reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama kurier dzwonil ze najbardziej pasuje mu przyjechac w srode o 15 .i do tego czasu musze spakowac kompa. chyba bede go pakowac w srode rano dopiero:-)
 
reklama
WIOLKA- no to cudownie-mamy jeszcze troche czasu:tak:jery a ja jetem dzis ze wszystkim do tylu-dopiero sie biore za odkurzanie:szok:jakos nie moge sie zebrac i ten bol glowy:dry:zycze,zeby Iwa dlugo pospala a ja nie moge sie doczekac 14 i tez klade Dominika
 
mama, w pracy już lepiej, ale od czwartu trzeba zamykać miesiąc i od nowa meksyk !!!
wiola, koniecznie podaj do siebie nr telefonu, będziemy ci streszczać w sms-kach BB wieści.

Ja już drugi cykl bez tabletek. 8 kwietnia wizyta u ginka i dowiem się co i jak. W sumie moglibyśmy w maju spróbować, tylko jak się uda za pierwszym razem to znów luty, a może nie pójść tym razem tak gładko i może warto spróbować ??? sama nie wiem. Mój F wszystko zaakceptował, to ode mnie zależy teraz czy maj czy czerwiec.
 
Mam złe wieści- moja strona nie ruszy :-( niestety. Nie ma bezpłatnego serwera z bazą danych jakiej ja potrzebuję. W razie czego kole końca kwietnia, w maju może uda mi się znaleźć parę groszy to postawię go na płatnym. Ale to na razie nic pewnego. Chwilowo nikt nie zobaczy mojej strony :-(
 
Witam Was dziewczyny po dwudniowej nieobecności na BB :-)

no BALBINKA- juz pewnie w objeciach męża:-D:-D:-D

pewnie tak i jaka przeszczęśliwa jest:tak:.a jak będą pruć do domu:-D:-D

Prułam to na lotnisko, a jeszcze w korku gigantycznym stałam, bo ludzie w sobote do Factory i ci weekendowi kierowcy brrrr :wściekła/y:
Jak się zobaczylismy to tak się uwiesiłam na Nim, że puscić nie mogłam :-D
później szybki obiadek u mamy i pędem do domku a później to juz chyba nie musze pisać :sorry2:


balbinka pewnie z łóżka nie wychodzi,he he:-D:-D,niech szaleją,a co:tak::-)

:sorry2::sorry2::sorry2:

przykro mi,ze m sie nie wyrobil...:-( moj m tez czesto wyjezdza i zawsze sie wsciekalam jak wypadalo w owulke,wiec wiem jak sie czujesz...a ten plyn jest w zatoce douglasa po peknietym pecherzyku.

No szkoda, że sie nie wyrobił, najgorsze jest to, że moja kolejna owulka wypada akurat wtedy jak wylatuje do Monachium :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
tak, tak wspominała moja gin o tej zatoce ;-)

Balbnka,te pierwsze wyniki m calkiem calkiem,mysle,ze przy takich jest spora szansa na naturalsa:tak:

Też sobie tak myslę :tak: Od dzisiaj mój M nie pali fajeczek. zaopatrzył sie w gumy i plastry :-D poza tym wczoraj zaopatrzyłam go w selen, cynk, wit. A i E i od dzisiaj łyka :tak: za 3 miesiące powtórzymy badanie i zobaczymy. No chyba, że jakimś cudem zafasolkuje szybciej :-D

Czytanie nadrobiłam, jakieś kilkanascie stron ;-)
wiola, trzymam kciuki za przeprowadzkę - oby szybko i bezboleśnie :tak:
Sol, mama - pozytywne nastawienie, usmiech i humory maja powrócić!

maryla - trzymam kciuki na mega utarg przed swietami :tak:

a nad naszym domem latają bociany :cool2: kłapia tymi dzióbkami śmiesznie :-D zaby w stawie już rekotają, ja nasionka już zakupiłam, tylko słoneczka jak na lekarstwo.
No nic, trzeba się wziąć w garść i coś zrobic dzisiaj :happy2: W sobote babcia ma urodziny i trzeba nad prezentem pomysleć, w piatek przyjeżdża teść na tydzień... Jak zwykle przed świetami małe zawirowania ;-)
 
ZAPMARTA- to super,ze juz 2 m-ce jestes po odstawieniu tabl.poczekaj do wizyty u ginek i jak wszystko bedzie si to juz Wasza decyzja,ale tak jak piszesz moze za pierwszym podejsciem nie wyjdzie a zawsze to juz zaczniecie-widzisz ja byla u gina na 4 dni przed owulka i niby wszystko bylo jak trzeba-endometrium w macicy super-nic tylko zagniezdzac sie:-Ddzialalismy z mezem,nogi w gorze byly po:tak:;-)a mimo to cos poszlo nie tak:blink:i mimo,ze termin wyszedl by na poczatek grudnia to sprobowalismy i teraz nie zaluje bo wiem ,ze szansa wykorzystana-licze,ze po odstawieniu tabl.damy rade i w wakacje bede juz z fasolka:tak:takze ja Ci radze probowac skoro organizm juz "odpoczal"od anty.i u ginek bedzie wszystko OK(bo niby czemu ma nie byc;-)).czekamy do 8 kwietnia na wiesci po wizycie i jaka Wasza decyzja-fajnie,ze mąż w gotowości czeka:tak::-D:-D:-D
 
BALBINKA- witamy po upojnym weekendzie:tak::-Dmachaj bocianom,zeby Ci zauwazyly i przyniosly co trzeba;-):-Dja tez wypatruje bocianow,ale poki co przylecialy zurawie:tak:ostatnio mojemu ginek.mowilam,ze bede wypatrywac bocianow a On do mnie ze ostatnio byl w Maroko i tam jest taki nawis skalny gdzie pelno bocianow,ze jakby co to poleca;-):-D:-D:-Dna zarty Mu sie zebralo-ale powiedzial,ze pomoze jak moze skoro chcemy kolejne baby-a On wie,ze u nmie nie ma lekko w tym temacie-ciesze sie,ze Go mam i wierze ,ze nam i Wam wszystkim sie uda:tak::-D SOL- przykro mi z ta stronka-mam nadzieje,ze zrobisz co trzeba i jak najszybciej wszystko ruszy-tego zycze!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak: BALBINKA- grati 100-nego posta :))))
 
Balbinka, wypatruj tych bocianów i podsyłaj im smakołyki, może małe przekupstwo zadziała:-)
mama, tak jak mówisz, trzeba spróbować. Wszyscy mają parcie na "siostrzyczkę" dla Karola, więc jakby co to jestem na TAK. Mogłaby być dziewczynka, może pozytywne nastawienie zadziała.
 
reklama
ZAPMART'USIA:-D:-D:-DZYCZE CI CORECZKI Z CALEGO SERCA BO FAJNIE MIEC PARKE:tak:ja juz parke mam i teraz KTO bedzie to bedzie;-)byle nie konik-jak to mowi Marylka:-):-):-)i byle nie blizniaki bo autobus bedzie potrzebny-a prawko mam na osobowy:laugh2::laugh2::laugh2::rofl2:CZYLI PO WIZYCIE U GINEK ZACZYNACIE:tak::-(superowo:happy: BIBINKA- a jak tam u Ciebie-jak Twoje mdlosci???no i jak tam Alicja??lepiej ze zdrówkiem?ja dzis daje Dominikowi ostatnia dawke antybiotyku wieczorem.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry