reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sol, to taka 7miesięczna rozpieszczona bratanica. Nie posiedzi za długo w wózku, bo zaraz płacze, marudzi i w ogóle :-):-):-)
 
reklama
Wiolka oddawaj mi tą Iwonke , i to już ona jest taka cudowna :)
kochane ale nas się dziś od rana zebrało :) ale to bardzo dobrze WITAM WSZYSTKIE NASZE KOCHANE FORMUŁOWICZKI :):):) ja mam nawet dobry dziś humorek, biedna zapmarta mam nadzieje że humor niedługo wróci, najwazniejsze ze mnie kijem nie sięgniesz :):):)
Wiolka mam nadzieje że ten dzień jednak nie będzie taki cięzki

a co do sklepu to plan mam taki że całą ciąże będe w sklepie sprzedawać wiadomo w połowie chciała bym załatwić jakąś stażystke - am nadziej że uda mi się kogoś normalnego dorwać :):) i przyuczyć i potem bym ją zatrudniła :) no taki plan a po porodzie co dziennie bym i tak do sklepu przychodziła no wiadmomo nie na drugi dzien :) ale jak najszybciej sie da :) no mam nadzieje tylko że nie będe jak moja kuzynka pół ciąży w szpitalu leżeć
 
u nas wszystkie szczepieni koncza sie goraczko albo stanem podgoraczkowym, marudzenie i ten stan sie utzrymuje srednio jakies 3 czasem 4 dni. wiec zyczcie mi duzo cierpliwosci bo ja niestety do tych porywczych naleze.
oj jak ja sie ciesze ze do polski wracam.... chodzi mi tu o pogode. przynajmniej sie wygrzeje( mam nadzieje)

marylka i plan super.... napewno uda ci sie wszystko poukladac i nie martw sie na zapas.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Maryla, no dobre masz plany ale z tym codziennym chodzeniem do sklepu po porodzie to chyba przesada :-):-):-):-)
Wiolka, u mnie ciepełko jest ostatnio, już dzieci widziałam chodzą w krótkich rękawach takie ciepło
 
cześć kobitki!
u nas piękna pogoda,o 8 rano był 14 st:szok:.mąż pojechał do urzędu skarbowego oddać pity ,a potem zmienić opony na letnie.nocka do kitu,nie rozumiem,Ala siedzi w domu,a jest coraz gorzej,kaszel na maxa i spływający katar:wściekła/y:.dziś na 13 idziemy na wizytę kontrolną...
wczoraj było lepiej z brzusiem,ale pobolewał,dziś rano też.naprawdę chciałabym być już po wizycie,bo się denerwuję:-(.wogóle mam nerwa jakiegoś:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
mama05 super suwaczek,ani się obejrzysz,a będzie czerwiec:tak::-)
wiola bardzo ładne zdjęcia ślubne,Iwonka słodka i rzeczywiście podobna do Ciebie:tak:
balbinka ale się narobiłaś kobitko:tak:.czekamy na wieści od ginka i wcale nie będziemy obrażone jak nie zajrzysz na BB w weekend,jak mąż przyjedzie,he he:tak::-D
sergeevna piękne kolczyki:-)
pysia Ty to juz masz wprawę przy opiece nad maluszkami:tak:.mam nadzieję,że Tobie tez ktos pomoże,jak będziesz miała swoje:tak:
agnieszka idź do ginka,zobaczysz co powie:tak:
agnieszka677 witam:-)
marylka ale zapracowana jesteś:tak:.szkoda,że test negatywny wyszedł:-(
zapmarta niedługo Ci przejdzie,a czasem trzeba nerwy wyładować:tak:
sol super,że Karola tak ładnie usnęła:tak:
 
Wiola - to współczuję reakcji poszczepiennych i nie przejmuj się ja też do aniołów nie należę :-p A jak chcesz sobie poprawić humor to włącz sobie na youtube zespół Habakuk "Rozczochrany łeb" - takie regge - wogóle świetny zespół :tak:
Maryla - nie będziesz leżeć :tak:

Buty powieszone i zastanawiam się nad kurtkami narciarskimi czy je wyprać samej i wywalić na dwór czy dać do pralni chemicznej. Tylko ze jak ostatnio oddałam do pralni kurtkę Beaty bo mi pożyczyła na narty swój komplet to z pralni wróciła z rozwaloną całą podszewką bo nie zabezpieczyli rzepów i się zaczepiły o podszewkę i rą rozdarły - no myślałam że zamorduję skó.. bo nie dość że pożyczony sprzęt to jeszcze tak mi rozwalili :no: Chyba je sama jednak wypiorę ale dopiero jak mi wyschnie pranie w domu bo boję się wieszać na słońcu :dry:

bibinka - dopiero teraz pity :szok: ja już dostałam zwrot nadpłaty :tak: :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sol nie doszło ale nie wiem o co chodzi i tak jesteś małpa :):) ale spoko ja lubie małpy i nawet chajtłam się z gorylem :):):) bo to tez taka wredna małpa ale moja :):) :tak:;-)

Wiolka mam taką nadzieje ale tez doszłam do wniosku że lepiej o tym nie mysleć bo co ma byc to będzie :) a poza tym musi być dobrze innego wyjścia nie ma :):)

ja na szczepionkach się nie znam, ale skoro jesteśmy przy tym temacie to powiedzcie czy wy robiłyście dodatkowe szczepienia?? dzieciakom bo moja znajoma robiła tylko te obowiązkowe , inna robiła tylko jedną czy dwie z tych dodatkowych a ostatnio przyszła babka i powiedział że musi 3500,00 wydac na szczepienie:szok::szok::szok::szok: - no takiej kwoty to bym sie nie spodziewała:no::no:
 
bibinko, no mam wprawę w bawieniu dzieci... a jak będe miec maluszka to nie musi mi nikt pomagać, sama sobie dam radę :-):-):-)
 
sol jakoś zeszło...właśnie mąż dzwonił,że kolejka cholerna i nie da rady.może ja,jako ciężarna tam pójdę bez kolejki,he he:-D:-D
marylka ja szcepiłam podstawowymi,dopiero 6 m-cy przed przedszkolem dałam pneumokoki
pysia ale czasem musisz coś załatwić,mąż w pracy itd i nie zawsze jest tak łatwo,jak sie wydaje:-).mówię o takich sytuacjach:tak:
 
reklama
sol ja to sie boje co to bedzie jak Iwonka podrosnie, ja chodzilam po drzewach i wszedzie bylo mnie pelno. wiecznie cos kombinowalam i chodzilam z siniakam.widze ze mala bedzie taka sama, jest jeszcze ,mala a juz widac ze ma pelno energii a na dodatek juz potrafi nam pokazac swoje humorki
balbinka witam.... daj znac co lekarz powie odnosnie Ali
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry