reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ael na moje oko to nizej jest fasolka,ta wieksza a nie ta mniejsza :-p ale nie bardzo sie znam :zawstydzona/y:


Na pazdziernikowkach jest dziewczyna Hoppe jej zdjecie usg wyglada dosc podobnie,ma dwie fasolki i jedna jest duzo wieksza od drugiej,tylko nie wiem czy ta mniejsza sie nie wchlonela bo cos o tym pisala :eek: zobacz sobie watek :wizyty i zdjecia z usg strona 15-ta :dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane ja wróciłam od gina i z Wro. I padam po prostu. Oczywiscie mała nie dała sobie zajrzeć między nogi więc dziewuszka nie potwierdzona. Ja za to padam na twarz więc zmykam do łózia~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Jeszcze wracam, zeby napisac, ze napewno na zdjęciu fasolka jest ta niżej nie to wyżej)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
no edyta jak Ty sie nie znasz, ktora tyle ciaz obejrzała, to kto pomoze? :)
 
Kurcze ciekawe co z tym zdjeciem. Ja to nie mam pojecia :/

pok mial plecak w gabinecie obok i ktos tam wszedl. Ale monitoring jest przy wyjsciu wiec szansa jakas jest.
 
Dziżyyys stałam się niesamowitą zagadką medyczną! Z resztą jeśli ciążą wg ginki ma 4-5 tygodni, to może to małe to faktycznie fasola i mała bo wczesny tydzień.
 
Dobry wieczór kochane ;*

Nie zajrzałam po praktyce bo jakoś nie miałam ochoty na nic :-(

Ostatnio codziennie kłoce sie z K... i to praktycznie o byle co :-(
Oj nie wiem czy pociągniemy ze sobą jeszcze :-( no nie dogadujemy sie kuuurka siwa :-(


Mama głowa do góry ;-).Mimo wszystko 3mam kciuki !;*
Wiolka za Ciebie tez 3mam kciuki ;*

oj pusto tu :-(

Uciekam kochane ciotki bo jakiegoś doła załapałam :-(


Dobranoc:**** :-):-);-)
3mam kciuki za testujące ! ;** Zycze II kreseczek :* :-) ;-)

Karaluchy ( ;
:*** :-) ;-) :-) ;-)
 
Ostatnia edycja:
hejka,zawioze dzieci do przedszkola ,zajade po bułeczki i wracam:)

AELREDA- ta dryga plamka to może być mały krwiak..najwazniejsze ,ze jest zdala od fasoli-pewnie sam sie wchłonie dlatego ginka nic nie mówila o nim...

ide bo mi dzieci korytarz rozniosą..

JUST- witaj bezsenna;-)
 
reklama
Ja się pół godziny temu obudziłam i zauważyłam brązowe plamy na spodniach...już się strachu najadłam...
Z resztą, ginka stwierdziła u mnie nadżerkę, wczoraj pobierała na cytologię, a w nocy jeszcze kochałam się ze swoim. Na szczęście dodzwoniłam się do niej powiedziałam, a ona kazała się uspokoić bo to po badaniu tak mogło wyjść, powiedziałam o stosunku, na to ona, że tym bardziej. Kazała leżeć i jeśli coś złego będzie się dziać, przyjść w piątek.....
Zwariuje zaraz....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry