reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
zapmarta ja tez zycze corci
sol mama nadzieje ze uda sie sie uruchomic strone
mama jak bol glowy?
u mnie bol sie powieksza. musze jechac do szpitala i poprosic zeby mi zrobili kopie dokumentow dotyczacych porodu i stanu malej po porodzie a to dlatego zez zeby wyrobic malej ksiazeczke zdrowia w polsce musze to miec. dzwonilam przed chwila do nfz i tak mnie poinformowali. szlak mnie zaraz trafi. to paranoja ze wychodzac ze szpitala nic ci nie daja . jak ja bym chciala zeby juz byl poniedzialek 5 kwietnia.
 
reklama
WIOLKA- no faktycznie paranoja z tymi dokumentami-to dobrze,ze tam dzis zadzwonilas:sorry2:i masz czas,zeby to zalatwic-choc ta winda....a moja glowa lepiej-wzielam magnez i juz jest OK-tylko jak na zegarek patrze to nie wierze,ze to juz ta godzina-musze sie za obiad brac-dzis zrobie zupe warzywna ,nie mam dnia na garki:no:ale jeszcze nie cale 5 godzin i bedzie Tom,a po Zuze jade dzis tuz przed 17...zawsze jechalam po 16 ale ten dzisiejszy dzien niech bedzie dluzej bo jak mi tu zaczna dzunglowac to moge niewyrobic:sorry2:ja z tych co jak sie obudza w nocy to potem dlugo sie rzucaja zanim zasna no i jak czulam,ze sen przychodzi to trzebabylo wstawac:wściekła/y::dry:ale dobrze,ze magnez juz dziala i ta pogoda- zachmurzenie i niewiadomo-rozpada sie czy nie bo taka pogoda ni w kij ni w oko:dry:
 
tylko ze sama tego nie zalatwie i lukasz bedzie musial przyjechac z pracy. do szpitala mamy ponad40 km. u nas pada i chyba przez to tak mi sie nic niechce ...
dasz rade... a zupka to tez dobry obiad...napewno dzieciaki z checia ja zjedza.ja naszczescie bardzo szybko zasypiam po przebudzeniu w nocy .
marylka gdzie zaginelas?
 
WIOLKA- no wlasnie cos nam Marylka zaginela w akcji-pewnie towar przyszedl i wycenia:tak:albo sklada rowerki albo lozeczko ...ja juz zupe wstawilam-zawsze daje kielbaske jalowcowa,3 kostki z lubczykiem;-)marchewki,duzo ziemniakow w kostke i dzis kalafior i fasolka szparagowa zielona,jak sie zagotuje zaciagne maka i smietana i na koniec koperek-bedzie gesta i pozywna i musi im wystarczyc bo nic wiecej dzis nie robie:no:;-)mam nadzieje,ze dzis w nocy nie bedzie padac bo.....
 
mama, pyszna ta zupka. Mnie też wena na gotowanie się skończyła. Dobrze, że my z F na zmianę gotujemy, więc może jemu coś do głowy przyjdzie.
sol, nie ciekawie z twoją stroną. Może coś sie uda jeszcze zadziałać.
wiola, no to nieźle. Oby tylko wam wydali od ręki te papiery, żeby dwa razy nie jeździć.
 
ZAPMARTA- ja dzis nie mam weny do gotowania przez tą nocke z moim synem w roli glównej:baffled::baffled:jutro pewnie bedzie lepiej-jesli nie bedzie padalo i przespi ladnie noc:tak:wiecie co,u mnie jest taka nijaka pogoda ze az mnie to wkurza-nie wiadomo czy wystawiac pranie na ogrod bo zanosi sie na deszcz a nie pada...fajnie masz kochana,ze juz wkrotce zaczynacie starania o Niunie-ja swoje odczekam i tez zaczniemy.lykasz juz folik??;-)a w ogole gdzie jest reszta dziewczyn-co tu tak pusto dzis.........
 
a ja siedze na allegro i rozgladam sie za spacerowka dla Iwusi , niby nie jest nam koniecznie potrzebna no ale... moze najde cos fajnego w rozsadnej cenie.
mama05 mozemy wpasc na obiad z mala?
zapmarta fajnie jak facet cos ugotuje no nie? moj M jak czasem cos ugotuje to palce lizac...
 
WIOLKA- jasne,ze mozecie wleciec na obiadek-zaraz bede babeczki piekla takze wlatuj-cos slodkiego do herbatki tez bedzie:tak::-DZAPMARTA-Ciebie tez zapraszam:tak::tak:moj Tom bardziej w weekendy gotuje bo w tygodniu wraca okolo17.30 to nie bedzie stal przy garkach;-):-D:-D
 
reklama
WIOLKA- no naprawde zaluje ze nie spotkamy sie w niedziele na lotnisku-wracamy od rodzicow w poniedzialak bo bym Ci zrobila te babeczki i powitala nimi w na Polskiej ziemi w imieniu dziewczyn:tak::-Dmilego wybierania spacerowki.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry