reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dzień dobry Kochane )))))

Przepraszam, że tak zamilkłam, ale od zeszłego tygodnia mam takie mdłości i zupełny brak apetytu, że jedyne co robię to oddycham i wmuszam z siebie wodę z sokiem.....
Napiszcie mi proszę co u Was, czy mamy jakieś fasoleczki i wszystko co Wam tylko do głowy przyjdzie ))))

Bardzo za Wami tęsknię, ale brak mi sił na wystukanie kilku liter..... wybaczcie
 
biedna, niom niestety masz cialo co chcialo :) jeszcze tylko jakies 1,5 miesiaca i powinno sie uspokoic, dasz rade:) zafasolkowala lil, gosiane, i lazurowe,
a w najblizszym czasie 7 nas do testowania sie szykuje :)
 
Ja lubie sałatkę z pory:
*sparzony por
*puszka kukurydzy
*ogórek surowy w kostkę(jak ktoś woli może być konserwowy)
*ananas z puszki
*seler ze słoika w paseczki
*szynka w paseczki
*majonez

Pyszota:-D

Made a my się tak martwiłyśmy o Ciebie :(
 
A Edytka ???

Dziewczyny zafasolkowane - GRATULUJĘ i życzę spokojnej ciąży :)))
Staraczkom zaś - szybkiego zafasolkowania ))))
 
Ostatnia edycja:
Jos do zlobka zapisywac nie bede , jakby co jakas opiekunka sie znajdzie mam nadzieje ;) a pozniej to juz przedszkole :)

Made jejku w koncu dalas znak zycia ;) super
mdlosci nie zazdroszcze ... ale bedzie lepiej trzeba przetrwac ten najgorszy moment ;)

ale o jedzeniu sie rozpisalyscie ;) juz mam jezyk do pasa hehe , dobrze , ze obiad dochodzi ;)
 
agapa a kiedy testujesz?
pok nie mozesz tak myslec, musisz wierzyc i w koncu sie uda :)
paulinka ale ochote mi na salatke owocowa zrobilas aj jeszcze z bita smietana i platkami migdalowymi..... eh nie dobra jestes:(
Pewnie tak ok 5 marca. Ja mam cykle nieregularne a od ostatniego porodu miałam tylko 2@ i cykl trwał 32 dni.

ej dziewczyny znacie jakies fajne przepisy na salatki warzywne? i na jekies fajne ciasto tez by sie cos przydalo.... moj M ma imieniny w czwartek i napewno wszyscy sie zjada na kolacje do nas ... a juz mam dosyc w kolko podawania tego samego
A robiłaś 3Bita?

Dziewczynki jeśli los nie spłata mi figla, a do tej pory tego nie robił, to będę szczęśliwą mamusią listopadową:-D Ale póki co nie chcę zapeszyć
 
MADE myśmy tu od zmysłow odchodziły i zastanawiały co się z tobą dzieje;(

Ale juz dobrze ze jesteś ;**

Nie zazdroszcze mdłości ;)

Suuper ze jesteś!:*

AGAPA 3mam kciuki zebys została mamą listopadową;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
made zeby ci tak nakreslic harmonogram testowan zebys juz nic nie przegapila to ma sie to tak
zizi 24 luty
gumisia 25 luty
pok 1 marzec albo 28 luty
mama i ewula 2 marzec
wiola 3 marzec
rurka 4 marzec
agapa 5 marzec
duszek 9 marzec
i nie wiadomo kiedy edyta bo nie wie jak cykl obliczyc :)
wiec pilnuj kalenadarza:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry