reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kciuki trzymam za Was wszystkie, bo takiej niespodzianki jak u mnie, to pewnie u Was nie będzie, jesteście mistrzyniami tego tematu ;-) bez urazy oczywiście :-)
 
reklama
hehe hehe nie no ja to tak srednio w tym temacie, nawet wiekszych obserwacji nie prowadze, po prostu staram sie o malenstwo :)
kochana ja juz uciekam, kolorowych snow:*
 
Pok - testowa, to ta po lewej.
A co do otrębów, to nie mielę ich. :-) Dziś użyłam ok. 8 łyżek otrębów pszennych i 8 owsianych, 3 jajka, 2 łyżki słodziku (ale wyszło mało slodkie, wiec można więcej), 1 łyżeczkę proszku do pieczenia, 1 łyżkę drożdży rozpuszczonych w malej ilości ciepłego mleka, szczyptę cynamonu, 1 łyżeczkę kakao i odrobinkę pokrojonych w kosteczkę jabłek (to wbrew zasadom, ale co mi tam! :-D) i kubeczek naturalnego serka (można użyć homogenizowany, ja miałam tylko dostęp do Creme Fraiche). Wybełtałam wszystko łyżką i do piekarnika na 35 minut w 190 st. :happy2::happy2::happy2:

mary - a czy przypadkiem creme fraiche nie jest zaprzeczeniem wszelkich diet? :) toz to smietana jest :) ale brzmi pysznie. zrobie w poniedzialek. niestety drozdze mi sie juz skonczyly, bo tak to bym jutro wyczarowała.

Poczku ja miałam termin @ wczoraj względnie dziś. Teraz jestem u teściów więc z testu nici ale w poniedziałek powinnam zrobić, chyba że małpiszon się zjawi.
A i przepraszam za wtedy, nie wiem co we mnie wstąpiło:zawstydzona/y:
Gdzie jest Mamita??

rurka ty mnie za cos przepraszasz? bo ja zupelnie nie wiem o co chodzi i sie pogubilam :confused:
Rob Ty jutro tego testa i nie marudz, bo mi juz emocje rosna!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

cicho tu jak nie wiem co :) widac sobota udana :)

dobranoc laseczki
 
A wlatuję życzyć Wam raz jeszcze dobrej nocki. Zasiedziałam się przed TV, i już się teraz kładę.

mary - a czy przypadkiem creme fraiche nie jest zaprzeczeniem wszelkich diet? :) toz to smietana jest :) ale brzmi pysznie. zrobie w poniedzialek. niestety drozdze mi sie juz skonczyly, bo tak to bym jutro wyczarowała.

Pok - a być może, ale Dukan dopuszcza produkty do 4 g tłuszczu w 100 g, a tutejszy Creme Fraiche ma właśnie tyle, więc już się tym aż tak nie przejmuję. Poza tym mam ograniczony dostęp do składników tej diety. Tak wiec jest jak jest, a że działa, to już mnie nic więcej nie obchodzi. ;-)

Dobrej nocki!
 
Dzień nieDobry
Weszłam żeby podzielić się z wami wiadomością. @ przyszła, ale mimo to zrobiłam i test że może to krwawienie to zwiastun problemów, ale jednak nie. Jest I. Nie mam pojęcia jak to się stało. Jest ból, smutek, łzy ale największe rozczarowanie. Nie wiem czy mąż będzie chciał dalej się starać. Zobaczymy. Jeśli nie to ja i tak jestem w lepszej sytuacji niż większość z was bo mam 3 WSPANIAŁE WIELKIE MIŁOŚCI :-):-):-) Pewnie troszkę sobie popłaczę ale to olać. Ważne że się wyjaśniło. Widocznie tak miało być. A może mi 4 nie dane? Może jestem już za stara? tysiące pytań i nie znana odpowiedź.
Ale i tak wszystkie jesteście kochana, nigdy mnie nie zawiodłyście i za to wam bardzo dziękuję:*

lecę do kościółka

Rurka za ciebie &.
 
Witajcie :-)

&&&&&&&&&&&&&&&& za rureczkę i gumisię &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

agapa buziaki :))))) masz piękne pociechy i wszystko się jeszcze może zdarzyć.... :tak:

mary powiem Ci prosto z mostu - zawstydzasz mnie!! dieta, ruch, energia życiowa :-D Niesamowita z Ciebie istota :-)

wiola popieram - poród tylko z mężem / partnerem ..... na szczęście Grzesiek od razu deklarował swój udział :-) i pod koniec weźmie 2 tyg. urlopu a gdybym przedłużała sprawę i musiałby gdzieś jechać to powiedział, że ma nadzieję, że poczekam i do dwóch godzin max się zjawi bo dalej niż 200km nie będzie .... obym jednak do terminu się wyrobiła ;-) bo z tym czekaniem może być problem jeśli znowu I faza będzie ukryta....

pok ze dwa dni temu wysłałam obserwacje :)))

mama ?????? :((((

A ja mam bardzo dobry humorek.... daaaawno taki nie był :-) Tylko te dziwaczne mdłości co z tyłu głowy mi siedzą trochę przeszkadzają i paskudztwo w ustach.. ale nie jest źle...
G. wrócił z Belgii - spotkanie z naczalstwem w nowej pracy wypadło bardzo pomyślnie :))) Umowa na czas nieokreślony jest, zdolność kredytowa jest, dom wczoraj obejrzeliśmy co nam się bardzo podoba......... eeeech :sorry2: i postaramy się go zbić z 1 200 000 do 1 050 000 - takie to ceny we Wrocku eeeech... a domek ładniutki.. poniemiecki ale całkowicie odnowiony i zadbany i teren wokół śliczny i okolica przestronna i doskonale skomunikowana - nie czuć miasta a do "miasta" rzut kamieniem no eeeeeeeeeeeeeeeech.............

Wczoraj pozwoliłam sobie też na kilka drobnych przyjemności - espresso z bitą śmietanką i rureczki z bitą .... ach i kupiłam bluzę, koszulkę i bluzeczkę z krótkim bo jakoś mi przyciasnawo już we wszystkim :-D .... no i cichobiegi na płaskim obcasie - koniec z elegancją francją :-D A potem zamiast gotować obiad przywiozłam do domu pizzę i z synem obejrzeliśmy dwa filmy....
Dzisiaj dzień też zapowiada się aktywnie :))) Jadę "na wieś" - tzn niedaleko Wrocławia odebrać mamę od znajomych .... pooddycham pozamiastowym tlenem, może przywitam się z konikami co pod lasem niedaleko .......

Życzę Wam równie miłego dnia :-) :-) :-)
 
Hej dziewuszki:)

Melduję się z rana. @ nie ma, ale brzuch pobolewa więc czekam na nią :/
 
Witam niedzielnie :-)

Agapko bardzo mi przykro ze przyszla @,a dlaczego piszesz ze nie wiesz czy maz bedzie chcial dalej sie starac??? myslalam ze zarowno Ty jak i On chcecie troszke poprobowac :-p

Kocurku fajnie ze humorek dopisuje,no i ta wizyta za miastem,milego dnia..

Rurka a robilas test ???.
 
reklama
Edytko robiłam w poniedziałek zeszły, negatywny. Teraz jestem u teściów więc nie bardzo mam jak, jak się dalej będzie spóźniać to wtedy pomyślę o kolejnym teście. Ale się nie nastawiam na II krechy.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry