reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
sol ja moze tez bym miala w nosie... ale ostatnio szwagierka mnie wk.... tekstem ,,tu to juz nie schuniesz, taka masz nature" udowodnie francy.... (to byl docinek bo ona ma dziecko o 4 dni starsze od Iwy i ona dawno wrucila do rozmiaru38).
palemko bierz kochana ile chcesz:-)
mama chyba musi sobie odpoczac od BB.
a lil...hmmmm lil gdzie jestes ?
 
Sol jakbym nie dostała tego łóżeczka to bym może odkupiła ale jeszcze go nie widziałam to ewentualnie dam znać.:-)
dziewczyny rozmawiałam z mama rano i mówiła, ze sprzata bo miała wczoraj gosci i 5tkę dzieciaków w domu.
Idę nastawic barszczyk
 
hej babeczki moje

czy ktos moze mnie oswiecic kto jest listopadowka???
doczyatalam ze sa juz lsitopadowki i nie kumam!
ostatni raz na watku byly doly, ze wlasnie nikomu sie nie udaje w tym miesiacu a tu czytam o listopadowkach!!!
plis napiszcie szybko! :)

u nas poniedzialek... co oznbacza burdel na kolkach
nie moge sie wbic w opcje 'tydzien( po weekendzie
 
Wiola nie przejmuj się szwagierką. Każdy jest inny, ma inną przemianę i w różnym czasie traci wagę. Ja ponad rok miałam brzuch jakbym w ciąży była, aż kolega zaliczył głupią wpadkę bo pytał kiedy rodzę, a ja mu na to, że dziecko już roczek ma :-D Ja będę bardziej zrzucać po drugim dziecku więc na razie się nie przejmuję choć noszę już 38 rozmiar, ale brzuszek mi niestety został. Brzydko mnie zszyli po cesarce :zawstydzona/y: i został mi taki zwałek :-(
 
jos chodzilo ogolnie ze na forum sa juz listopadowki... nie chodzilo o zadna z nas
pszczolka tak ale ty masz ode mnie dziecko starsze tylko o 3 miesiace nawet nie cale:-(
 
reklama
aaaaaaa :((((((((((((
dzieki ! juz myslalam ze mnie cos w weekend ominelo :)

ja jetsem w trakcie @... npowy cykl przed nami, gin dal zielone swiatlo
ostatnia szansa zalapania sie na 2011 ;) porod grudzien :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry