reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama05 też dobrze:tak::-).ja Alę przenosiłam,nie spieszyło jej się.
ewcia cieszę się,że przyspieszyliście staranka:tak:.z pewnością wszystko będzie ok i będziesz mogła tulić swoje maleństwo:tak::-).przesyłam swoje ciążowe fluidki i mocno TRZYMAM KCIUKI:tak::-).
tego co przeszłaś nie da się zapomnieć,ale mam nadzieję,że z czasem ból będzie choć troszkę mniejszy...
balbinka jak usłyszałam pierwsze słowa o czym program będzie,to od razu przełączyłam;(((
 
reklama
EWCIA- ja tez pierwszego dziecko nie zdazylamprzytulic-wiem jak to boli i ciesze sie,ze tak sybko zdecydowaliscie sie na ponowne starania i zycze szybkich efektow :)) licze tez,ze wszystko bedzie dobrze w prokuraturze i bedzie sprawiedliwy wyrok-dla Was,dla Maciusia......jestes dzielna i badz dalej!!!SOL- a twoj maz to chudzinka-64kg :/ ja mam 66 przy 170...

BALBINKA- ja nie widzialam tego programu,ale jak przeczytalam Twojego posta to az mi ciarki przeszly-co za tragedia:-(co za znieczulica:szok::wściekła/y:BIBINKA- ja tez nie moge takich programow ogladac a jak juz sie zdazy to rycze jak bobr:-:)-:)-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam forumeczki,

Karollo śpi, wyhasał się na spacerkach i od razu nocki ładniejsze. Tylko te zębiska idą, więc kręcenie i popłakiwanie w nocy będzie.

Ja urodziłam 13 dni przed terminem, a na badaniach usg ciągle mi się ten termin wydłużał. Nie byłam do końca spakowana. Już jak skurcze miałam co 30 min to koszulę prasowałam do szpitala, bo wyschnąć nie chciała. Odkładałam to pakowanie, a jak przyszło co do czego to się uwinęłam w 5 min.:-D

Ja oglądałam wcześniej bo trąbili o tym na TVN Warszawa. Chodzi o jeden z najbardziej popularnych szpitali w kraju... tylko, że jest przereklamowany i ja bym nie chciała w nim urodzić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bibinka -a ja Zuze w sumie urodzilam w srode-wiec od niedzieli bylam w szpitalu a w srode o 16.55 byl pierwszy placz mojej Niuni...a Domi 2 dni po terminie-pojechalam rano-o 9 bylam na porodowce a o 14.11- juz byl z nami.parcie 10 min:tak::-D
 
hej zapmarta:-).po takich spacerach,to pewnie,że dziecko lepiej śpi:tak:.mam nadzieję,że akcje zębolkowe szybko i bezboleśnie miną:tak:
 
mama05 a ja się 20 godzin męczyłam:baffled: i jeszcze mi na brzuch naciskali:wściekła/y:.nie wspomnę,że mi małą uszkodzili i kręć szyi miała:-(.oczywiście ze szpitala wypisali w stanie bdb i samam zobaczyłam,że coś jest nie tak.4 m-ce rehabilitacji,koszmarrrr,ale niunia zdrowa jak rydz:tak::-).jak by mi w szpitalu powiedzieli,to wytarczyłoby tylko 3 tygodnie masaży...:wściekła/y:.dlatego też nie będę rodzic u sibie,tym bardziej,że mój lekarz nie pracuje w szpitalu,sam zrezygnował,bo co tam się dzieje,to...
 
ZAPMARTA- nie wiem na ile uzywaz homeopatii-ale polecam kulki przy zabkowaniu CHAMMOMILLA 30:tak::tak:sprobuj,moze Karolkowi przyniosa ulge-sa skuteczne wiec polecam:tak:

bibinka- to tez chwile grozy mialas...ja z Zuza mialam kleszcze bo byla 2 razy owinieta w kolo szyjki pepowina:-(ja Ja wypychalam a Ona wracala-Ja rodzilam od 8 rano a o 16.55 Ja tulilam:tak: ZOBACZ NA SUWACZEK ALI ILE MA 1:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama05 teraz będę czekać na same 3:-D:-D

zmykam kobitki,jestem padnięta i brzusio trochę dokucza...
słodkich snów i do jutra:tak::-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dziewczyny nam pouciekaly:dry:SZAFIREK- chyba jednak ma to lyzeczkowanie:-(skoro sie nie odzywa a wizyte u gin.miala wczoraj....WIOLKA- tez chyba juz dzis nie wroci:-(...MARYLKA- pewnie rozmawia z mezem o tabletkach bo ma wziac 3 opak,poczekac 2 m-ce i dzialac a Ona chce wziac 2 opak.bez przerwy na @ i potem dzialac...wiec zycze owocnych rozmow z sosem truskawkowym w tle:-Dja sie ciesze,ze jutro obota bo to znaczy,ze jak dzieci wstana to Tom z nimi na dol zejdzie a ja moge odespac wstawanie caly tydzien o 7:-D:tak:takze ide sie myc i spac bo dzis juz wykonczona jestem-Ty BIBINKA -pewnie tez skoro taka nocke z Ala mieliscie-oby dzis lepiej bylo.dobranoc do jutra.a Josephine jutro pozdrowie bo dzis juz nie bede do Niej pisac.KARALUCHY...:happy2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry