reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie testuje kochane. Czekam na @ brzuchol już bardzo boli. Wiem że w tym cyklu nie było owulki. Czekam więc na następny:-)
 
reklama
no u mnie przy Karoli @ wróciła po 4 miesiącach, ale karmiłam nieregularnie bo studia, bo wyjścia, słoiczki i... w diobły stresu bo sesja. Ale bolało jak pieron i krew mnie dosłownie zalewała a teraz ... cichutko się czai i bezboleśnie. Może to od gorsetu bo ucisk dosyć mocny na bebechy :dry: a wczoraj nosiłam do południa a krew po południu się pojawiła :dry: Ehhh....
Spadam...

Mam prośbę - skończcie spekulacje na temat Marcepanka - jak będzie chciała to się sama odezwie - spekulacje nie wniosą nic nowego do rozmów a wątek się tylko będzie dołował spekulacjami.
 
Cześć Kobietki :-)

Widzę, że już obudzone prawie wszystkie ;-) hihi... A ja zaraz spać... :-p
Melduję, że @ dalej brak, ale co do tempki to dopiero wieczorkiem, jak się wyśpię... W nocy kilka razy bolało mnie podbrzusze jak na @, ale jakoś tak lżej no i takie "mrowienie" w podbrzuszu czułam :zawstydzona/y: Piersi dalej duże, pełne i bolące, a do tego sutki się zmieniły - są teraz ciemnoczerwone i cały czas sterczą :zawstydzona/y: Czyli coś się dzieje... No i nie daj Boże je dotknąć, bo będę gryzła z bólu... ;-) :-p

Mama nie wolno się poddawać, póki nie ma @, jest nadzieja... :tak: A kto pierwszy napisał kieeeeeedyś: "Nie spoczniemy nim poczniemy"??? :laugh2: Tulę, Kochana...
Wiolka trzymam za Ciebie kciuki Słońce i mam nadzieję, że obie będziemy niedługo nosiły dumnie rosnące brzuszki! :tak: :-)
 
dziekuje sergeevna...super ze cos sie u ciebie dzieje... no i najwazniejsze ze @ nadal nie ma.... czekamy... musi nam sie udac.... slodkich snow :-) napisz nam wieczorem jak tempka
 
Jestem jeszcze ale zaraz uciekam.

Sol masz rację i już będę się Ciebie słuchać, czuję się ciut winna, bo dziś to ja tylko spekulowałam :zawstydzona/y:

Serg &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
hej kochane, powtorzylam test jedna kreska, dzisiaj albo jutro zrobie bete i sie okaze, a pozniej dzwonie do lekarza
odezwe sie jak cos bede wiedziec, sorki ze malo z wami ostatnio przebywam ale z czasem u mnie kiepsko
moc buziakow dla was
 
reklama
gumisia to czekamy na wieści z bety kciuki cały czas &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry