reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
heheh agapa niom tak ale to anonimo jakby :)
aj dziewczynki ja jakas nieobecna dzisiaj jestem
radosc przeplata sie ze strachem... ale musi byc dobrze

No co ty nikomu nie powiem;-) a tą nieobecnością to się nie przejmuj:-) To normalne, człowiek chce żeby było dobrze, ale ciągle się nakręca i wynajduje coś co powoduje strach. Nie wiem czy to dobry pomysł ale podejdź do tego na luzie, co ma być to będzie, a nerwy mogą pogorszyć sytuację
 
reklama
masz racje agapa wlasnie tak staram sie podejsc, dlatego nie chce nikomu mowic, bo jak cos to nie chce mi sie wysluchiwac tego gadania ze za szybko po pronieniu ze to ze tamto, mam dosc meczaca rodzinke, wiec do 4 miesiaca cisza, a jak bedzie wszystko oki to bede najszczesliwsza na swiecie :)

dziewczyny jeszcze mam pytanie bo hcg jest produkowane dopiero po zagniezdzeniu, wiec jak sa te normy przy badaniacj podane dla dnych tygodni, i np jest tydzien 1-2, to przeciez jeszcze nawet owulacji moglo nie byc, w takim razie jak sa liczone te tygodnie w tych badaniach od owulacji od zagniezdzenia czy mimo wszystko od daty @ ?
 
Ostatnia edycja:
gumisia wszystko bedzie dobrze ;) trzymam kciuki! Masz racje, na razie poczekaj z oglaszaniem tej wiadomosci :)
lilou83 gratuluje, teraz zauwazylam Twoj suwaczek ;) bo mialam wlasnie czas przejrzec kilkanascie stron wczesniej co napisalyscie ;)
teraz juz wiem co i jak i bede Wam dotrzymywac towarzystwa;)

tez juz bym chciala drugi suwaczek;)
 
masz racje agapa wlasnie tak staram sie podejsc, dlatego nie chce nikomu mowic, bo jak cos to nie chce mi sie wysluchiwac tego gadania ze za szybko po pronieniu ze to ze tamto, mam dosc meczaca rodzinke, wiec do 4 miesiaca cisza, a jak bedzie wszystko oki to bede najszczesliwsza na swiecie :)

dziewczyny jeszcze mam pytanie bo hcg jest produkowane dopiero po zagniezdzeniu, wiec jak sa te normy przy badaniacj podane dla dnych tygodni, i np jest tydzien 1-2, to przeciez jeszcze nawet owulacji moglo nie byc, w takim razie jak sa liczone te tygodnie w tych badaniach od owulacji od zagniezdzenia czy mimo wszystko od daty @ ?

gumisia - chodiz o 1-2 tygodnie od owulacji. Ja na twoim miejscu poszlabym szybko na bete i szybko do lekarza (ale naprawde w te pedy), zeby zdecydowal czy masz cos lykac, zeby zapobiec sytuacji z ostatniej ciazy.

lazurowe - w jakim jezyku masz to badanie? podaj oryginalnie co tam masz napisane.
 
HEj kochane ;**

jestem teraz w szkole na informatyce :-)
a czuje się okropnie :-(]
Głowa to mi zaraz pęknie :-(
massakra...

A wy co tam kochane ??
Nadrobie was jak wróce do domu ;-)

Jakieś newsy są ? ;**

Uciakam juz bo zaraz dzwonek ;*
BAJ Ciotki :cool:
 
mloda - gumisia ma pozytywny test ciazowy:)))) bladzioch ale piekny bladzioch :)
 
cześć to ja może wyjaśnie co z tym HCG;-)

HCG ilościowo normy liczone są od poczęcia z tego względu te normy od 1.3 tygodnia ciąży;)

Lazurowe jeżeli masz taki wynik to piękna beta ciążowa. Dobrze byłoby ją powtórzyć zeby zobaczyć czy rośnie.

Gumisia jeżeli test coś pokazał to zrób hcg też musi coś wykazać. Test ma czułość min 10 więc beta powinna być wyższa. W dniu spodziewanej miesiączki koło 100 nawet i będzie bardzo szybko rosła. Możesz więc śmiało lecieć. HCG może wykryć ciąże nawet 4 dni przed spodziewaną @

Wynik HCG poniżej 5 uznaje się za bark ciąży ;)
Mam nadzieje ze pomogłam

ja co prawda nie mam wykształcenia medycznego ale pracuje w przychodni i nie jeden taki wynik widziałam
 
Ostatnia edycja:
ewula - zalezy w jakich jednostkach podany jest wynik. w niektorych podaje sie, ze powyzej 1 mowi sie o ciazy a tu w ch mowi sie o 4. nie bede teraz mowic co w jakich jednostkach jest, bo sie boje, ze pokrece ale przeciez kazde lab teraz jak daje wynik to obok jest norma - powyzej normy = ciaza.
 
ewula no wlasnie ja nie chce isc na bete narazie bo w pierwszej ciazy wyszly mi 2 testy pozytywne a beta ujemna :( i dopiero po 5 dniach od @ beta miala 107, wiec szkoda kasy, najwczesniej w poniedzialek pojde
pok ale lekarz kazal mi dzwonic jak minie tydzien od spodziewanej @ wiec wczesniej niz za tydzien nie mam co do niego dzownic a wtedy pewnie mnie umowi na nastepny poniedzialek lub czwartek, wiec sama nie wiem co myslec, nie chce zeschizowac, ale tez chcialbym byc spokojna
 
reklama
pok oczywiście masz racje są możliwe są dwie jednostki ważne są normy podane na wyniku

gumisia mi gin powiedział ze za względu na zagrożenie poronieniem ze względu na moje złe wyniki mam zgłosić jak najszybciej po ewentualnym pozytywnym teście
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry