reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam z rana choc w sumie zaraz 10:szok:a ja dopiero do Was zagladam:sorry2:MARYLKA- kawa jest i pije powoli bo moj syn w nocy panikowal bo u nas mega lalo i budzil sie 3razy i tlumacz w nocy czemu pada deszcz i czemu tak glosno:dry::dry::dry:w koncu przestalo o 4.30 to i on zasnal-no to i my z Tomkiem:baffled:a dzis wygieta jestem bo krocej o godzine spimy to jeszcze ten jak nigdy wojowal:wściekła/y::wściekła/y:mam nadzieje,ze szybko sie ogarne bo nerwa mam:wściekła/y:MARYLKA- no widzisz ten Twoj Kamillo to faktycznie bardzo juz chce tej dzidzi tak jak moj Tom skoro tak powiedziala z liczeniem a poza tym juz Ci nie "grozi"porod w remanent:-D:-D:-Dco najwyzej tuz po nowym roku jesli teraz zaczniecie i sie uda!!super,ze starania tak mega przyspieszone:tak::tak:ja dzis biore 5 tabletke jeszcze 58-czyli 58dni do @ i zaraz po dzialamy-odliczam kazdy dzien:tak:teraz musze jechac po male zakupy jak wysusze wlosy i jak wroce to nadrobie niedziele i bede na bierzaco;-)pozdrawiam wszystkie moje kochane sloneczka:-)

AGNIESZKA 677- witaj ,w ciazy jest nasza BIBINKA- ma wizyte 1 kwietnia a pozostale ktore myslaly,ze moze.... to neistety nie sa -nadal czekamy na bociana :)))pozdrawiam Ciebie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć Marylka, cześć Agnieszka.
A co tu tak cicho ???? gdzie nasze matki polki:-D:-) ?

Marylka, no widzę kochana, że coraz bliżej... jak tak dalej pójdzie to pierwsza zafasolkujesz:-)

A jesteś mamuśka :))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama05: no własnie jak teraz zasasolkuje to powinnam urodzic 31 grudnia (juz wcześniej sobie sprawdziłam :):) ) a 2 stycznia renament więc ten miesiąc odpada a poza tym gin powiedział żeby po odstawiniu akurat tych tapsów to lepiej miesiąc dwa odczekac - więc wole nie ryzykować

Witam zapmarte i agnieszke

acha i kamil jeszcze stwierdził że skoro i tak chcemy dziecka to co za róznica kiedy odstawie tabletki :):) ale ciesze się że nie musze ich już brać bo ostatnio kiepsko się po nich czułam :(

mama05 u nas tez w nocy padało ale nie tak strasznie, współczuje takiej nocki , dziś to chyba razem z małym będziesz drzemac co ??:-);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się smętnie. Mam dziś humorek nie halo więc tylko się wpadłam przywitać. Dzisiaj znowu do promotora i mam nadzieję ze już będzie ok i każe mi pisać pracę pisemną.
Miłego dnia wszystkim :tak:
 
no,juz jestem:tak:i juz sie nigdzie nie wybieram;-)poki co.MARYLA- pewnie,ze lepiej poczekac chociaz m-ac po odstawieniu-tymbardziej jak lekarz tak sugerowal:tak:ZAPMARTA-WITAM -jak tam w pracy-juz jestes na prostej z papierami czy jeszcze sa jakies tyly.milej pracy:-Dlece nadrobic co tam sie dzialo w niedziele.
 
CZESC dziewczyny.
u mnie dzis pada od rana, winda nie dziala( oby w srode dzialala)
juz jestesmy prawie spakowani... jest 17 kartonow lacznie prawie 400kg a tego co zostalo to mysle ze eszcze z 60kg bedzie.
mala wczoraj zasnela nam o 19.30:szok:nawet jej nie wykapalam bo myslelismy ze sie zdrzemnie bo malo w3 dzien spala, a wstala dzis o 8.no obudzila sie kilka razy w nocyb ale ja juz sie przyzwyczailam do tego. glowa mi peka od rana... marylka doszedl przelew?dobra juz nie wiem co chcialam napisac:-)
 
wiolka zaraz sprawdze bo nawet nie patrzyłam jeszcze :) dziś powinny dojść czapeczki i bodziak :)
 
to sprawdz kochana... mam nadzieje ze nic nie pokrecilam ...:-)iwonka wlasnie mi zasnela na drzemke wiec chyba musze wstac i sniadanie zjesc.
 
reklama
halooooooooooooooo,co sie dzieje? napisalam posta o 19.25,jest juz 22 i nikt nic nie napisal?????
pewnie jutro jak ja bede pracy,to bedziecie pisac jak szalone...ehhhh
SZAFIREK- ja w sobote bylam na BB ,ale niedziela nam rodzinnie uplynela i nie odpalalam laptopa.a od poniedzialku produkcja rusza :)))
Witam się smętnie. Mam dziś humorek nie halo więc tylko się wpadłam przywitać. Dzisiaj znowu do promotora i mam nadzieję ze już będzie ok i każe mi pisać pracę pisemną.
Miłego dnia wszystkim :tak:
SOL- moj humor tez pozostawia wiele do zyczenia po takiej nocy z Dominikiem :/ nie wiem co Mu ten deszcz przeszkadzal!!!!:(( a teraz pewnie bedzie kawa za kawa!!!!! powodzenia u promotora-kciuki zacisniete!!! :)
WIOLKA- hejka z rana-mnie tez boli glowa i pada u nas od soboty....wszedzie kaluze:( mam nadzieje,ze winda zadziala Wam w srode-czyli dzis jestes z nami ostatni dzien na BB....??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry