reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mama nakręcam sie:-):-)
test kupiony czekam az mi się siusiu zachcę. a z tego wszystkiego to już mi sie chce ale poczekam z godzinkę


o właśnie dziś będziemy ciociami Kevina :-):-)
 
Serg mi się coś pomyliło i doczytałam, że dziś 39 stopni hehe :)) ale jest piękne 37,10! :)))) &&&&&&&&&&&&&&

Ewula czekam na Twój teścik. Tylko już nic nie pij.
 
lil_maja, 37,10 było wczoraj ;-) Dzisiejsza tempka będzie popołudniu, jak pośpię po nocnej zmianie ;-) Ale mam nadzieję, że nie będzie gorsza ;-)


CAŁUSKI MOJE MISIAKI!!!!!!!

Ewcia czekam z niecierpliwością na test!!!:happy:
 
SERGII- cześć śmieszko nasza :))widze humorek dopisuje :)
czekamy na tempkę :)

EWULA- zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&...może sie fasola uwiła :))

JOS- tak ,tak,dziś sie Kevinek urodzi-jak tylko sie obudziłam myśle o MAGGY-napisałam Jej smska rano ,ze posyłam ciepłe mysli i odpisała ,ze jest 3 w kolejce do cc i ma nadzieje,ze do południa bedzie juz mamusią .jak bede miała info to zaraz napiszę :)
 
Mama super wieści, trzymam kciuki za Maggy :laugh2:

Idę spać, Kochane moje, bo jestem na nogach od wczoraj od 13:30... :szok:

Do poczytania później :tak: Miłego dnia :-)
 
reklama
SERGII- smacznych snów i wysoookiej tempki:))

Ja umyłam okno od kuchni-wcz.umyłam w domu a dziś na zewnątrz-musiałam wziąć drabinę i wyjść przed dom-ale już jest lśniące i czyściutkie i storczyki pięknie w nim kukają :)

robię kawę-komu???
WIOLA- wypijesz??do tego drożdzówka:))

ZIZI- jesteś??co u Ciebie??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry