reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
serge jednak cie zauwazylam:-)
rurka to czekanie juz nie jest smieszne
pszczolka tak urodzila w piatek wieczorem.mala ma na imie Daria, wazy3,250(a moja Iwa warzyla3,275)ma 51cm i 10 punktow
 
reklama
Pszczółka a dobrze, dziękuję :tak: Tylko już myślę o tym, że dzisiaj na nocke do pracy znowu :dry: I w tym tygodniu 4 nocki po 12 godzin :dry:
Ale za to wczoraj poszaleliśmy trochę, pojechałam z G. i siostra do aquaparku :tak: :laugh2: Świetnie się bawiliśmy :tak:
 
Witam się ze wszystkimi we francowaty poniedziałek (czemu tydzień się nie może od wtorku zaczynać?) :-D

Palemko - jestem z Ciebie słońce taka dumna że mi się ciągle micha cieszy :tak: Wiem jak byłaś przeciwna laparo i jak chciałaś to odwlec - tym bardziej się cieszę że sama się zdecydowałaś :tak: A uwierz mi że często na usg nie widać niektórych rzeczy które mają miejsce - więc trzymam kciuki żeby się wszystko wyjaśniło i żeby przyniosła efekty :tak:


@ u mnie sobie w sobotę poszła więc znowu cieszę się życiem :-p a suwaczek zostawiam bo ja mam zachwiane poczucie czasu i ma mi przypominać kiedy się kolejnej frani mogę spodziewać :-p ale nie będzie trzeciej dzidzi chyba że z wpadki :-p póki co dwie królewny mi wystarczą :-D
 
Cześć Sol :laugh2: Tez jestem tego zdania, że tydzień powinien się zaczynać od wtorku ;-) A najlepiej od piątku i kończyć na niedzieli :-p Ale mnie akurat tez tygodnie jeden za drugim leca jak wariaty, jak zaczynam nocki w poniedziałek, później śpię dniami, to w piątek rano po ostatniej nocce mam zawsze wrażenie, że jest środa dopiero :sorry:
 
ja tez musze sie zabrac za robienie czegos... trzeba zrobic golabki i babeczki. czas zabrac sie za siebie , obiecalam sobie ze od srody popielcowej nie jem slodyczy, wiec te babaeczki to tak przed postem...a jak dlugo wytzymama to sie zobaczy....
 
Hej Sol jak tam Twoje kochane królewny? :-)

Sergi kurcze, 4 nocki pod rząd - masakra. Bidulko, mam nadzieję, że dasz radę, a taka wizyta w aquaparku - super :-D

Wiola to gratulacje dla sisterki, ale super wiadomość :-)

Paulina śliczna dzidzia, cudo :-D


Idę na śniadanie, ZW
 
reklama
czesc:)
rurka ukatrupoimy cie tu za ta niepewnosc!!!
jak dziewczyny poranek ?? kawka kakao herbatka wypita?
ja dopiero wstalam, od kilku dni budze sie o 6 i drzemie do 8 a pozniej jeszcze gorzej sie mecze i tak do 10 :/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry