reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Palemka witaj kochana. Co tam u ciebie. Mama wczoraj miała malowanie farbami witrazowymi z dziecmi i pewnie sprzata po tym:-D A tak na prawdę to pewnie tak rodzinnie i weekendowo sobie gruchaja. Mój Pol w szkole do 15tej, Maciek nie chce mojej opieki:-DTo sobie łażę po necie
Oliwka jesli testy sa różnej czułości to pewnie to jest przyczyną. Myslę, ze jeśli zrobisz test jutro i wyjdzie ci druga kreseczka możesz się cieszyc . To jeszcze bardzo wczesna ciąża i nie wszystkie testy w ogóle ja wychwyca więc najlepszy taki o człości 10
 
reklama
oliwka a kiedy powinna sie u ciebie @ zjawic?

wisienka wlasnie popijam sobie herbatke imbirowa i jeszcze przegryzlam kanapke i juz mi lepiej. Zawsze mam tak rano ale na szczescie przechodzi :happy2:

Hej palemko i edyta.

gumisia moze powtorz jutro jeszcze test. Ja nie wiem czy jest sens robienia progesteronu bo masz juz dlugi cykl i nawet nie wiadomo jak to bedzie z przyrownaniem wynikow do normy. Ja bym bete na twoim miejscu zrobila bo skoro bladzioch wychodzi to jakas beta podwyzszona musi byc. Powiem ci ze mi nigdy gruba druga krecha nie wychodzila na testach. Moze to taka uroda nasza. Trzymam &&&&&!
 
@ powinna być w okolicach środy.Strasznie się stresuję bo bardzo chciałabym mieć drugie dziecko:)
W styczniu byłam dawczynią komórki jajowej dla innej kobietki co sama nie mogła mieć dzieci,jej fasolka zagnieździła się i rośnie:)
Mam nadzieję,że teraz jestem w ciąży:)
Jutro rano pójdę na BHcg
 
Idę sobie poczytac na balkon bo jest tak cieplutko, ze w sweterku nie marznę. Wezmę herbatkę i smaczną książkę.Miłej niedzieli:-)
 
Zmykam. Musze swojego do pionu postawic. Co chwile rozkrywa mnie i czeka na ruchy... albo przyklada glowe i slucha.... nawet siersciuchowi pomialczec nie daje. Te chlopy! Moze pozniej wpadne.
 
Pójdę z rana na betę i odezwę się jak odbiorę wyniki,nie wytrzymam do środy:)
Dzięki
 
cześć kobitki , u mnie fakt nie długo test (środa ....?? ) . sama nie wiem co o tym myśleć .
wróciłam do pracy na uczelnię ,i szczerze powiem mam mieszane uczucia co do fasolki . tak bardzo długo starałam się zajść w ciążę że już straciłam nadzieję . i postanowiłam że zajmę się pracą nauką żeby zapomnieć o staraniach i niepowodzeniach z tym związanych . nie wiem co myśleć .
 
Pok - a być może, ale Dukan dopuszcza produkty do 4 g tłuszczu w 100 g, a tutejszy Creme Fraiche ma właśnie tyle, więc już się tym aż tak nie przejmuję. Poza tym mam ograniczony dostęp do składników tej diety. Tak wiec jest jak jest, a że działa, to już mnie nic więcej nie obchodzi. ;-)

Mary - dobrze wiedziec! Moj francuski creme fraiche ma 32,5g/100g tluszczu :D wiec raczej do dukana sie nie nadaje. A podzielilabys sie ze mna jakimis dukanowymi przepisami? Tez mam ograniczony dostep do skladnikow ale musze w koncu sprobowac sie zdukanowac... Mysle, ze silka+dukan i w 4 m-ce uda mi sie te 7kg schudnac.

Dzień nieDobry
Weszłam żeby podzielić się z wami wiadomością. @ przyszła, ale mimo to zrobiłam i test że może to krwawienie to zwiastun problemów, ale jednak nie. Jest I. Nie mam pojęcia jak to się stało. Jest ból, smutek, łzy ale największe rozczarowanie. Nie wiem czy mąż będzie chciał dalej się starać. Zobaczymy. Jeśli nie to ja i tak jestem w lepszej sytuacji niż większość z was bo mam 3 WSPANIAŁE WIELKIE MIŁOŚCI :-):-):-) Pewnie troszkę sobie popłaczę ale to olać. Ważne że się wyjaśniło. Widocznie tak miało być. A może mi 4 nie dane? Może jestem już za stara? tysiące pytań i nie znana odpowiedź.
Ale i tak wszystkie jesteście kochana, nigdy mnie nie zawiodłyście i za to wam bardzo dziękuję:*

Agapa - a dlugo juz sie staracia o czwartego malucha? Moze za bardzo sie kotek tym denerwujesz? I dlaczego taki szok wielki, ze sie nie udalo? Czulas sie ciazowo? Czasem sie udaje czasem nie. Nawet jesli poprzednie 3 poszly latwo, to nie znaczy, ze czwarte tez bedzie od razu. Moglo sie duzo pozmieniac w tzw. miedzyczasie - armia meza mogla sie zmienic, u ciebie cos moglo sie zmienic albo po prostu jeszcze troche cierpliwosci :) Ja tam wierze, ze Wam sie uda miec czwarte i juz zazdroszcze! :) :-)
Och jak ja chcialabym miec czworke dzieci...ale... juz za stara jestemi nie zdaze, chyba ze raz w roku w ciaze bede zachodzic, a poza tym, zeby czworke dzieci w szwajcarii wychowywac to musielibysmy w totka wygrac ;-)

dzien dobry kochane jestem melduje sie na chwilke :)
dzis 38dc @ nadal nie ma, 10 dni juz sie spoznia, zrobilam test znowu bladzioszek.... i sama nie wiem co myslec, ale uznalam ze nie dzownie jutro do lekarza, we wtorek ide do lekarza rodzinnego, i w srode zrobie postawowe badania i progesteron i powtorze test i bede myslec co dalej, a wy co myslicie o tym ?
gumisia!!!! to ja dopiero teraz zrozumialam. czyli te testy to Ci pozytywne wychodza, tylko tak blado pozytywne? To ja bym sie cieszyla na Twoim miejscu. Mamkumpele, ktora robila test w 10 tyg i taki bladzioch wyszedl i to na testach roznych marek. Dopiero badanie ginekologiczne potwierdzilo ciaze ale w 10 tyg to gin mial latwe zadanie :)


cześć kobitki , u mnie fakt nie długo test (środa ....?? ) . sama nie wiem co o tym myśleć .
wróciłam do pracy na uczelnię ,i szczerze powiem mam mieszane uczucia co do fasolki . tak bardzo długo starałam się zajść w ciążę że już straciłam nadzieję . i postanowiłam że zajmę się pracą nauką żeby zapomnieć o staraniach i niepowodzeniach z tym związanych . nie wiem co myśleć .

teraz nie mysl :) jak zrobisz test to pomyslisz. I smiem podejrzewać, że będzie tak: jesli test pozytywny to radosc polaczona z toną obaw a jeśli negatywny to wielkie rozczarowanie i pragnienie, zeby jednak ta druga kreska sie pokazala. Prace z ciaza tez sie da pogodzic. Dla chetnego nic trudnego (pod warunkiem, ze dobrze sie czuje). Ale na spokojnie. Na razie nie ma o czym myslec. Zrobisz test i pomyslisz :tak: Głowa do góry!


rurka - kurcze.... sikaj! :-D schowaj sie w lazience przed tesciami i juz :) ja juz jak na szpilkach siedze! :tak:

a ja mialam isc dzis na silownie ale... do 2 czytalam ksiazke, wiec obudzialam sie przed 11 i juz na silke nie zdaze, bo w tym kraju nawet silownia nie moze byc ala niedziele otwarta tylko do 13 czy jakos tak. Wlasnie koncze dluuuugie sniadanie przed tv, pojde sie wykapac, posprzatam, bo przeciez facet w domu jeden dzien oznacza syf :szok: a potem domowo porobie brzuszki i "pupki". Do tego troche prasowania, wiec nudzic sie nie bede.
A wieczorem jest konferencja z Michnikiem i projekcja jakiegos filmu w ramach filmowego festiwalu praw czlowieka i moze sie wybierzemy.
 
reklama
oliwia - może poprostu poczekaj na termin @ i powtórz test w tym dniu, powinien już wyjsc :)
pok - czesc pakerko :)
dusezk - mocno zaciskam ;)

lece do sklepu po kluski, dzis mamy żeberka zapiekane w miodzie ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry