reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
EDYTA- narazie czekamy do czwartku z Tobą...
a jakby co to listopad będzie Twój..

wlasnie podali w tv ,ze w polowie lutego (czyli juz niedlugo) ma być w dzień do -15 mrozu i masa śniegu:szok::szok::szok::szok:

ja myslalam,ze juz na wiosen czekamy a tu znowu zimnice zapowiadają:baffled:

EWCIA- a jak Maran?????
 
reklama
Cześć dziewczyny ja tylko na chwilkę więc z góry przepraszam ,że nie nadrobię.
Moje rozwarcie znów się pojawiło na 2cm...dostałam wczoraj mega dawkę na rozwój płucek małej i dziś ponowna czeka...Czy któraś wie coś więcej odnośnie zastrzyków DEXAVEN? Od razu trzy dawki w jednej i dziś to samo. A wszystko dlatego bo podobno już niewiele nam zostało. Teraz to już mam stresa...Tomi wziął urlop i czekamy. Skurcze są na poziomie 30-40% więc nie najgorsze.
Pozdrawiam ;-)
 
ojej Marcepanku- ale tej twojej córci się strasznie śpieszy- trzymam &&& aby wszystko było oki,
Sol współczuje-sama mam problemy z kręgosłupem- boje się późniejszej ciąży bo mi dyski wypadają
 
Mama - dzięki, kochana! Dam radę! :-) Tylko chyba się nie wyspałam, a że wczoraj miałam masę ciężkiej roboty, to i organizm nie zdążył wypocząć... &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za owulkę!

Paulina - hej! Hihi, ale macie niezłe pomysły! :-) Faktycznie kreatywne! :-)

Sol - hej! Zdrówka życzę!

Edytka - ja nadal ściskam kciuki i ślę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!

Tigunia - jak tam u Ciebie? Testujesz?

Maran - jak tam dziś u Ciebie???


U mnie standardowo przeboje z tą moją głupią @!!! Pewnie znów z 40 dni cykl będzie trwał, bo dziś 35 dc i powinnam powiedzmy wczoraj mieć @! :wściekła/y::growl::hmm: Jeju, jeszcze jakiś idiota tłucze mi się młotkiem na dole, a mi łeb pęka!!!
 
TIGUNIA- pewnie tak-lutka pomaga:tak:
a Ty ile cykli sie starasz???

PAULINA:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::-D:-D:-D:-p

SZALONA :))


SOL- no to wspolczuje bólu..mi wczoraj Tom masowal ,ale jak bylo za mocno to dostawal w nery:-p:-p

MARCEPANEK- cześć ,ja z tym lekiem nie pomogę,ale..............&&&&&&&&&&&&& zaciskam za Ciebie,moze jeszcze troche posiedzi w brzuszku :))
 
Mary-beth u mnie bez zmian.. @ brak, na tescie jedna krecha... w piatek gin, ale szykuje sie na Luteine i cykl z Clo.

Mama teraz byl 8 cykl. i pierwszy z Clo i Estrofemem.
 
Marcepanek - witaj!!! :-) Widziałam Twoje ślubne foteczki tu na BB i wyglądałaś po prostu przepięknie! Śliczna z Ciebie dziewczyna! :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby maluszek poczekał jeszcze w brzuszku!!!

Tigunia - w takim razie nadal &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!
 
jeśli chodzi oszalone pomysły- ja po prostu nie lubie jak moje dziecko płacze bez powodu-mąż sie denerwuje i szlag mnie trafia- a tak to po cichu i kupa śmiechu, tylko mamy kolejne zadanie- trzeba obciąć małemu włosy-a tego nie da się zrobić pociemku jak śpi;-), no nic trza do fryzjera
 
reklama
MARY- dziekuje za &&&&&&&&&&& mam nadzieje ,ze Clo zadziala!! i ze endo bedzie grube...;/

PAULINA to pod koniec ciazy bedziesz musiala sporo lezec zeby odciążyć kręgoslup..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry