reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wow Wiolka :)))) Ależ mi smaka na Twoje dwie kreski narobiłaś ;) Aż mi się buzia roześmiała i już nie mogę się doczekać :)) A który dzień cyklu miałaś wczoraj??
 
reklama
Witam się i ja - dzisiaj humorek byłby extra gdyby nie to że wczoraj @ przylazła :wściekła/y: tylko taka bardzo skąpa i nie wiem czy to na pewno @ :dry: Do dupy :dry: Ale M dzisiaj nei idzie do pracy i obiecał nam spacer całą czwórką jak tyko tempka pójdzie wyżej w słupku :-D
 
lil wczoraj byl 25dc...ale sobie tlumacze ze z Iwcia jak robilam test w dniu spodzoewanej@ to byla druga ale bladzioch....kurde mialam sie nie nakrecac....i dupa...
sol szybko@ przyszla.... do mnie pierwszy raz przyszla po 9 miesiacach... mimo wszystko mama nadzieje ze dzien sie uda, i spacerek w gronie rodzinnym bedzie super.
 
No Sol jak po porodzie przychodzi @ to masakra faktycznie. Trzymaj się i ruszajcie na spacerek! Pogoda cudna!

Wiolka no to rzeczywiście było ciut za wcześnie na teścik. I jeszcze pewnie zależy jaki test.
 
wiola o jak miło. Kurcze i ty i sol macie już swoje pociechy, a ja do niedawna zastanawiałam sie czy może to nie za wcześnie:-D:-D na starania. Głupia byłam.:-D

mama dbaj o siebie i swój dobry stan psychiczny. Jeżeli potrzebujesz odpuścić to dobrze, tylko wpadaj do nas codziennie bo bez ciebie nie mmay motywacji:-). Ja wierze ze i na ciebie przyjdzie czas;-) Coś kiedyś pisałaś o spróbowaniu inseminacji? plany narazie odsunięte?
 
Ewula a ja dopiero zauważyłam Twój suwaczek - dziś testujesz????

I zgadzam się - bez mamy nie ma forum :) W ogóle jak ktokolwiek nagle odchodzi to strasznie go brak.
 
zgadzam sie bez mamy nie bylo by to forum takie same...
Ewula wlasnie ...co z tym testowaniem?tak naprawde moi znajomi...kolezanki w moim wieku dopiero planuja sluby....dla mnie to takie smieszne bo kolo mnie biega 1,5 roczny lobuziak.... a oni slub a dzieci... potem...
 
reklama
hejka :-) Zmienilyscie nazwe watku i ledwo Was znalazlam :-) No ale jestem z kciukami za testujace &&&&&&&&&&&&&&&&& Czesto o Was mysle - ktorej sie udalo, ktora czeka na swoja kolej...Pieknie Was widziec! Pozdrawiam :-*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry