki ponownie,nie poczytałam co pisalyscie bo szarpie sie z pieczarami :)))

pisałam do Rurki bo sie nie odzywa..
odpisala,ze jeszcze bety nie robiła bo jest dluzej w pracy-napisałam jej ze wszytkie trzymamy &&&&&&&&&&&
 
hej kobietki ja tylko tak z doskoku
odebralam dzisiaj wyniki HP- wszystko ok:) nie ma zadnych niespodzianek:) no i dostałam dzisiaj pierwsza @ po zabiegu :) uciekam robic obiadek sciaskam


Rurka trzymam &&&&&&&&&&&&&&&
 
Mama witaj Mamitka, będzie pieczarkowa? To przyślij mi trochę bo ja nie mam obiadu ani pomysłu, a mój mąż przepada za takimi zupkami z grzybów :tak::-D:-D:-D:-D:-D
 
no juz myslalam , ze nie nadrobie ;))

JOS- kochana-pierwsza część Twojego postu spowodowała ,ze spadłam z krzesła ze śmiechu -jak sobie Ciebie wyobraziłam:)))))))))))))))))

co do drugiej części postu to też dziś kiepsko spałam,czesto sie przebudzałam i nie moglam zasnąć...teraz kroplówka z kawy bo inaczej nie ujade...
dobrze ze jutro sobota to dluzej pospie bo Tomi w domu:)
ja też mam czesto problemy ze spaniem-niewiadomo czemu sie wybudzam a potem godzine walcze ,zeby znowu zasnąć;/

SOL- obawiam sie ,ze energii starczylo mi na pranie i odkurzanie ...a do rozwieszenia prania to chyba krasnoludki obudzę-zima sie skonczyła ,niech wstają śpiochy jedne

kurcze sporo osob mialo problem ze spaniem dzisiaj w nocy :/

mamitka - jaki ja miałam cudowny sen... samolotem latałam :-D przesadziłam chyba z wizualizacjami )))))) Dochodzę jeszcze do siebie... ech ten pilot :-p
Dzisiaj się wybieram do lekarza, zobaczę dzidzię i zwariuję jak zawsze :-D

Wiola - witaj gołębico :-D co dzisiaj gotujesz?

to czekamy na foteczki :)

Hej,
strasznie się denerwuje dzisiejszą wizytą u gina:-:)baffled:

bedzie dobrze !!! &&&&&&&&&&&&


jejku cudne te kosze !! :)

a pok : przypomnialo mi sie : islandia tez super :) bylismy z F. w styczniu 2010 i mamy bardzo mile wspomnienia
od zwiedzania fajnych miejsc, po super koncert rockowy lokalnej grupy :)
wogole mamy podobny gust podrozowy :)))))))))) izrael : tez mi sie marzy :)

jedyne od czego odstapie to wlochy, ale absolutnie nie ze wzgledu na piekno kraju, tylko na ZACHWOANIE WLOCHOW :)
ja nie lubie krzyku i halasu, i gdziekolwiek jestem boje sie ze obok postawia lezaki wlosi lub hiszpanie ;)

hehe widze ,ze mamy podobnie ... ja tez mam uraz do Wlochow i Hiszpanow :/ dra sie tak , ze az uszy puchna


Rurka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)
 
MIKUSIA- no super ,ze wsio gra! ciesze się;)

PSZCZOLKA- tak kochana ,bedzie pieczarkowa bo nie mam dzis weny na gotowanie ,ale za to bedzie taka gęsta-dużo wszystkiego w garnku pływa :)) zaraz zapakuje w trojaki i wyślę :))

ASIONEK- witaj -no u mnie krasnoludki dobrze śpią-robota czeka a oni sie lenią :))

MADE- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ZA WIZYTĘ..napisz nam jak tylko wrocisz :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry