reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
hej!u mnie dziś pobudka 6.50:baffled:,nie ma to jak przy niedzieli sobie pospać...Ala kaszlała przed spaniem i dziś rano i bardzo się jej odrywa.kiedy jej to przejdzie:wściekła/y::angry:???oczywiście przywędrowała do nas do łóżka,płakała,że chce do mamy i już.nie ma mowy żebym się wyspała,bo leżę tylko na jednym boku,zeby mnie w brzuch nie kopnęła,ehh...
sol ale się sprężyłaś z pracą,pewnie dziś będziesz odsypiać ,co?najważniejsze,żeby wszystko podobało się promotorowi:tak::-).trzymam kciuki:tak:.ciekawa jestem tej nowej stronki!
szafirek to w takim razie mam nadzieję,że zaraz po 2 krechach zobaczysz na usg zdrowego maluszka:tak::-).u mnie nie było problemów w 1 ciąży,ale przed każdym usg drżałam czy wszystko ok,pewnie jak każda z nas:tak:.teraz też czekam do wizyty u ginka i do usg,staraliśmy się 9 m-cy,więc jeszcze bardziej się denerwuję
balbinka pewnie z łóżka nie wychodzi,he he:-D:-D,niech szaleją,a co:tak::-)
marylka mam nadzieję,że niedziela handlowa duży utrag przyniesie:tak::-)
mama05,wiola wstawać!!!!!!!:-):-)nudzi mi się tu samej:tak:
a wogóle,to jadę dziś na obiad do teściów i może na noc zostaniemy,więc pewnie zajrzę do Was jutro przed południem.póki co jestem:tak:

zapomniałam napisać,że wczoraj wieczorem mój M sobie popcorn zrobił,myślałam,że zwymiotuję od tego zapachu.całą chałupkę wywietrzyłam,a i tak miałam ten zapach w nosie,nawt dziś rano,brrr.teraz tylko herbatka z cytryna mi weszła i na siłę 1/4 bułki zjadłam.wogóle to ciągle czuję,jakbym miała kamień w żołądku:baffled:.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj bibinka :) ja od 9 w pracy ale tak mi się wstawac nie chciało ze masakra, jak na razie jeszcze nikt nie zawitał do sklepu i na chodnikach tez nikogo nie widac, a tak myślałam żeby zrobic od 10 , no trudno w przyszłym roku będe mądrzejsza :):)
mama05 wstawaj kobito
wiolka: no dobrze że wróciłas bo juz mnie przestraszyłas że nie wrócisz - nie rób mi tego więcej
sol: życze powodzenia z praca , napewno będzie wszystko si
szafirek: mam nadzieje ze szybko zobacysz 2 krechy może razem zobaczymy a może ty nawet szybciej :):)

bibinka tez bym chciała mieć takie objawy mam nadzieje że się uda w miare szybko :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
marylka też mam nadzieję,że niedługo takie objawy będziesz miała:tak::-).mnie trochę po herbacie przeszło,ale póki co o jedzeniu myslec nie mogę:baffled:
ludziska dziś o godzinę krócej spali,to pewnie dopiero po 10 wyjdą do sklepów:tak:
a wogóle wkurza mnie to ciągłe logowanie do forum:wściekła/y:.mogliby cos z tym zrobić!poza tym nadal nie widzę nowych postów,muszę wychodzic i wchodzić,żeby zobaczyć czy któraś odpisała:wściekła/y:.to stare było pod tym względem lepsze:tak:
 
bibinka, maryla - a mi w miarę ładnie trzyma jak zaznaczam "nie wylogowuj" :tak: ale zwrócę uwagę na forum modów. Stronka graficznie odświeżona o 180' wg mnie wygląda lepiej. Jest więcej narzędzi użytych i fajna jest :-D A Karola jest sztandarową twarzą mojego logo :-D Trzymajcie kciuki dzisiaj :tak:
bibinka - nie zazdroszczę objawów, mam tylko nadzieję że nie będę miała powtórki z ciąży z Karolą :-D
maryla - udanego dnia i dobrego utargu :tak:

Spadam robić dalej :-p
 
Dzięki dziewczyny za kciuki mam nadzieje ze pomogą bo jak na razie sprzedałam tylko jedną czapeczke :):):)
a mnie jakoś nie wylogowuje ?? bibinka żeby odświezyć i zobaczyć czy ktoś coś napisał nowego wystarczy że wciszniesz F5 lub prawym przyciskiem myszy klikniesz i najedziesz na odświesz :) i powinno pomuc :):)
ja właśnie pije kakao - podgrzałam sobie mleczko w mikrofali :):)

sol a podaj jeszcze raz linka do stronki to zerkne sobie :):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
marylka mnie to odświeżanie nic nie daje:-(.w tamtym forum same mi się odpowiedzi pokazywały,jak ktoś odpisał:tak:
 
no mi tez w tamtym samo się odświeżało a teraz starczy że nacisne F5 i jak ktoś w między czasie napisał to mi się pokazuje, nie wiem czemu u ciebie to nie zdjae egzaminu :(:(:(:( wygląd en moze być już sie przyzwyczaiłam ale to fakt ta funkcja samoistego odświeżania - nie wiem jak to inaczej ując :) była fajna i z tego akurat mogli nie rezygnować
 
o matko,jak mi niedobrze:baffled::baffled::baffled:,mam nadzieję,że nie będę kibelka obejmować:baffled:.przy Ali było mi niedobrze prze miesiąc,jakoś właśnie w tym okresie,ale nie wymiotowałam
 
reklama
Bibinka trzymam kciuki zeby mdłości szybko mineły i żeby nie było uścisków z kibelkiem :):)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry