reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja sie przywitałam na poprzedniej stronie ,ale przywitam sie jeszcze raz :))

PALEMKA- no wiesz ,jak nie masz ochoty na wyjście to cóż-nie idz...tylko jak dziś masz 3 d.c. to tylko dziś to badanie możesz zrobić..smacznego :)

LIL- witaj i dla Ciebie kroplówka z zielonej herbaty:)

MŁODA- papa ,przyjemności na praktyce.

PAULINA- Tobie również przyjemnego dnia :)

EWULA- a Ty juz odstawiłaś dupka ??? bo wiesz ,ze @ przychodzi 2,3 dni po odstawieniu..
 
reklama
Ewula kochana wiem, że niepotrzebne nakręcanie się jest niezdrowe - ale ja w tym cyklu też podobno nie miałam owulki....A skąd Ty wiesz, że nie miałaś owulki? Ja byłam u lekarza 4 dni po owulacji i on powiedział tak: "Nie widzę, żeby była owulacja" - ja nie dopytałam o co chodzi. Dopiero szperałam w necie i nasza mama wyjaśniła mi, że jak była owulka to lekarz powinien widzieć płyn w zatoce douglasa. Więc czekałam spokojnie na @ a tu taka niespodzianka. Więc nic pewnego kochana. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mama kroplówka tak tak tak! Już jedną herbatkę łyknęłam, chyba czas na drugą. A wiesz wczoraj byłam na takim spotkaniu MAMA W MIEŚCIE GOTUJE i tam rozmawiałam z dziewczynami o tej zielonej herbacie w ciąży (znowu hehe) i większość piła bez ograniczeń - a jedna laska powiedziała, że wyczytała w necie, że od picia zielonej herbaty może się zrobić rozszczep kręgosłupa i ona w ogóle nie piła!!!!!!!!!!!!!

Palemka sio do lekarza!!!!!!!!! Trzymam kciuki, żeby szybko znalazła się przyczyna!!!!!!!!!
 
mama dziś mija tydzień jak odstawiłam, ale u mnie to w poprzednich cyklach tez tyle trwało jakieś 6dni. Martwie się że może dupek przestał na mnie działać. Moja koleżanka tak miała ona też ma PCO. Jak znów będę miała cykl 50 dni to się wykończe:zawstydzona/y:

lil robiłam progestron w 23dc i wyszedł w normach dla fazy folikularnej. Już w tym czasie brałam dupka więc jeśli nawet się przesuneła to dupek ją zablokował pewnie. Już tak miałam w 4 poprzednich cyklach:eek:
 
Ostatnia edycja:
Ewula a nie chcesz zatestować, żeby zobaczyć co i jak? I wtedy będzie sprawa jasna.
 
Ewula czyli za wcześnie bierzesz dupka??? Leć po ten test, jak jesteś po terminie @ to możesz nawet dziś zrobić.
 
hej wszystkim :)
a ja dzis pierwszy raz nie pamietam od kiedy sie wyspalam, skonczyly sie noce pelnioksiezycowe wkoncu :)

mama : jakie plany na dzis?
wiolka : tule? kiedy teraz nastepne staranka???? od nastepnego cyklu sie bedziecie starac juz czy przerwa ???

pok : rezultaty to niekoniecznie co tydzien, to jets ciag tygodniowy-kilkutygodniowy po kilka razy w roku
mozesz miec jedne rezlultaty lub piec w 1 tygodniu i umierac, a mozna miec przez 3 tyg po 2 w tygodniu lub jednen tydzien 5 i pozniej 2 tygodnie tylko po jednym
no roznie!
zalezy, o datach odgornie decyduja firmy i na calym swiecie maja ten sam dzien rezultatow, dlatego w tym czasie maz ma zakaz brania wakacji
jak sie komus zdarzy zostac w islandii i indiach przez wstrzymane loty to tzreba tak kombinowac zeby zbalezc internet i podlaczyc sie stamtad i to zrobic, nie ma bata
a najlpeiej to jednak znalezc samplot i wrocic chocby 3ema roznymi lotami :)
juz byly takie przypadki :) to jets czasem tak nieprawdopodobne i zabawne ze nic tylko matryca pod serial :)
 
EWULA- no to jak jesteś tydzień po odstawieniu dupka to zrób jak piszesz-idz po test i sikaj :) a my jak zawsze potrzymamy &&&&&&&&&& :))

PAULINA- też spadłam z krzesła z tym rozszczepem...gdzie te laski to czytają?????????????????

LIL- pij sobie spokojnie tą herbatkę i nie słuchaj takich tekstów :)


co do owulki to nie wiem czy kojarzycie dziewczyne o niku SORBUŚ?? Ona wrociła od gina i też usłyszała ,ze owu nie było a endo cienizna i co .....niedawno urodziła Patrycję...także Ewula-jak działania były to jest nadzieja ,leć po test.
Sorbuś też brała dupka na wywołanie @ i po odstawieniu cisze ,zrobiła test i ... II :)

WIOLA- już Cie przytulałam -teraz Ci bede uśmiechy przesyłac :)

JOS- witaj kochana :)) ja tez dziś prawieee wyspana:)

PYSIA wszystkie nas pozdrawia i kibicuje :))))))))))))
 
reklama
No kochane czytam Wasz posty i popijam zieloną herbatę hehe :))

A super, że się Pysia odezwała i buziaczki dla niej!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry