reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie mamuski :)

Udalo mi sie umowic na wizyte u polskiego gina na czwartek na 11:00 :tak: Bardzo sie z

tego ciesze i doczekac sie juz nie moge ;) Doczytalam, ze Rurka nie testowala dzis.

Wiec kochana &&&&&&&&& za jutrzejsze II ;-)
 
reklama
wrocilam z franza, zakupy zrobione. Okazuje sie, ze w piatek test i mam duuuuuuuuuuuuzo do nauki - gdyby tylko mi sie chcialo tak bardzo jak mi sie nie chce...

wiolka, pok - wybaczcie, ze tak sie naprzykszam z tym laparo, ale ja mam silne bóle jelit i problemy w tamtych okolicach,więc laparo jest dla mniepewnym ryzykiem, ale ból uprzykża mi już życie do tego stopnia, że przed chwilą napisałam meila do mojej Pani doktor, żeby mi podała wolne terminy, bo chyba chcę pójśc na operacje ...

wariatko kochana! nie naprzykrzasz sie ani troche, co to w ogole ma byc? :) bardzo jestem z Ciebie dumna i normalnie gdybys stala obok to bym sie z usciskami na Ciebie rzucila! :)
Ja tylko jednego nie rozumiem, bo rozumiem, ze jesli zrosty w jelitach to moga bolec ale czy od tego sie mogly tez w jajowodacch zrobic zrosty, ze ginka tez radzi laparo? Tak czy siak - jesli jest szansa, ze pomoze, to super! Nie ma co, zebys sie tak z tym bolem meczyla. Daj znac na kiedy termin :)

Witajcie dziewczyny. U mnie skonczył się chyba czas spania do 11tej bo znowu obudziłam sie koło 8mej:szok: Kurcze dzien mi się wydłuzył. Nie wiem co ze sobą zrobię. Wysprzatane mam. obiad to 40 minut roboty a chłopaki wracaja 17-18.Nie znam tu nikogo bo dopiero niedawno wprowadzilismy się a jak się nie pracuje, jest zima i nie ma się dziecka w ogólnej piaskownicy to jak mam kogos poznać. Na ulicy zaczepić? I co spytać Czy chciałaby się pani ze mna zakoleżankowac. Łech.

hahaha! to mi przypomnialo jak sie przeprowadzilismy do szwajcarii i bylam wsciekla, ze nikogo nie znam (tzn. znam ale wszyscy pracujacy) i w ciagu dnia szalu dostawalam od braku kontaktu z ludzmi i M. mi w koncu powiedzial "to idz kogos poznaj!" - sie wscieklam jak byk na widok czerwonej płachty - ze niby mam wyjsc na ulice zaczepic kogos i powiedziec "Czesc jestem tu nowa nikogo nie znam chodzmy na kawe. a! i nie mowie po francusku, wiec mozemy na migi rozmawiac co najwyzej..." oberwalo sie wtedy memu lubemy za ten idiotyczny pomysl.
Wisienka - sru na spacer :)

hej babeczki moje

czy ktos moze mnie oswiecic kto jest listopadowka???
doczyatalam ze sa juz lsitopadowki i nie kumam!
ostatni raz na watku byly doly, ze wlasnie nikomu sie nie udaje w tym miesiacu a tu czytam o listopadowkach!!!
plis napiszcie szybko! :)

tez laski z watku "starania po raz pierwszy" sie zapisuja. I chyba juz kilka ze staraczek 2012 ale pewna nie jestem. Nie jestesmy jedyne jos :)


chwile odpoczne i lece z praniem do piwnicy, zjem cos, odkurze, poczta, silownia... ble. najchetniej bym polezala w lozku z ksiazka.


rurka - poki nie ma @ to kurcze sznase sa duze! :))) tylko juz jutro nas nie zrob w bambuko i zatestuj. PLIZ!!!! :tak:
 
Dzień Doberek ;-)

alee ładna pogodaa ;-)

ja juz po szkole ;-) :-) no kto to widział w taką pogode w szkole siedzieć :-D

No a na 15.30 mam wizyte ;-) mam nadzieje ze wszystko w porządeczku ;-)
musze powiedzeć gin ze brzuch mnie pobolewał :-)

Ja tak ostatnio sie zastanawiałam ze moze mnie tak bolał brzuch bo moze Rafałek się tak bardzo rozciągał no nie wiem :-)
 
pok : hejka :)))) u ciebie jak zwykle mega aktywnie :)
mlodam : super ze z dzidzia wszystko OK :))))))))))))))))))))))))))))))))
gosiane : dzieki

ja zmykam sprzatac i wgrac fotki z weekendu :)
do pozniej !
 
Kobietki a że tak zapytam jeszcze o śluz,mam straszny dzisiaj,to normalne?
Matko,została godzina do odebrania bety.......oszaleję,cała się trzęsę.
 
straszny w sensie, ze go bardzo duzo?
to noralne we wczesnej ciazy ale rownie dobrze moze to byc objaw infekcji. Z reszta w roznych cyklach roznie bywa - ja czasem przed @ mam zupelna susze a czasem duzo sluzu.
Fertility Friend przeprowadzilo w tej sprawie analize 100 tysiecy wykresow i notatek uzytkownikow serwisu i wyszlo im, ze sluz o niczym nie musi swiadczyc i nie nalezy go brac za objaw ciazy. Moze byc tak, ze jest to bjaw ciazu ale rowniedobrze wcale nie musi.
 
Dużo.Infekcja raczej nie.Z godzinę się okaże czy to fasolka tak rozrabia:)
 
Zobaczcie co znalazłam na forum BB z 2005roku,piękne:) :



Pewnego razu bylo dziecko gotowe, zeby sie urodzic. Wiec któregos dnia
zapytalo Boga:
- Mówia, ze chcesz mnie jutro poslac na ziemie, ale jak ja mam tam zyc,
skoro jestem takie male i bezbronne?

- Spomiedzy wielu aniolów wybiore jednego dla ciebie. On bedzie na ciebie
czekal i zaopiekuje sie toba.
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robilem nic innego tylko spiewalem i
usmiechalem sie, to mi wystarczalo, by byc szczesliwym?

- Twój aniol bedzie ci spiewal i bedzie sie takze usmiechal do ciebie kazdego
dnia. I bedziesz czul jego anielska milosc i bedziesz szczesliwy.

- A jak bede rozumial, kiedy ludzie beda do mnie mówic, jesli nie znam
jezyka, którym posluguja sie ludzie?

- Twój aniol powie ci wiecej pieknych i slodkich slów niz kiedykolwiek
slyszales, i z wielka cierpiwoscia i troska bedzie uczyl Cie mówic.

- A co bede mial zrobic, kiedy bede chcial porozmawiac z Toba?

- Twój aniol zlozy twoje rece i nauczy cie jak sie modlic.

- Slyszalem, ze na ziemi sa tez zli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój aniol bedzie cie chronic, nawet jesli mialby ryzykowac wlasnym zyciem

- Ale bede zawsze smutny, poniewaz nie bede Cie wiecej widzial.

- Twój aniol bedzie wciaz mówil tobie o Mnie i nauczy cie, jak do mnie
wrócic, chociaz ja i tak bede zawsze najblizej ciebie.

W tym czasie w Niebie panowal duzy spokój, ale juz dochodzily glosy z ziemi i
Dziecie w pospiechu cicho zapytalo:

- O, Boze, jesli juz zaraz mam tam podazyc powiedz mi, prosze, imie mojego
aniola.

- Imie twojego aniola nie ma znaczenia, bedziesz do niego wolal: "Mamusiu".
 
reklama
dziewczyny mam pytanie. Jak już wspominałam wróciłam do pracy na razie mam umowę zlecenie na 3 miesiące z zusem ( bez chorobowego bo tak mi zaproponowali ) po tym okresie dostanę taką na 6 miesięcy i wtedy pełne ubezpieczenie . gdybym teraz była w ciąży ... to co dalej ze mną .chce pracować ale czy dam radę jak by co . co z ubezpieczeniem wtedy . szukam w necie ale tonę . gdy by któraś coś wiedziałam proszę o informację .
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry