reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dzień dobry :-D

A ja dzisiaj z ankietką - ładniej wyjdzie czerwone pasemka na czarnym czy czarne pasemka na czerwonym? Mówimy o takiej jaskrawej czerwieni :-p
 
Też tak myślałam :-p Bo M stwierdził wczoraj że woli czarne+czerwone niż czekolada+miodowy blond :-p
 
byłam, zrobiłam, wróciłam ...:tak::tak::tak:
sol - czerwone na czarnym, a wogóle to se kasztan zrób :-D
mama - Ty pracusiu nasz :) Kevinek mały na swiat dzis przychodzi ? jacieeeee:-), pamietam jak razem z maggy testowałysmy ... kiedy to byłooo .... 9 miechów temu :)
aha mamus cos mi tam wczoraj o madmoiselle mignęło - co u niej ?
oczywiscie pozdrowionka dla pysi ;-)
pokuś - gdzie jestes ?
wiola - juz pączki robisz ? a dasz przepis ?:-p
jos - gratuluje przespanej nocy :tak:
sergi - &&&&&&&&&&&&&&
:-)ewula - &&&&&&&&&&&&&&
 
sol- CZEŚĆ.myśle tak jak dziewczyny :))
już Ci napisałam na wystaranych ale tu też Ci napisze-jaka Ty płodna w suwaczki :)))))))))))) przybyło Ci od wczoraj:)
&&&&&&&&&&&&&&&&& za dietkę :)

PAULINA- drożdzówka raz..wysłana:)
WIOLA- herbatka raz..wysłana
JOS- kawy dwie-dla mnie i dla Ciebie :))

WIOLA- czekamy na paczki do kawy-jak nie do tej to do następnej :))
 
reklama
mama : dzieki za kawe!
palemka : hej i dzieki :)
sol : ja wlosy tez obstawiam tak jak dziewczyny :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry