reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MARY- udawaj ,ze ltuczesz schabowe i też wal :))
a serio to wspolczuje .....;/

PAULINA- Tomi kupil w Lidlu 2 lata temu :) ma 6 końcówek czyli na różna dlugoć mozna obciąć..kosztowala kolo 50 zl:) polecam !


INFO OD PYSI:
hej:))))pozdro dla wszystkich babeczek


napisala mi z neta-od razu odpisalam co u niej ,czemu odeszlo i ze ma WRACAC!! :)

ale dostalam smsa zwrotnego ,ze niedoręczono...;(
 
reklama
mamuś jesteś genialna - TAK mary WAL mocniej - na pewno się zdziwi i może przemyśli..... hehe

od pyyyyyyyysssiii ???????? ale dlaczego tak zdawkowo :((((( PYSIA nie dręcz nas niepewnością kochana !!!!
 
KOCUREK- chyba jednak moja odpowiedz doszla bo Pysia odpisala

powiedzmy ,ze u mnie wsio ok:))mysle caly czas o Was:))))i Wam kibicuje:)

odpisalam
dziekujemy i czekamy na Ciebie ..
 
KOCUREK- o mnie też nie...moze coś jeszcze napisze to od razu dam Wam znać ..
kurka nie wiem..;/
 
Ostatnia edycja:
Aaaaaale u mnie słoneczko zaświeciło! Po tej wczorajszej szarudze to po prostu cudnie dziś jest!!! :-):-):-) I ptaszki ćwierkają jak na wiosnę!!! :-D Ale... wiosna to może gdzieś w maju... :eek:

Mama - jak dziś u Ciebie? Jest trochę słonka?
 
mamuś no ale przynajmnie jest z pysią jakikolwiek kontakt ..... teraz jeszcze gdyby made się odezwała ....

mary oooo jak Ci się humorek poprawił - zatyczki masz??? ee nie no nie masz bo byś ptaszków nie słyszała :))) amator młotka dał sobie na wstrzymanie???
 
reklama
KOCUREK- dokladnie,chociaż jest kontakt :))
MARY- U mnie wichury ,ale slonko czasem sie przebija-oo ,teraz wlasnie wyszlo :))jak milo :)

PAULINA- tak,tak-szukaj w Lidlu albo Tesco..moze na necie taką maszynkę dostaniesz -mówie Ci warto kupić bo sie przyda na lata a wydatek niewielki:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry