reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiola ja trochę nie rozumiem o co chodzi z tym że mam dziecko starsze? Że mam rozm. 38 ? Spodnie i tak są bardziej na 40 przez ten brzuch. Ej, Nie smuć się, razem damy radę :-)


Witaj JOS &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za nowy cykl :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
pszczolka o to chodzilo ze nie wiele wiecej jestes po porodzie a juz schudlas...
ale co tam trudno ... trzeba sie przyzwyczaic do nowej siebie.
witaj jos i za zilone swiatlo&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Oj Wiola kochana, bo aż tak dużo nie przybrałam tylko ten brzuch mi tak dokucza :-( Ej, nie martw się, też Ci się uda zrzucić zbędne kg. Poza tym wiadomo, że po porodzie ciało się zmienia.
 
hej :)
nadrobilam w koncu ufff :))


cześć u mnie dziś rano przyszła@ możecie puścić &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:zawstydzona/y: trudno;-) działamy od nowa.

rurka jak tam?

Ewa :(( za nastepny cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)

Witam wszystkie w ten słoneczny poranek:-)
U mnie tak sobie, moje samopoczucie takie sobie. Mąż mi pow. że zaczyna się poważńie o mnie martwić i że zastanawia się nad psychologiem dla mnie...
No nie stety taka jestem i tak to wszystko przeżywam, nawet jak wam coś nie wyjdzie i to przeczytam to zaraz łzy w oczach...
Muszę spytać m... czy będziemy kontynuować staranka, ale tak się boję tego pytania ... Moze dziś wieczorkiem jak moja psychika będzie w lepszym stanie.
No nic , jestem pełna nadziei i jak tylko ta wredota sobie pójdzie to nie popuszczę mężulkowi:-)

Rurka czy ty tyle czasu sikasz??? Jak się spotkamy to osobiście ci dokopię:-D:-D:-D

dziewczyny maja racje nie mozesz tak sie stresowac wszystkim i brac do siebie , bo zwariujesz :(
masz juz 3 kochanych dzieci i to jest cudowne :) teraz mysle , ze juz bardziej na luzie mozesz podchodzic do staranek i 4 dziecka .... a meza nie pytaj tylko dzialaj :) &&&&&&&&&&&&&&&&& powodzenia !!

ehhh az szkoda słow taka slepota:) dobrze ze jestescie bo juz bylam gotowa uwierzyc ze listopad to pechowy jakis :)

nie przejmuj sie ja tez ostatnio szukalam i nie znalazlam :)

sol ja moze tez bym miala w nosie... ale ostatnio szwagierka mnie wk.... tekstem ,,tu to juz nie schuniesz, taka masz nature" udowodnie francy.... (to byl docinek bo ona ma dziecko o 4 dni starsze od Iwy i ona dawno wrucila do rozmiaru38).
palemko bierz kochana ile chcesz:-)
mama chyba musi sobie odpoczac od BB.
a lil...hmmmm lil gdzie jestes ?

Wiola niektorzy ludzie lubia sie dowartosciowywac czyims kosztem :/ olej ja i nastepnym razem tez jej pojedz napewno ma jakis slabszy punkt ;))

hej babeczki moje

czy ktos moze mnie oswiecic kto jest listopadowka???
doczyatalam ze sa juz lsitopadowki i nie kumam!
ostatni raz na watku byly doly, ze wlasnie nikomu sie nie udaje w tym miesiacu a tu czytam o listopadowkach!!!
plis napiszcie szybko! :)

u nas poniedzialek... co oznbacza burdel na kolkach
nie moge sie wbic w opcje 'tydzien( po weekendzie

hej Jos :) dziewczyny juz napisaly :)
a ja trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&& za ten cykl !!!


i dla wszystkich staraczek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< :)
 
Pszczółka wszystko u mnie dobrze, dziękuję że pytasz. kolejna wizyta dopiero 24 marca ;-) chciałabym już coś poczuć ze ktoś tam u mnie sobie mieszka, a tu nic...
idę się położyć, miłego dzionka Wam życzę
 
Ostatnia edycja:
Mlodam cieszę się, że wszystko idzie po Twojej myśli, a do solidnych kopniaczków masz jeszcze troszkę czasu :-) a czujesz może takie bulgotanie w brzuszku? Papa, odpoczywaj sobie :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej hej kogo jeszcze nie widziałam
Mlodam-ja też nie mogłam się doczekać kopniaków-w tej ciąży wyczułam je dużo wcześniej i czasem nie wiem czy śmiać się czy płakać jak moja panna wierci się w brzuchu w nocy i spać nie daje;)
 
Miałam akcję ''znicz'' i musiałam lecieć za kurierem,przez 15km jechałam zanim go znalazłam:)
Dzięki temu czas leci i do odebrania wyników bety zostało 1,5h:)
 
reklama
Hej jestem i ja. Dzis pospalam prawie do 11 :eek: ale zasnelam po 2 chyba heh Zupelnie mi sie poprzestawialo :-) Nawet sie dobrze dzis czuje, mdlosci praktycznie nie mialam taka piekna pogoda ze by sie wyszlo ehhh do czwartku jeszcze leze juz sie nie moge doczekac az bede mogla normalnie funkcjonowac :-) Mam nadzieje ze tak bedzie!

rurka no przetrzymujesz nas okropnie, testuj jutro z rana bo juz tu wytrzymac nie mozemy!!! &&&&&&&&&&

paulina mlodam chyba kazda przyszla mama uspokaja sie jak juz czuje ruchy dzieciatka. Ja sie nie moge doczekac jak to jest :-D

Hej Asionek jak tam samopoczucie?

jos to trzymam &&&&&&&& za wasze staranka w tym cyklu. ewula dla ciebie tez moc &&&&&&&&& za staranka!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry