reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
GUMISIA: zdrowie ok, dziękuję :-) sampoczucie też ok, tylko tak mi pusto...

a jak Twoje zdrowie i samopoczucie? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a srednio, schizuje sie mega, nie wiem co sie dzieje, w poniedzialek dzwonie do lekrza, chcialabym juz byc po wizycie zeby powiedzial co sie dzieje to juz 8 dni spoznienia, nigdy tak nie mialam :( i nawet nie tyle podlamalam sie ze teraz sie nie udalo tylko ze nie wiem kiedy teraz sie uda bo skoro nie ma okresu to cos sie dzieje i pewnie troche potrwa zanim sie przyczyne usunie ehh i tak sobie calymi dniami rozne rzeczy wkrecam
 
GUMISIA: kochana nie martw się.. złe myślenie nie pomaga, wiesz jak to jest, nakręca się cała sprężyna negatywnego myślenia, musisz przyjąć zasadę pozytywnego patrzenia, wiem, że to meeeega trudne i nie jest proste myśleć pozytywnie w sytuacjach stresowych, ale co pozostało??? tulę, nie martw się, pójdziesz do lekarza i on coś poradzi :tak:
 
reklama
nnniom musze te dwa dni przetrzymac i w pn sie wsio okaze, a jutro chyba jeszcze zatestuje, bo oczywiscie poki malpy nie ma nadzieja jest, mimo wszystko....
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry