reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc mlodam - jak miło popatzrec na Twój suwaczek ciążowy :) Jak wyszedł remoncik - moze jakieś fotki wzucisz ?
 
reklama
Ja po rzuceniu palenia ''dostałam'' dodatkowych 10kg,zawsze byłam szczupła,w ciąży tylko brzuch mi urósł,po porodzie zaraz zeszło wszystko a teraz....każdy dekagram idzie mi w brzuch i boki,cały czas wyglądam jak w ciąży:)
Mam nadzieję,że beta wyjdzie wysoko pozytywnie i nie będę musiała już ukrywać tych nadmiernych kg:)
 
sol , oliwka. ja po rzuceniu palenia praktycznie nic nie przytylam w caizy do przodu o 20 no i caly czas jest o 10 wiecej niz przed ciaza. ja waze teraz 74kg , a jak isc na zakupy i kupowac bluzki w rozmiarze 42 czasem44 bo biust mi sie nie miesci to zalamuje sie normalnie...
 
Moja droga,biustu to ja nie miałam (minimum w ciąży),nie mam i nie będę mieć:)
A bluzki to w rozmiarze 40 kupuję(przez ten brzuchol) i ważę 77kg tyle że mam 180cm wzrostu.
 
palemko czytałam, ze pisałaś do lekarza, gratki, ze się przełąmałaś.
Sol noo rozmowa była tez smaczna jak twój obiadek
Wiolka, Oliwka ja tez kiedys popalałam ale nie przytyłam jak rzuciłam. Chociaz to było tak dawno temu, ze nawet nie pamiętam.....
 
kochane ja uciekam, zajrze jutro rano, mam nadzieje ze beda jakies dobre wiesci, rureczka o tobie mowa:)
 
Jestem :-)

Witaj Mlodam mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze :-)

Sol to super, że dziewczynki takie grzeczne. A zapisujesz Karolinkę do przedszkola? Mam prośbę możesz mnie dopisać do listy staraczek? Zaraz wyślę PW
 
reklama
wiola ja mam 77 kg i 167 :-p :-D I mam to w nosie :-p no może nie do końca ale wiem że kiedyś zrzucę - oby przed 30 -stką :-D
Dorotka - lazania tylko dla M :-p dla nas spaghetti carbonara :-D


Pozmywałam gary bo Emi mi śpi :-) Kochana moja mała kruszynka :-D Jeszcze 2,5 kg i będę musiała kołyskę sprzedać :sorry: a taka fajna jest :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry