reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Teraz najgorsze jest to ze jak dostane @ to nie bede wiedzial kiedy mam spodziewac sie nastepnej...Jak sie nie staralam bylo wszystko ok a teraz....jestem zalamana
placze.gif
a teraz jeszcze brzuszek mnie pobolewa,pewnie na @....
 
reklama
Mama - a! No i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za grube, tłuściutkie, wypasione endo!!! :tak:
 
Mama- mimo, że jest ten ubytek, mięsień jako tako trzyma:tak:
i jest nadzieja, że nie będę wcześniej rodzić:rofl2:
w klinice teraz często jesteśmy, bo muszą obserwować co i jak z tym mięśniem, bo Mikoś teraz najszybciej rośnie i naciska na niego, no i w razie W szybciej wychwycą gdyby coś się zaczęło dziać...
choć mam nadzieję, że wsio będzie ok... :)
a Maran, jeżeli to było do mnie pytanie:-D
nadal 2 w1;-)
 
TIGUNIA- ja rok a ktory cykl to juz nie wiem -w miedzyczasie miala 4 cykle na Clo i 2 z Estrofemem i lutkom..

ten cykl bedzie na Clo po pol roku niebrania..


PAULINA- ja kupilam maszynke do strzyżenia wlosów i wlasnie 2 dni temu obcielam Domisia :tak:

EDYTA- wiem to czekanie...ta niepewność ....szlag!!

EWCIA- no to subcio ,ze mięsień trzyma :))oby tak dalej ..
a MARAN BIEDNA PEWNIE JUZ ZNIECIERPLIWIONA;/ ;/ ależ uparciuch z Mai..
 
Ostatnia edycja:
Nie no jak się kładę to wcale mi nie pomaga ... eeehh hehe :) :)))

paulina fantastyczny pomysł :-D

marcepanku i ewcia trzymajcie się dziewczyny !!!!!!

No to ja dołączam do klubu problemowych kręgosłupów - mogę pochwalić się uszkodzeniem kręgów szyjnych wiele lat temu i nadwyrężeniem części lędźwiowej podczas poprzedniej ciąży do tego stopnia, że niedługo po porodzie ledwo co mogłam się poruszać, a już zginać i podnieść coś to masssakra, wizyty u neurologa i ortopedy, zastrzyki i inne cuda - boję się o ten kręgosłup i jak się będzie zachowywał - bo niestety on jest taki jak u 12-letnkej dziewczynki cienki .... no cóż..
 
Ostatnia edycja:
Mamo- z tym leżeniem pod koniec będzie ciężko, szczegolnie jak się ma aktywnego dwulatka;)
a ja bym się chyba bała sama maszynką małego podciąć
 
PAULINA- ja mam taką maszynkę jak u fryzjera-a Domi grzecznie stoi to nie ma strachu :))ja jak urodzilam Domizia to Zuza miala rok i 11 miesiecy wiec wiem co to ruchliwy 2-latek :):):):):)))
a ja sama ,Tomi w pracy a rodzina 200km ode mnie..

KOCUREK- to Ty też niewesolo z tym kręgoslupem..
 
reklama
Kocurek - życzę Ci, zeby Ci w tej ciąży kręgosłup tak nie dokuczał!

Jeeeeeju, zaraz walnę tym młotkiem chyba tego kogoś kto mi tak tłucze!!! :angry::wściekła/y:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry