reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej i ja sie witam :-)

agapa szkoda ze ta franca sie pojawila. Moze maz sie jeszcze przekona do staranek dalszych a ty sie trzymaj. Dobrze ze masz jeszcze wlasnie swoje 3 cuda :-)

rurka to ja jeszcze sobie &&&&& potrzymam na razie ;-)
 
reklama
Ale zeszly poniedzialek to bylo za wczesnie na test a mi sie cos wydaje ze ty zaciazona,zrob testa plosimy :-D
 
Witam niedzielnie :-)

Agapko bardzo mi przykro ze przyszla @,a dlaczego piszesz ze nie wiesz czy maz bedzie chcial dalej sie starac??? myslalam ze zarowno Ty jak i On chcecie troszke poprobowac :-p

Kocurku fajnie ze humorek dopisuje,no i ta wizyta za miastem,milego dnia..

Rurka a robilas test ???.

Edytko, bo mąż nie chce 4 dziecka, ale jakos udało mi sie go przekonac. Dzis jak mu pow. ze sie nie udało to tez był w wielkim szoku.
 
dzien dobry kochane jestem melduje sie na chwilke :)
dzis 38dc @ nadal nie ma, 10 dni juz sie spoznia, zrobilam test znowu bladzioszek.... i sama nie wiem co myslec, ale uznalam ze nie dzownie jutro do lekarza, we wtorek ide do lekarza rodzinnego, i w srode zrobie postawowe badania i progesteron i powtorze test i bede myslec co dalej, a wy co myslicie o tym ?
 
Czesc. U mnie niestety twardy brzuch i delikatne skurcze przez kaszel. Wzielam Mg i B6+no spe. Pomoglo. Leze plackiem. Nic dzisiaj nie bede robic. Moj mnie denerwuje, bo panike sieje, a wiecie, ze i mi duzo do tego nie potrzeba. AGAPA mysle, ze dobrze sie stalo. Masz pewnosc. Twoj maz chyba przezywa wszystko razem z Toba? Moze nie moze patrzec jak poplakujesz?... RURECZKO poki @ nie ma &&&&& dalej kibicuje Reszcie kobitek mowie czesc :-)
 
Agapko maz zobaczyl ze wbrew pozorom nie tak latwo zachodzi sie w ciaze,wiec moze bedzie zmotywowany do dalszych dzialan :-p

Gumisia jesli jest bladzioszek,to moze jest szansa:tak: wstaw zdjecie to my luuukniemy na niego :-)
 
nie umiem :( ale maz potwierdza, i ten bladzioszek pojawil sie od razu, jak szla fala to po fali juz zostal bladzioszek i tak spoglada na mnie do teraz:) a ja to mam gdzies.... nikt mi nie zabronic sie cieszyc nawet jak nie mam czym :) wiec poki @ nie ma i lekarz mnie na ziemie nie sprowadzi to niech sie naciesze ta mam nadzieje realna chwila :) dziewczyny co myslicie o tym progesteronie ? jak zrobie kolo srody to bedzie 41dc to mniej wiecej na jakim poziomie powinien byc? orientujecie sie ile kosztuje to badanie ?
 
GUMISIA dla mnie jestes zagadka. Nawet testem o czulosci 10 powinno juz wyjsc a tu ani @ ani kresek tlusciutkich. Wrzuc fote tego bladziocha. Mozesz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie bardzo mam jak teraz i poza tym nie umiem, hmm nniom w pierwszej ciazy niby mialam tak samo, i moja mama mowi ze u niej lekarz do 3 miesiaca nie byl w stanie stwierdzic ciaze, a ze objawow nie miala, to za kazdym razem dowiadywala sie pod koniec trzeciego miesiaca... wiec moze taka nasza uroda?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry